BOSÂNCEANU IRINA S.R.L.
BOSÂNCEANU IRINA S.R.L.: firmă în funcțiune din Sat Valea Ursului, Comuna Miroslava, Iași, CUI 38134387. Cifră de afaceri 2025: 43.840 lei. Date ONRC, MF, ANAF.
Registru
- CUI
- 38134387
- Denumire
- BOSÂNCEANU IRINA S.R.L.
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|22|2759|2017
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 24.08.2017
- Sediu
- Principală, nr. 29A, Sat Valea Ursului, Comuna Miroslava, Iași
- Activități autorizate (CAEN)
- 8623 Activități de asistență stomatologică · rev. 3
Fiscal
- Plătitor de TVA
- nu
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 27.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2017–2025 · 9 bilanțuri
Financiar · 2017–2025 · 9 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 43.840 lei.
Cifră de afaceri netă (lei): 2017 6,6 mii lei · 2025 43,8 mii lei · maxim 2021 60,9 mii lei · minim 2017 6,6 mii lei.
Rezultat net (lei): 2017 1,6 mii lei · 2025 5,5 mii lei · maxim 2019 15,2 mii lei · minim 2022 −63,8 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2018 1 · 2023 1 · maxim 2018 1 · minim 2018 1.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||||||
| Cifră de afaceri netă | 43.840 lei | — | — | 11.825 lei | 60.892 lei | 29.970 lei | 39.470 lei | 38.964 lei | 6.600 lei |
| Venituri totale | 43.840 lei | 0 lei | 0 lei | 11.825 lei | 60.892 lei | 29.990 lei | 39.590 lei | 38.964 lei | 6.648 lei |
| Cheltuieli totale | 38.091 lei | 13.158 lei | 46.055 lei | 75.476 lei | 67.843 lei | 27.339 lei | 23.233 lei | 30.149 lei | 4.878 lei |
| Rezultat | |||||||||
| Profit net | 5.473 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 2.198 lei | 15.173 lei | 7.646 lei | 1.572 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 13.158 lei | 46.055 lei | 63.769 lei | 7.505 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | 5.473 lei | -13.158 lei | -46.055 lei | -63.769 lei | -7.505 lei | 2.198 lei | 15.173 lei | 7.646 lei | 1.572 lei |
| Bilanț | |||||||||
| Active totale | 100.753 lei | 54.132 lei | 69.926 lei | 89.729 lei | 162.183 lei | 24.100 lei | 15.449 lei | 9.851 lei | 2.881 lei |
| Datorii | 208.179 lei | 167.031 lei | 169.667 lei | 143.415 lei | 152.099 lei | 6.511 lei | 59 lei | 433 lei | 1.109 lei |
| Capitaluri proprii | -107.426 lei | -112.899 lei | -99.741 lei | -53.686 lei | 10.084 lei | 17.589 lei | 15.390 lei | 9.418 lei | 1.772 lei |
| Oameni | |||||||||
| Număr mediu de salariați | — | — | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | — |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este BOSÂNCEANU IRINA S.R.L. activă?
În registrul ONRC din 19.10.2026, BOSÂNCEANU IRINA S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 27.10.2026, era neplătitoare de TVA.
Unde are sediul BOSÂNCEANU IRINA S.R.L.?
Sediul înregistrat la ONRC e în Sat Valea Ursului, Comuna Miroslava, județul Iași (Principală, nr. 29A); numărul de înmatriculare e J|22|2759|2017, din 24.08.2017.
Ce cifră de afaceri a avut BOSÂNCEANU IRINA S.R.L. în 2025?
43.840 lei, conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 5.473 lei.
De unde vin datele despre BOSÂNCEANU IRINA S.R.L.?
Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (27.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.