TECHNIKARCH MIW SRL
TECHNIKARCH MIW SRL: firmă în funcțiune din Municipiul Turda, Cluj, CUI 38259305. Date ONRC, MF, ANAF.
Registru
- CUI
- 38259305
- Denumire
- TECHNIKARCH MIW SRL
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|12|5723|2017
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 22.09.2017
- Sediu
- VIȘINULUI, nr. 32, Municipiul Turda, Cluj
- Activități autorizate (CAEN)
- 4613 Intermedieri în comerțul cu material lemnos și materiale de construcții · rev. 2
- 4615 Intermedieri în comerțul cu mobilă, articole de menaj și de fierărie · rev. 2
- 4619 Intermedieri în comerțul cu produse diverse · rev. 2
- 7111 Activități de arhitectură · rev. 2
- 7112 Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea · rev. 2
- 7410 Activități de design specializat · rev. 2
Fiscal
- Plătitor de TVA
- nu
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 27.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2017–2025 · 9 bilanțuri
Financiar · 2017–2025 · 9 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
Cifră de afaceri netă (lei): 2017 143,4 mii lei · 2023 53,1 mii lei · maxim 2019 194,1 mii lei · minim 2021 18,3 mii lei.
Rezultat net (lei): 2017 88 mii lei · 2025 0 lei · maxim 2018 96 mii lei · minim 2022 −238,6 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2022 2 · 2023 1 · maxim 2022 2 · minim 2023 1.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||||||
| Cifră de afaceri netă | — | — | 53.104 lei | 80.713 lei | 18.296 lei | 92.775 lei | 194.053 lei | 193.183 lei | 143.390 lei |
| Venituri totale | 0 lei | 0 lei | 53.104 lei | 80.713 lei | 18.296 lei | 92.775 lei | 194.053 lei | 193.183 lei | 143.390 lei |
| Cheltuieli totale | — | — | 195.815 lei | 318.224 lei | 6.933 lei | 15.425 lei | 95.901 lei | 91.341 lei | 51.077 lei |
| Rezultat | |||||||||
| Profit net | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 10.814 lei | 74.845 lei | 92.331 lei | 96.047 lei | 88.011 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei | 143.242 lei | 238.560 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | 0 lei | 0 lei | -143.242 lei | -238.560 lei | 10.814 lei | 74.845 lei | 92.331 lei | 96.047 lei | 88.011 lei |
| Bilanț | |||||||||
| Active totale | 191.121 lei | 191.121 lei | 191.120 lei | 322.496 lei | 348.508 lei | 338.540 lei | 260.853 lei | 192.148 lei | 110.444 lei |
| Datorii | 334.118 lei | 334.118 lei | 334.118 lei | 263.808 lei | 51.260 lei | 52.106 lei | 49.264 lei | 7.890 lei | 22.233 lei |
| Capitaluri proprii | -142.997 lei | -142.997 lei | -142.998 lei | 58.688 lei | 297.248 lei | 286.434 lei | 211.589 lei | 184.258 lei | 88.211 lei |
| Oameni | |||||||||
| Număr mediu de salariați | — | — | 1 | 2 | — | — | — | — | — |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este TECHNIKARCH MIW SRL activă?
În registrul ONRC din 19.10.2026, TECHNIKARCH MIW SRL figurează în funcțiune. La ANAF, pe 27.10.2026, era neplătitoare de TVA.
Unde are sediul TECHNIKARCH MIW SRL?
Sediul înregistrat la ONRC e în Municipiul Turda, județul Cluj (VIȘINULUI, nr. 32); numărul de înmatriculare e J|12|5723|2017, din 22.09.2017.
De unde vin datele despre TECHNIKARCH MIW SRL?
Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (27.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.