MDC ANDALEX 91 SRL
MDC ANDALEX 91 SRL: firmă în funcțiune din Sat Joița, Comuna Joița, Giurgiu, CUI 38224048. Cifră de afaceri 2025: 759.946 lei, 2 salariați. Date ONRC, MF, ANAF.
Registru
- CUI
- 38224048
- Denumire
- MDC ANDALEX 91 SRL
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|52|737|2017
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 14.09.2017
- Sediu
- Bisericii, nr. 31, Sat Joița, Comuna Joița, Giurgiu
- Activități autorizate (CAEN)
- 4941 Transporturi rutiere de mărfuri · rev. 2
Fiscal
- Plătitor de TVA
- da
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 27.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2017–2025 · 9 bilanțuri
Financiar · 2017–2025 · 9 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 759.946 lei.
Cifră de afaceri netă (lei): 2017 11,8 mii lei · 2025 759,9 mii lei · maxim 2025 759,9 mii lei · minim 2017 11,8 mii lei.
Rezultat net (lei): 2017 2,8 mii lei · 2025 228,3 mii lei · maxim 2024 310,5 mii lei · minim 2017 2,8 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2020 1 · 2025 2 · maxim 2025 2 · minim 2020 1.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||||||
| Cifră de afaceri netă | 759.946 lei | 758.226 lei | 656.700 lei | 472.709 lei | 214.862 lei | 143.779 lei | 50.801 lei | 35.358 lei | 11.795 lei |
| Venituri totale | 760.584 lei | 758.922 lei | 658.932 lei | 474.068 lei | 215.654 lei | 144.311 lei | 50.985 lei | 35.358 lei | 11.795 lei |
| Cheltuieli totale | 518.781 lei | 434.139 lei | 358.721 lei | 288.546 lei | 84.131 lei | 55.400 lei | 18.896 lei | 8.427 lei | 8.677 lei |
| Rezultat | |||||||||
| Profit net | 228.325 lei | 310.485 lei | 294.613 lei | 180.415 lei | 125.204 lei | 84.774 lei | 31.353 lei | 26.130 lei | 2.764 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | 228.325 lei | 310.485 lei | 294.613 lei | 180.415 lei | 125.204 lei | 84.774 lei | 31.353 lei | 26.130 lei | 2.764 lei |
| Bilanț | |||||||||
| Active totale | 698.000 lei | 1.053.918 lei | 891.211 lei | 567.717 lei | 272.389 lei | 55.701 lei | 61.245 lei | 47.353 lei | 11.995 lei |
| Datorii | -584.243 lei | 0 lei | 147.778 lei | 118.897 lei | 3.984 lei | -87.500 lei | 2.028 lei | 18.259 lei | 9.031 lei |
| Capitaluri proprii | 1.282.243 lei | 1.053.918 lei | 743.433 lei | 448.820 lei | 268.405 lei | 143.201 lei | 59.217 lei | 29.094 lei | 2.964 lei |
| Oameni | |||||||||
| Număr mediu de salariați | 2 | 1 | 1 | 1 | — | 1 | — | — | — |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este MDC ANDALEX 91 SRL activă?
În registrul ONRC din 19.10.2026, MDC ANDALEX 91 SRL figurează în funcțiune. La ANAF, pe 27.10.2026, era plătitoare de TVA.
Unde are sediul MDC ANDALEX 91 SRL?
Sediul înregistrat la ONRC e în Sat Joița, Comuna Joița, județul Giurgiu (Bisericii, nr. 31); numărul de înmatriculare e J|52|737|2017, din 14.09.2017.
Ce cifră de afaceri a avut MDC ANDALEX 91 SRL în 2025?
759.946 lei, conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 228.325 lei.
Câți salariați are MDC ANDALEX 91 SRL?
2 salariați în medie în 2025, după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre MDC ANDALEX 91 SRL?
Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (27.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.