MSDV STEEL GROUP SRL
MSDV STEEL GROUP SRL: firmă în funcțiune din Municipiul Constanța, Constanța, CUI 38085136. Cifră de afaceri 2025: 17.589.735 lei, 10 salariați. Date ONRC, MF,
Registru
- CUI
- 38085136
- Denumire
- MSDV STEEL GROUP SRL
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|13|2845|2017
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 09.08.2017
- Sediu
- CELULOZEI, nr. 2, Municipiul Constanța, Constanța
- Activități autorizate (CAEN)
- 2551 Acoperirea metalelor · rev. 3
- 2552 Tratamente termice ale metalelor · rev. 3
- 2553 Operațiuni de mecanică generală · rev. 3
- 2593 Fabricarea articolelor din fire metalice; fabricarea de lanțuri și arcuri · rev. 3
- 4100 Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale · rev. 3
- 4311 Lucrări de demolare a construcțiilor · rev. 3
Arată toate (18)
- 4312 Lucrări de pregătire a terenului · rev. 3
- 4323 Lucrări de izolații · rev. 3
- 4332 Lucrări de tâmplărie și dulgherie · rev. 3
- 4335 Alte lucrări de finisare · rev. 3
- 4341 Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții · rev. 3
- 4350 Lucrări speciale de construcții pentru proiecte de geniu civil · rev. 3
- 4391 Activități de zidărie · rev. 3
- 4399 Alte lucrări speciale de construcții n.c.a. · rev. 3
- 4682 Comerț cu ridicata al metalelor și minereurilor metalice · rev. 3
- 4683 Comerț cu ridicata al materialului lemnos și a materialelor de construcție și echipamentelor sanitare · rev. 3
- 4690 Comerț cu ridicata nespecializat · rev. 3
- 9130 Activități de conservare, restaurare și alte activități suport pentru patrimoniul cultural · rev. 3
Fiscal
- Plătitor de TVA
- da
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 17.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2017–2025 · 9 bilanțuri
Financiar · 2017–2025 · 9 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 17.589.735 lei (+28% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2017 106,7 mii lei · 2025 17,6 mil. lei · maxim 2025 17,6 mil. lei · minim 2017 106,7 mii lei.
Rezultat net (lei): 2017 −16,4 mii lei · 2025 186,9 mii lei · maxim 2020 811,6 mii lei · minim 2017 −16,4 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2017 12 · 2025 10 · maxim 2021 51 · minim 2025 10.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||||||
| Cifră de afaceri netă | 17.589.735 lei | 13.726.336 lei | 13.977.881 lei | 16.550.936 lei | 8.379.537 lei | 3.064.298 lei | 2.536.903 lei | 1.581.004 lei | 106.743 lei |
| Venituri totale | 18.109.288 lei | 13.818.535 lei | 14.052.222 lei | 16.585.463 lei | 8.379.568 lei | 3.064.322 lei | 2.536.919 lei | 1.581.041 lei | 106.743 lei |
| Cheltuieli totale | 17.874.122 lei | 13.790.380 lei | 13.876.407 lei | 16.243.963 lei | 8.213.600 lei | 2.230.008 lei | 2.238.582 lei | 1.003.392 lei | 122.032 lei |
| Rezultat | |||||||||
| Profit net | 186.918 lei | 9.114 lei | 152.085 lei | 289.283 lei | 141.986 lei | 811.618 lei | 276.468 lei | 561.839 lei | 0 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 16.356 lei |
| Rezultat net | 186.918 lei | 9.114 lei | 152.085 lei | 289.283 lei | 141.986 lei | 811.618 lei | 276.468 lei | 561.839 lei | -16.356 lei |
| Bilanț | |||||||||
| Active totale | 4.527.327 lei | 3.441.287 lei | 4.200.275 lei | 3.033.457 lei | 2.209.006 lei | 980.103 lei | 690.433 lei | 743.774 lei | 30.221 lei |
| Datorii | 3.873.587 lei | 2.966.065 lei | 3.725.767 lei | 2.702.634 lei | 1.435.162 lei | 168.245 lei | 278.808 lei | 198.091 lei | 46.377 lei |
| Capitaluri proprii | 637.640 lei | 450.722 lei | 441.608 lei | 289.523 lei | 773.844 lei | 811.858 lei | 411.625 lei | 545.683 lei | -16.156 lei |
| Oameni | |||||||||
| Număr mediu de salariați | 10 | 15 | 20 | 44 | 51 | 48 | 50 | 37 | 12 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este MSDV STEEL GROUP SRL activă?
În registrul ONRC din 02.09.2026, MSDV STEEL GROUP SRL figurează în funcțiune. La ANAF, pe 17.10.2026, era plătitoare de TVA.
Unde are sediul MSDV STEEL GROUP SRL?
Sediul înregistrat la ONRC e în Municipiul Constanța, județul Constanța (CELULOZEI, nr. 2); numărul de înmatriculare e J|13|2845|2017, din 09.08.2017.
Ce cifră de afaceri a avut MSDV STEEL GROUP SRL în 2025?
17.589.735 lei, cu 28% peste 2024 (13.726.336 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 186.918 lei.
Câți salariați are MSDV STEEL GROUP SRL?
10 salariați în medie în 2025 (15 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre MSDV STEEL GROUP SRL?
Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (17.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.