CAVAGLIA FRATELLI SRL
CAVAGLIA FRATELLI SRL: firmă în funcțiune din Municipiul Cluj-Napoca, Cluj, CUI 38007251. Cifră de afaceri 2025: 2.435.375 lei, 2 salariați. Date ONRC, MF, ANAF
Registru
- CUI
- 38007251
- Denumire
- CAVAGLIA FRATELLI SRL
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|12|5024|2017
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 20.07.2017
- Sediu
- DOROBANȚILOR, nr. 76, bl. Y5, sc. 4, ap. 76, Municipiul Cluj-Napoca, Cluj
- Activități autorizate (CAEN)
- 4941 Transporturi rutiere de mărfuri · rev. 2
Fiscal
- Plătitor de TVA
- da
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 27.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2019–2025 · 7 bilanțuri
Financiar · 2019–2025 · 7 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 2.435.375 lei (+17% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2019 439,4 mii lei · 2025 2,4 mil. lei · maxim 2025 2,4 mil. lei · minim 2019 439,4 mii lei.
Rezultat net (lei): 2019 7,7 mii lei · 2025 1,1 mil. lei · maxim 2025 1,1 mil. lei · minim 2019 7,7 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2019 2 · 2025 2 · maxim 2022 5 · minim 2019 2.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||||
| Cifră de afaceri netă | 2.435.375 lei | 2.088.654 lei | 2.281.158 lei | 2.228.729 lei | 1.691.149 lei | 1.552.743 lei | 439.424 lei |
| Venituri totale | 2.457.829 lei | 2.090.221 lei | 2.284.770 lei | 2.240.139 lei | 1.692.722 lei | 1.554.905 lei | 440.382 lei |
| Cheltuieli totale | 1.186.975 lei | 1.042.520 lei | 1.711.234 lei | 1.856.335 lei | 1.313.012 lei | 1.049.807 lei | 429.211 lei |
| Rezultat | |||||||
| Profit net | 1.098.784 lei | 988.175 lei | 557.403 lei | 368.321 lei | 362.799 lei | 492.668 lei | 7.655 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | 1.098.784 lei | 988.175 lei | 557.403 lei | 368.321 lei | 362.799 lei | 492.668 lei | 7.655 lei |
| Bilanț | |||||||
| Active totale | 4.383.112 lei | 4.163.335 lei | 3.276.277 lei | 2.626.009 lei | 2.541.465 lei | 2.321.081 lei | 1.630.825 lei |
| Datorii | 1.067.650 lei | 1.946.657 lei | 1.470.875 lei | 1.378.010 lei | 1.667.196 lei | 1.809.611 lei | 1.612.022 lei |
| Capitaluri proprii | 3.315.462 lei | 2.216.678 lei | 1.805.402 lei | 1.247.999 lei | 874.269 lei | 511.470 lei | 18.803 lei |
| Oameni | |||||||
| Număr mediu de salariați | 2 | 2 | 4 | 5 | 3 | 3 | 2 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este CAVAGLIA FRATELLI SRL activă?
În registrul ONRC din 19.10.2026, CAVAGLIA FRATELLI SRL figurează în funcțiune. La ANAF, pe 27.10.2026, era plătitoare de TVA.
Unde are sediul CAVAGLIA FRATELLI SRL?
Sediul înregistrat la ONRC e în Municipiul Cluj-Napoca, județul Cluj (DOROBANȚILOR, nr. 76, bl. Y5, sc. 4, ap. 76); numărul de înmatriculare e J|12|5024|2017, din 20.07.2017.
Ce cifră de afaceri a avut CAVAGLIA FRATELLI SRL în 2025?
2.435.375 lei, cu 17% peste 2024 (2.088.654 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 1.098.784 lei.
Câți salariați are CAVAGLIA FRATELLI SRL?
2 salariați în medie în 2025 (2 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre CAVAGLIA FRATELLI SRL?
Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (27.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.