LUCA TOP SPEDITION SRL

LUCA TOP SPEDITION SRL: firmă în funcțiune din Sat Mustățești, Comuna Valea Iașului, Argeș, CUI 38100015. Cifră de afaceri 2025: 3.789.026 lei, 8 salariați. Dat

Registru

CUI
38100015
Denumire
LUCA TOP SPEDITION SRL
Formă juridică
societate cu răspundere limitată
Număr de înmatriculare
J|03|2081|2017
Stare în registru
în funcțiune
Data înmatriculării
16.08.2017
Sediu
VLAD ȚEPEȘ, nr. 39, et. parter, camera 3, Sat Mustățești, Comuna Valea Iașului, Argeș
Activități autorizate (CAEN)
  • 4672 Comerț cu ridicata al pieselor și accesoriilor pentru autovehicule · rev. 3
  • 4782 Comerț cu amănuntul al pieselor și accesoriilor pentru autovehicule · rev. 3
  • 4941 Transporturi rutiere de mărfuri · rev. 3
  • 5210 Depozitări · rev. 3
  • 5221 Activități de servicii anexe pentru transporturi terestre · rev. 3
  • 5231 Activități de intermediere pentru transportul de marfă · rev. 3
Arată toate (12)
  • 5520 Facilități de cazare pentru vacanțe și perioade de scurtă durată · rev. 3
  • 6820 închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate · rev. 3
  • 7711 Activități de închiriere și leasing cu autoturisme și autovehicule rutiere ușoare · rev. 3
  • 7712 Activități de închiriere și leasing cu autovehicule rutiere grele · rev. 3
  • 8122 Activități specializate de curățenie · rev. 3
  • 9531 Repararea și întreținerea autovehiculelor · rev. 3

Fiscal

Plătitor de TVA
da
TVA la încasare
nu
Inactiv fiscal
nu
Verificat la ANAF
12.10.2026
Stare la Ministerul Finanțelor
INREGISTRAT

Financiar · 2017–2025 · 9 bilanțuri

Financiar · 2017–2025 · 9 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.

În 2025, cifra de afaceri netă a fost 3.789.026 lei (+32% față de 2024).

Cifră de afaceri netă (lei): 2017 148 mii lei · 2025 3,8 mil. lei · maxim 2025 3,8 mil. lei · minim 2017 148 mii lei.

Rezultat net (lei): 2017 −27,7 mii lei · 2025 418,7 mii lei · maxim 2025 418,7 mii lei · minim 2019 −71,2 mii lei.

Număr mediu de salariați (persoane): 2017 1 · 2025 8 · maxim 2020 8 · minim 2017 1.

Indicator202520242023202220212020201920182017
Activitate
Cifră de afaceri netă3.789.026 lei2.862.864 lei1.913.691 lei2.242.590 lei2.124.897 lei2.777.468 lei2.015.298 lei1.675.712 lei147.995 lei
Venituri totale3.834.273 lei2.872.420 lei1.972.127 lei2.247.659 lei2.126.408 lei2.786.816 lei2.018.688 lei1.678.969 lei147.995 lei
Cheltuieli totale3.350.459 lei2.647.791 lei1.907.592 lei2.075.162 lei2.061.312 lei2.567.207 lei2.069.726 lei1.588.566 lei174.238 lei
Rezultat
Profit net418.738 lei151.213 lei50.461 lei156.935 lei46.388 lei194.154 lei0 lei73.646 lei0 lei
Pierdere netă0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei71.191 lei0 lei27.723 lei
Rezultat net418.738 lei151.213 lei50.461 lei156.935 lei46.388 lei194.154 lei-71.191 lei73.646 lei-27.723 lei
Bilanț
Active totale1.990.005 lei1.122.143 lei752.469 lei712.286 lei548.763 lei653.204 lei267.240 lei209.389 lei106.205 lei
Datorii1.164.224 lei648.434 lei429.600 lei369.878 lei333.290 lei484.119 lei292.309 lei163.266 lei133.728 lei
Capitaluri proprii825.781 lei473.709 lei322.869 lei342.408 lei215.473 lei169.085 lei-25.069 lei46.123 lei-27.523 lei
Oameni
Număr mediu de salariați877778761

„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.

Dosare

Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.

Întrebări frecvente

Este LUCA TOP SPEDITION SRL activă?

În registrul ONRC din 02.09.2026, LUCA TOP SPEDITION SRL figurează în funcțiune. La ANAF, pe 12.10.2026, era plătitoare de TVA.

Unde are sediul LUCA TOP SPEDITION SRL?

Sediul înregistrat la ONRC e în Sat Mustățești, Comuna Valea Iașului, județul Argeș (VLAD ȚEPEȘ, nr. 39, et. parter, camera 3); numărul de înmatriculare e J|03|2081|2017, din 16.08.2017.

Ce cifră de afaceri a avut LUCA TOP SPEDITION SRL în 2025?

3.789.026 lei, cu 32% peste 2024 (2.862.864 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 418.738 lei.

Câți salariați are LUCA TOP SPEDITION SRL?

8 salariați în medie în 2025 (7 în 2024), după situația financiară depusă.

De unde vin datele despre LUCA TOP SPEDITION SRL?

Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (12.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.

Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.