CAT VASE SRL
CAT VASE SRL: firmă în funcțiune din Sat Dofteana, Comuna Dofteana, Bacău, CUI 38076901. Cifră de afaceri 2025: 59.807 lei. Date ONRC, MF, ANAF.
Registru
- CUI
- 38076901
- Denumire
- CAT VASE SRL
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|04|1392|2017
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 08.08.2017
- Sediu
- DOFTEANA, nr. 360, Sat Dofteana, Comuna Dofteana, Bacău
- Activități autorizate (CAEN)
- 4621 Comerț cu ridicata al cerealelor, semințelor, furajelor și tutunului neprelucrat · rev. 2
- 4631 Comerț cu ridicata al fructelor și legumelor · rev. 2
- 4711 Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun · rev. 2
- 4719 Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse nealimentare · rev. 2
- 4721 Comerț cu amănuntul al fructelor și legumelor proaspete, în magazine specializate · rev. 2
- 4725 Comerț cu amănuntul al băuturilor, în magazine specializate · rev. 2
Arată toate (14)
- 4771 Comerț cu amănuntul al îmbrăcămintei, în magazine specializate · rev. 2
- 4772 Comerț cu amănuntul al încălțămintei și articolelor din piele, în magazine specializate · rev. 2
- 4776 Comerț cu amănuntul al florilor, plantelor și semințelor; comerț cu amănuntul al animalelor de companie și a hranei pentru acestea, în magazine specializate · rev. 2
- 4778 Comerț cu amănuntul al altor bunuri noi, în magazine specializate · rev. 2
- 4779 Comerț cu amănuntul al bunurilor de ocazie vândute prin magazine · rev. 2
- 4782 Comerț cu amănuntul al textilelor, îmbrăcămintei și încălțămintei efectuat prin standuri, chioșcuri și piețe · rev. 2
- 4789 Comerț cu amănuntul prin standuri, chioșcuri și piețe al altor produse · rev. 2
- 4799 Comerț cu amănuntul efectuat în afara magazinelor, standurilor, chioșcurilor și piețelor · rev. 2
Fiscal
- Plătitor de TVA
- nu
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 27.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2018–2025 · 8 bilanțuri
Financiar · 2018–2025 · 8 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 59.807 lei (+408% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2018 26,2 mii lei · 2025 59,8 mii lei · maxim 2025 59,8 mii lei · minim 2020 11,3 mii lei.
Rezultat net (lei): 2018 9,9 mii lei · 2025 8,5 mii lei · maxim 2018 9,9 mii lei · minim 2022 −9,7 mii lei.
Număr mediu de salariați: nu se raportează pentru acest tip de situație.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | ||||||||
| Cifră de afaceri netă | 59.807 lei | 11.775 lei | 39.174 lei | 26.042 lei | 13.972 lei | 11.313 lei | 26.996 lei | 26.246 lei |
| Venituri totale | 59.807 lei | 11.775 lei | 39.174 lei | 26.042 lei | 13.972 lei | 11.313 lei | 26.996 lei | 26.246 lei |
| Cheltuieli totale | 49.628 lei | 15.335 lei | 32.046 lei | 35.608 lei | 10.566 lei | 8.095 lei | 17.409 lei | 15.540 lei |
| Rezultat | ||||||||
| Profit net | 8.546 lei | 0 lei | 5.988 lei | 0 lei | 2.987 lei | 2.879 lei | 8.777 lei | 9.919 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 3.560 lei | 0 lei | 9.692 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | 8.546 lei | -3.560 lei | 5.988 lei | -9.692 lei | 2.987 lei | 2.879 lei | 8.777 lei | 9.919 lei |
| Bilanț | ||||||||
| Active totale | 124.439 lei | 117.503 lei | 47.087 lei | 35.207 lei | 24.783 lei | 24.858 lei | 20.863 lei | 12.053 lei |
| Datorii | 98.396 lei | 100.007 lei | 26.030 lei | 20.137 lei | 21 lei | 3.083 lei | 1.967 lei | 1.934 lei |
| Capitaluri proprii | 26.043 lei | 17.496 lei | 21.057 lei | 15.070 lei | 24.762 lei | 21.775 lei | 18.896 lei | 10.119 lei |
| Oameni | ||||||||
| Număr mediu de salariați | — | — | — | — | — | — | — | — |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este CAT VASE SRL activă?
În registrul ONRC din 19.10.2026, CAT VASE SRL figurează în funcțiune. La ANAF, pe 27.10.2026, era neplătitoare de TVA.
Unde are sediul CAT VASE SRL?
Sediul înregistrat la ONRC e în Sat Dofteana, Comuna Dofteana, județul Bacău (DOFTEANA, nr. 360); numărul de înmatriculare e J|04|1392|2017, din 08.08.2017.
Ce cifră de afaceri a avut CAT VASE SRL în 2025?
59.807 lei, cu 408% peste 2024 (11.775 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 8.546 lei.
De unde vin datele despre CAT VASE SRL?
Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (27.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.