OPEN TECHNOLOGIES SRL

OPEN TECHNOLOGIES SRL: firmă în funcțiune din Sat Săbăreni, Comuna Săbăreni, Giurgiu, CUI 38240230. Cifră de afaceri 2025: 622.141 lei, 1 salariați. Date ONRC,

Registru

CUI
38240230
Denumire
OPEN TECHNOLOGIES SRL
Formă juridică
societate cu răspundere limitată
Număr de înmatriculare
J|52|744|2017
Stare în registru
în funcțiune
Data înmatriculării
19.09.2017
Sediu
BĂNICHII, nr. 47, et. PARTER, Sat Săbăreni, Comuna Săbăreni, Giurgiu
Activități autorizate (CAEN)
  • 5621 Activități de alimentație (catering) pentru evenimente · rev. 2
  • 5629 Alte servicii de alimentație n.c.a. · rev. 2
  • 5829 Activități de editare a altor produse software · rev. 2
  • 6201 Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client) · rev. 2
  • 6399 Alte activități de servicii informaționale n.c.a. · rev. 2
  • 7112 Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea · rev. 2

Fiscal

Plătitor de TVA
da
TVA la încasare
nu
Inactiv fiscal
nu
Verificat la ANAF
27.10.2026
Stare la Ministerul Finanțelor
INREGISTRAT

Financiar · 2017–2025 · 9 bilanțuri

Financiar · 2017–2025 · 9 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.

În 2025, cifra de afaceri netă a fost 622.141 lei (-1% față de 2024).

Cifră de afaceri netă (lei): 2017 64,6 mii lei · 2025 622,1 mii lei · maxim 2024 628,3 mii lei · minim 2017 64,6 mii lei.

Rezultat net (lei): 2017 62,1 mii lei · 2025 239,2 mii lei · maxim 2024 376 mii lei · minim 2017 62,1 mii lei.

Număr mediu de salariați (persoane): 2022 1 · 2025 1 · maxim 2022 1 · minim 2022 1.

Indicator202520242023202220212020201920182017
Activitate
Cifră de afaceri netă622.141 lei628.278 lei374.176 lei370.801 lei289.631 lei285.044 lei170.141 lei151.306 lei64.643 lei
Venituri totale622.141 lei628.330 lei374.272 lei370.801 lei289.631 lei285.044 lei170.141 lei151.306 lei64.643 lei
Cheltuieli totale364.641 lei235.763 lei194.008 lei30.196 lei21.088 lei14.279 lei22.847 lei798 lei582 lei
Rezultat
Profit net239.224 lei375.979 lei176.597 lei330.994 lei259.854 lei262.884 lei142.188 lei145.970 lei62.122 lei
Pierdere netă0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei
Rezultat net239.224 lei375.979 lei176.597 lei330.994 lei259.854 lei262.884 lei142.188 lei145.970 lei62.122 lei
Bilanț
Active totale569.676 lei474.042 lei405.958 lei334.890 lei260.362 lei407.362 lei144.589 lei148.534 lei64.861 lei
Datorii330.212 lei91.226 lei229.121 lei3.656 lei268 lei2.090 lei2.201 lei2.364 lei2.539 lei
Capitaluri proprii239.464 lei382.816 lei176.837 lei331.234 lei260.094 lei405.272 lei142.388 lei146.170 lei62.322 lei
Oameni
Număr mediu de salariați1111—————

„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.

Dosare

Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.

Întrebări frecvente

Este OPEN TECHNOLOGIES SRL activă?

În registrul ONRC din 19.10.2026, OPEN TECHNOLOGIES SRL figurează în funcțiune. La ANAF, pe 27.10.2026, era plătitoare de TVA.

Unde are sediul OPEN TECHNOLOGIES SRL?

Sediul înregistrat la ONRC e în Sat Săbăreni, Comuna Săbăreni, județul Giurgiu (BĂNICHII, nr. 47, et. PARTER); numărul de înmatriculare e J|52|744|2017, din 19.09.2017.

Ce cifră de afaceri a avut OPEN TECHNOLOGIES SRL în 2025?

622.141 lei, cu 1% sub 2024 (628.278 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 239.224 lei.

Câți salariați are OPEN TECHNOLOGIES SRL?

1 salariat în medie în 2025 (1 în 2024), după situația financiară depusă.

De unde vin datele despre OPEN TECHNOLOGIES SRL?

Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (27.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.

Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.