TAVI & GABI RECYCLE SRL
TAVI & GABI RECYCLE SRL: firmă în funcțiune din Municipiul Ploiești, Prahova, CUI 37979570. Cifră de afaceri 2017: 17.069 lei, 2 salariați. Date ONRC, MF, ANAF.
Registru
- CUI
- 37979570
- Denumire
- TAVI & GABI RECYCLE SRL
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|29|1880|2017
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 14.07.2017
- Sediu
- CRIȘAN, nr. 30, Municipiul Ploiești, Prahova
- Activități autorizate (CAEN)
- 3832 Recuperarea materialelor reciclabile sortate · rev. 2
- 4677 Comerț cu ridicata al deșeurilor și resturilor · rev. 2
- 5630 Baruri și alte activități de servire a băuturilor · rev. 2
- 6820 Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate · rev. 2
- 9329 Alte activități recreative și distractive n.c.a. · rev. 2
Fiscal
- Plătitor de TVA
- nu
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- da
- Verificat la ANAF
- 22.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2017 · un singur bilanț
Financiar · 2017 · un singur bilanț.
În 2017, cifra de afaceri netă a fost 17.069 lei.
Cifră de afaceri netă (lei): 2017 17,1 mii lei · maxim 2017 17,1 mii lei · minim 2017 17,1 mii lei.
Rezultat net (lei): 2017 −3,3 mii lei · maxim 2017 −3,3 mii lei · minim 2017 −3,3 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2017 2 · maxim 2017 2 · minim 2017 2.
| Indicator | 2017 |
|---|---|
| Activitate | |
| Cifră de afaceri netă | 17.069 lei |
| Venituri totale | 17.069 lei |
| Cheltuieli totale | 20.201 lei |
| Rezultat | |
| Profit net | 0 lei |
| Pierdere netă | 3.303 lei |
| Rezultat net | -3.303 lei |
| Bilanț | |
| Active totale | 16.010 lei |
| Datorii | 19.113 lei |
| Capitaluri proprii | -3.103 lei |
| Oameni | |
| Număr mediu de salariați | 2 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este TAVI & GABI RECYCLE SRL activă?
În registrul ONRC din 19.10.2026, TAVI & GABI RECYCLE SRL figurează în funcțiune. La ANAF, pe 22.10.2026, era neplătitoare de TVA și inactivă fiscal.
Unde are sediul TAVI & GABI RECYCLE SRL?
Sediul înregistrat la ONRC e în Municipiul Ploiești, județul Prahova (CRIȘAN, nr. 30); numărul de înmatriculare e J|29|1880|2017, din 14.07.2017.
Ce cifră de afaceri a avut TAVI & GABI RECYCLE SRL în 2017?
17.069 lei, conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost o pierdere de 3.303 lei.
Câți salariați are TAVI & GABI RECYCLE SRL?
2 salariați în medie în 2017, după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre TAVI & GABI RECYCLE SRL?
Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (22.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2017). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.