STAFF BUSINESS MANAGEMENT SRL — dosare în instanță

Numele STAFF BUSINESS MANAGEMENT SRL apare în 1 dosare publice la 1 instanță; ultima activitate: 10 octombrie 2026.

Dosare publice
1
Instanțe
1
Primul dosar
06 octombrie 2025
Ultima activitate
10 octombrie 2026
Rol dominant
Terţ poprit — 1 din 1 dosare cu calitate cunoscută (100%)

Din registrul firmelor (CUI 38204016)

CUI
38204016
Denumire
STAFF BUSINESS MANAGEMENT S.R.L.
Formă juridică
societate cu răspundere limitată
Număr de înmatriculare
J|12|5572|2017
Stare în registru
în funcțiune
Data înmatriculării
11.09.2017
Sediu
Cucului, nr. 10, bl. E, sc. 2, et. Parter, ap. 103, Sat Baciu, Comuna Baciu, Cluj
Activități autorizate (CAEN)
  • 1611 Tăierea și rindeluirea lemnului · rev. 3
  • 1623 Fabricarea altor elemente de dulgherie și tâmplărie, pentru construcții · rev. 3
  • 1627 Finisarea articolelor din lemn · rev. 3
  • 2740 Fabricarea de echipamente electrice de iluminat · rev. 3
  • 3100 Fabricarea de mobilă · rev. 3
  • 3320 Instalarea mașinilor și echipamentelor industriale · rev. 3
Arată toate (35)
  • 4321 Lucrări de instalații electrice · rev. 3
  • 4322 Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat · rev. 3
  • 4333 Lucrări de pardosire și placare a pereților · rev. 3
  • 4334 Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri · rev. 3
  • 4342 Alte lucrări speciale de construcții pentru clădiri · rev. 3
  • 4399 Alte lucrări speciale de construcții n.c.a. · rev. 3
  • 4711 Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun · rev. 3
  • 4725 Comerț cu amănuntul al băuturilor · rev. 3
  • 4791 Intermedieri în comerțul cu amănuntul nespecializat · rev. 3
  • 4792 Intermedieri în comerțul cu amănuntul specializat · rev. 3
  • 4941 Transporturi rutiere de mărfuri · rev. 3
  • 5224 Manipulări · rev. 3
  • 5611 Restaurante · rev. 3
  • 5612 Activități ale unităților mobile de alimentație · rev. 3
  • 5621 Activități de alimentație (catering) pentru evenimente · rev. 3
  • 5622 Alte servicii de alimentație n.c.a. · rev. 3
  • 6811 Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii · rev. 3
  • 6831 Servicii de intermediere a tranzacțiilor imobiliare · rev. 3
  • 6832 Alte activități pentru tranzacții imobiliare pe bază de comision sau contract · rev. 3
  • 7020 Activități de consultanță în afaceri și management · rev. 3
  • 7112 Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea · rev. 3
  • 7312 Servicii de reprezentare media · rev. 3
  • 7413 Activități de design de interior · rev. 3
  • 8009 Alte activități de protecție n.c.a. · rev. 3
  • 8121 Activități generale de curățenie a clădirilor · rev. 3
  • 8122 Activități specializate de curățenie · rev. 3
  • 8123 Alte activități de curățenie · rev. 3
  • 9531 Repararea și întreținerea autovehiculelor · rev. 3
  • 9691 Activități de servicii personale la domiciliu · rev. 3

Fiscal

Plătitor de TVA
da
TVA la încasare
da
Inactiv fiscal
nu
Verificat la ANAF
27.10.2026
Stare la Ministerul Finanțelor
INREGISTRAT

Financiar

Financiar · 2017–2025 · 9 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.

În 2025, cifra de afaceri netă a fost 1.349.556 lei (+126% față de 2024).

Cifră de afaceri netă (lei): 2017 130 mii lei · 2025 1,3 mil. lei · maxim 2025 1,3 mil. lei · minim 2017 130 mii lei.

Rezultat net (lei): 2017 75,7 mii lei · 2025 99,4 mii lei · maxim 2023 379,3 mii lei · minim 2024 −88,3 mii lei.

Număr mediu de salariați (persoane): 2017 1 · 2025 4 · maxim 2024 7 · minim 2017 1.

Indicator202520242023202220212020201920182017
Activitate
Cifră de afaceri netă1.349.556 lei596.600 lei1.035.580 lei707.260 lei614.603 lei366.332 lei162.547 lei331.738 lei130.018 lei
Venituri totale1.349.556 lei596.600 lei1.038.420 lei711.191 lei665.552 lei370.228 lei162.579 lei331.738 lei132.493 lei
Cheltuieli totale1.203.036 lei674.527 lei648.766 lei550.683 lei620.980 lei349.016 lei217.227 lei252.931 lei55.508 lei
Rezultat
Profit net99.399 lei0 lei379.270 lei153.539 lei38.049 lei17.510 lei0 lei75.490 lei75.685 lei
Pierdere netă0 lei88.284 lei0 lei0 lei0 lei0 lei56.274 lei0 lei0 lei
Rezultat net99.399 lei-88.284 lei379.270 lei153.539 lei38.049 lei17.510 lei-56.274 lei75.490 lei75.685 lei
Bilanț
Active totale533.092 lei445.112 lei756.035 lei357.128 lei268.364 lei325.933 lei168.453 lei178.641 lei84.067 lei
Datorii433.453 lei173.902 lei222.627 lei185.055 lei219.304 lei213.322 lei73.352 lei27.266 lei8.182 lei
Capitaluri proprii99.639 lei271.210 lei533.408 lei172.073 lei49.060 lei112.611 lei95.101 lei151.375 lei75.885 lei
Oameni
Număr mediu de salariați476665461

„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.

Calitate procesuală

  • Terţ poprit: 1

Categorii de dosare

  • Civil: 1

Stadii procesuale

  • Fond: 1

Dosare pe ani

  • 2025: 1

Cifrele de mai sus sunt calculate din cele 1 dosare analizate.

Dosare recente

DosarInstanțăCategorieStadiuCalitate
26403/211/2025Judecătoria Cluj-NapocaCivilFondTerţ poprit

Pagina agregă dosarele publice în care apare acest nume de persoană juridică. Nu confirmă identitatea juridică (datele ECRIS nu conțin CUI). Sursa: portal.just.ro.

Întrebări frecvente

În câte dosare apare STAFF BUSINESS MANAGEMENT SRL?

STAFF BUSINESS MANAGEMENT SRL apare în 1 dosare publice la 1 instanță; ultima activitate: 10 octombrie 2026.

În ce calitate apare cel mai des STAFF BUSINESS MANAGEMENT SRL?

Cel mai des ca terţ poprit (1 din 1 dosare cu calitate cunoscută), în special în materia civil (1 dosare). Cifrele sunt calculate din dosarele analizate.

Confirmă această pagină că este firma pe care o căutați? De unde vin datele?

Nu. Pagina grupează dosarele publice în care apare acest nume de persoană juridică; datele din portalul instanțelor (ECRIS) nu conțin CUI, deci nu putem confirma identitatea juridică. Sursa: portal.just.ro.