MAT INSTAL COMPLET SRL
MAT INSTAL COMPLET SRL: firmă în funcțiune din Municipiul Cluj-Napoca, Cluj, CUI 38001020. Cifră de afaceri 2025: 36.050 lei. Date ONRC, MF, ANAF.
Registru
- CUI
- 38001020
- Denumire
- MAT INSTAL COMPLET SRL
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|12|5016|2017
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 19.07.2017
- Sediu
- IEZER, nr. 1, bl. L5, ap. 22, Municipiul Cluj-Napoca, Cluj
- Activități autorizate (CAEN)
- 4120 Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale · rev. 2
- 4221 Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru fluide · rev. 2
- 4222 Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru electricitate și telecomunicații · rev. 2
- 4291 Construcții hidrotehnice · rev. 2
- 4311 Lucrări de demolare a construcțiilor · rev. 2
- 4312 Lucrări de pregătire a terenului · rev. 2
Arată toate (17)
- 4313 Lucrări de foraj și sondaj pentru construcții · rev. 2
- 4321 Lucrări de instalații electrice · rev. 2
- 4322 Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat · rev. 2
- 4329 Alte lucrări de instalații pentru construcții · rev. 2
- 4331 Lucrări de ipsoserie · rev. 2
- 4332 Lucrări de tâmplărie și dulgherie · rev. 2
- 4333 Lucrări de pardosire și placare a pereților · rev. 2
- 4334 Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri · rev. 2
- 4339 Alte lucrări de finisare · rev. 2
- 4391 Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții · rev. 2
- 4673 Comerț cu ridicata al materialului lemnos și al materialelor de construcții și echipamentelor sanitare · rev. 2
Fiscal
- Plătitor de TVA
- nu
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 27.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2018–2025 · 8 bilanțuri
Financiar · 2018–2025 · 8 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 36.050 lei (+22% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2018 25,5 mii lei · 2025 36,1 mii lei · maxim 2022 71,3 mii lei · minim 2018 25,5 mii lei.
Rezultat net (lei): 2018 8,7 mii lei · 2025 −5,3 mii lei · maxim 2021 22,1 mii lei · minim 2023 −67,1 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2021 1 · 2023 1 · maxim 2022 2 · minim 2021 1.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | ||||||||
| Cifră de afaceri netă | 36.050 lei | 29.620 lei | 27.150 lei | 71.270 lei | 67.000 lei | 35.900 lei | 42.948 lei | 25.528 lei |
| Venituri totale | 36.050 lei | 29.620 lei | 27.150 lei | 71.271 lei | 67.000 lei | 35.900 lei | 42.948 lei | 25.528 lei |
| Cheltuieli totale | 41.371 lei | 25.887 lei | 94.044 lei | 108.209 lei | 43.679 lei | 37.723 lei | 42.253 lei | 16.074 lei |
| Rezultat | ||||||||
| Profit net | 0 lei | 2.233 lei | 0 lei | 0 lei | 22.063 lei | 0 lei | 0 lei | 8.688 lei |
| Pierdere netă | 5.321 lei | 0 lei | 67.095 lei | 37.651 lei | 0 lei | 2.847 lei | 594 lei | 0 lei |
| Rezultat net | -5.321 lei | 2.233 lei | -67.095 lei | -37.651 lei | 22.063 lei | -2.847 lei | -594 lei | 8.688 lei |
| Bilanț | ||||||||
| Active totale | 12.471 lei | 14.465 lei | 16.069 lei | 21.027 lei | 33.476 lei | 7.902 lei | 19.944 lei | 13.654 lei |
| Datorii | 92.694 lei | 89.367 lei | 93.204 lei | 31.067 lei | 5.865 lei | 2.354 lei | 11.550 lei | 4.766 lei |
| Capitaluri proprii | -80.223 lei | -74.902 lei | -77.135 lei | -10.040 lei | 27.611 lei | 5.548 lei | 8.394 lei | 8.888 lei |
| Oameni | ||||||||
| Număr mediu de salariați | — | — | 1 | 2 | 1 | — | — | — |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este MAT INSTAL COMPLET SRL activă?
În registrul ONRC din 19.10.2026, MAT INSTAL COMPLET SRL figurează în funcțiune. La ANAF, pe 27.10.2026, era neplătitoare de TVA.
Unde are sediul MAT INSTAL COMPLET SRL?
Sediul înregistrat la ONRC e în Municipiul Cluj-Napoca, județul Cluj (IEZER, nr. 1, bl. L5, ap. 22); numărul de înmatriculare e J|12|5016|2017, din 19.07.2017.
Ce cifră de afaceri a avut MAT INSTAL COMPLET SRL în 2025?
36.050 lei, cu 22% peste 2024 (29.620 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost o pierdere de 5.321 lei.
De unde vin datele despre MAT INSTAL COMPLET SRL?
Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (27.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.