SUPREME RESIDENCE SRL — dosare în instanță

Numele SUPREME RESIDENCE SRL apare în 2 dosare publice la 2 instanțe; ultima activitate: 15 octombrie 2026.

Dosare publice
2
Instanțe
2
Primul dosar
24 august 2023
Ultima activitate
15 octombrie 2026
Rol dominant
Pârât — 1 din 2 dosare cu calitate cunoscută (50%)

Din registrul firmelor (CUI 37998385)

CUI
37998385
Denumire
SUPREME RESIDENCE SRL
Formă juridică
societate cu răspundere limitată
Număr de înmatriculare
J|32|1197|2017
Stare în registru
în funcțiune
Data înmatriculării
18.07.2017
Sediu
DUMBRĂVII, bl. 18A, sc. A, et. 3, ap. 9, Municipiul Sibiu, Sibiu
Activități autorizate (CAEN)
  • 5520 Facilități de cazare pentru vacanțe și perioade de scurtă durată · rev. 3
  • 5630 Baruri și alte activități de servire a băuturilor · rev. 3
  • 6210 Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client) · rev. 3
  • 6220 Activități de consultanță în tehnologia informației și de management (gestiune și exploatare) a mijloacelor de calcul · rev. 3
  • 6290 Alte activități de servicii privind tehnologia informației · rev. 3

Fiscal

Plătitor de TVA
da
TVA la încasare
nu
Inactiv fiscal
nu
Verificat la ANAF
27.10.2026
Stare la Ministerul Finanțelor
INREGISTRAT

Financiar

Financiar · 2017–2024 · 8 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2024, față de 2023.

În 2024, cifra de afaceri netă a fost 426.382 lei (-23% față de 2023).

Cifră de afaceri netă (lei): 2017 0 lei · 2024 426,4 mii lei · maxim 2019 702,6 mii lei · minim 2017 0 lei.

Rezultat net (lei): 2017 −572 lei · 2024 68,2 mii lei · maxim 2019 350,2 mii lei · minim 2017 −572 lei.

Număr mediu de salariați (persoane): 2018 3 · 2024 2 · maxim 2018 3 · minim 2022 1.

Indicator20242023202220212020201920182017
Activitate
Cifră de afaceri netă426.382 lei556.031 lei554.694 lei363.373 lei352.220 lei702.575 lei297.362 lei0 lei
Venituri totale426.443 lei556.065 lei554.723 lei396.781 lei363.386 lei702.575 lei297.362 lei0 lei
Cheltuieli totale346.939 lei405.195 lei340.499 lei282.011 lei268.202 lei345.243 lei276.417 lei572 lei
Rezultat
Profit net68.246 lei145.976 lei207.964 lei104.862 lei91.550 lei350.186 lei17.792 lei0 lei
Pierdere netă0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei572 lei
Rezultat net68.246 lei145.976 lei207.964 lei104.862 lei91.550 lei350.186 lei17.792 lei-572 lei
Bilanț
Active totale228.051 lei253.626 lei340.625 lei281.580 lei287.793 lei379.062 lei120.968 lei428 lei
Datorii44.036 lei26.715 lei132.420 lei167.162 lei196.003 lei19.339 lei53.527 lei800 lei
Capitaluri proprii184.015 lei226.911 lei208.205 lei114.418 lei91.790 lei350.426 lei17.420 lei-372 lei
Oameni
Număr mediu de salariați2312333—

„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.

Unde se judecă — 2 instanțe în 2 județe

Cele mai multe la Judecătoria Sibiu (1 · 50%), apoi Tribunalul București (1).

InstanțăJudețGradDosare
Judecătoria SibiuSibiuJudecătorie1
Tribunalul BucureștiBucureștiTribunal1

Calitate procesuală

  • Pârât: 1
  • Terţ poprit: 1

Categorii de dosare

  • Civil: 1
  • Proprietate intelectuală: 1

Stadii procesuale

  • Fond: 2

Dosare pe ani

  • 2023: 1
  • 2025: 1

Cifrele de mai sus sunt calculate din cele 2 dosare analizate.

Dosare recente

DosarInstanțăCategorieStadiuCalitate
25456/3/2023Tribunalul BucureștiProprietate intelectualăFondPârât
4665/306/2025Judecătoria SibiuCivilFondTerţ poprit

Pagina agregă dosarele publice în care apare acest nume de persoană juridică. Nu confirmă identitatea juridică (datele ECRIS nu conțin CUI). Sursa: portal.just.ro.

Întrebări frecvente

În câte dosare apare SUPREME RESIDENCE SRL?

SUPREME RESIDENCE SRL apare în 2 dosare publice la 2 instanțe; ultima activitate: 15 octombrie 2026.

La ce instanțe apare cel mai des SUPREME RESIDENCE SRL?

Cel mai des la Tribunalul București (1) și Judecătoria Sibiu (1).

În ce calitate apare cel mai des SUPREME RESIDENCE SRL?

Cel mai des ca pârât (1 din 2 dosare cu calitate cunoscută), în special în materia civil (1 dosare). Cifrele sunt calculate din dosarele analizate.

Ce înseamnă pârât?

Pârât: persoana împotriva căreia s-a formulat o cerere de chemare în judecată.

Confirmă această pagină că este firma pe care o căutați? De unde vin datele?

Nu. Pagina grupează dosarele publice în care apare acest nume de persoană juridică; datele din portalul instanțelor (ECRIS) nu conțin CUI, deci nu putem confirma identitatea juridică. Sursa: portal.just.ro. Datele acestei pagini au fost calculate la 16 octombrie 2026.