PURE ONLY S.R.L.

PURE ONLY S.R.L.: firmă în funcțiune din București Sectorul 5, București, CUI 37975322. Cifră de afaceri 2025: 95.105 lei. Date ONRC, MF, ANAF.

Registru

CUI
37975322
Denumire
PURE ONLY S.R.L.
Formă juridică
societate cu răspundere limitată
Număr de înmatriculare
J|40|6316|2020
Stare în registru
în funcțiune
Data înmatriculării
15.06.2020
Sediu
GAROAFEI, nr. 2, bl. 5, sc. B, et. 3, ap. 18, Camera 3, București Sectorul 5, București
Activități autorizate (CAEN)
  • 1320 Producția de țesături · rev. 2
  • 1330 Finisarea materialelor textile · rev. 2
  • 1392 Fabricarea de articole confecționate din textile (cu excepția îmbrăcămintei și lenjeriei de corp) · rev. 2
  • 1395 Fabricarea de textile nețesute și articole din acestea, cu excepția confecțiilor de îmbrăcăminte · rev. 2
  • 1399 Fabricarea altor articole textile n.c.a. · rev. 2
  • 1629 Fabricarea altor produse din lemn; fabricarea articolelor din plută, paie și din alte materiale vegetale împletite · rev. 2
Arată toate (27)
  • 1711 Fabricarea celulozei · rev. 2
  • 1712 Fabricarea hârtiei și cartonului · rev. 2
  • 1721 Fabricarea hârtiei și cartonului ondulat și a ambalajelor din hârtie și carton · rev. 2
  • 1722 Fabricarea produselor de uz gospodăresc și sanitar, din hârtie sau carton · rev. 2
  • 1723 Fabricarea articolelor de papetărie · rev. 2
  • 1724 Fabricarea tapetului · rev. 2
  • 1729 Fabricarea altor articole din hârtie și carton n.c.a. · rev. 2
  • 2313 Fabricarea articolelor din sticlă · rev. 2
  • 2341 Fabricarea articolelor ceramice pentru uz gospodăresc și ornamental · rev. 2
  • 2349 Fabricarea altor produse ceramice n.c.a. · rev. 2
  • 4641 Comerț cu ridicata al produselor textile · rev. 2
  • 4644 Comerț cu ridicata al produselor din ceramică, sticlărie, și produse de întreținere · rev. 2
  • 4690 Comerț cu ridicata nespecializat · rev. 2
  • 4719 Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse nealimentare · rev. 2
  • 4751 Comerț cu amănuntul al textilelor, în magazine specializate · rev. 2
  • 4791 Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet · rev. 2
  • 4799 Comerț cu amănuntul efectuat în afara magazinelor, standurilor, chioșcurilor și piețelor · rev. 2
  • 5829 Activități de editare a altor produse software · rev. 2
  • 6201 Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client) · rev. 2
  • 7022 Activități de consultanță pentru afaceri și management · rev. 2
  • 7320 Activități de studiere a pieței și de sondare a opiniei publice · rev. 2

Fiscal

Plătitor de TVA
da
TVA la încasare
da
Inactiv fiscal
nu
Verificat la ANAF
27.10.2026
Stare la Ministerul Finanțelor
TRANSFER(SOSIRE)

Financiar · 2017–2025 · 9 bilanțuri

Financiar · 2017–2025 · 9 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.

În 2025, cifra de afaceri netă a fost 95.105 lei (-16% față de 2024).

Cifră de afaceri netă (lei): 2017 927 lei · 2025 95,1 mii lei · maxim 2024 112,8 mii lei · minim 2017 927 lei.

Rezultat net (lei): 2017 −18,9 mii lei · 2025 15,5 mii lei · maxim 2019 25,1 mii lei · minim 2017 −18,9 mii lei.

Număr mediu de salariați (persoane): 2021 0 · 2023 0 · maxim 2021 0 · minim 2021 0.

Indicator202520242023202220212020201920182017
Activitate
Cifră de afaceri netă95.105 lei112.760 lei105.553 lei75.266 lei86.119 lei64.310 lei61.518 lei49.405 lei927 lei
Venituri totale94.998 lei114.106 lei107.596 lei88.010 lei88.059 lei64.397 lei61.603 lei49.501 lei1.176 lei
Cheltuieli totale75.984 lei104.128 lei109.858 lei93.733 lei65.990 lei54.219 lei34.678 lei28.674 lei20.034 lei
Rezultat
Profit net15.468 lei8.334 lei0 lei0 lei19.485 lei8.277 lei25.077 lei19.343 lei0 lei
Pierdere netă0 lei0 lei2.262 lei8.008 lei0 lei0 lei0 lei0 lei18.886 lei
Rezultat net15.468 lei8.334 lei-2.262 lei-8.008 lei19.485 lei8.277 lei25.077 lei19.343 lei-18.886 lei
Bilanț
Active totale53.549 lei45.104 lei45.257 lei58.993 lei56.240 lei37.451 lei29.080 lei24.393 lei17.563 lei
Datorii2.881 lei1.570 lei842 lei12.316 lei1.555 lei3.439 lei3.345 lei23.736 lei36.249 lei
Capitaluri proprii50.668 lei43.534 lei44.415 lei46.677 lei54.685 lei34.012 lei25.735 lei657 lei-18.686 lei
Oameni
Număr mediu de salariați——0—0————

„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.

Dosare

Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.

Întrebări frecvente

Este PURE ONLY S.R.L. activă?

În registrul ONRC din 19.10.2026, PURE ONLY S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 27.10.2026, era plătitoare de TVA.

Unde are sediul PURE ONLY S.R.L.?

Sediul înregistrat la ONRC e în București Sectorul 5, județul București (GAROAFEI, nr. 2, bl. 5, sc. B, et. 3, ap. 18, Camera 3); numărul de înmatriculare e J|40|6316|2020, din 15.06.2020.

Ce cifră de afaceri a avut PURE ONLY S.R.L. în 2025?

95.105 lei, cu 16% sub 2024 (112.760 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 15.468 lei.

De unde vin datele despre PURE ONLY S.R.L.?

Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (27.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.

Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.