FABRICA DE COVRIGI SRL
FABRICA DE COVRIGI SRL: firmă în funcțiune din Municipiul Cluj-Napoca, Cluj, CUI 37958879. Cifră de afaceri 2025: 75.500 lei. Date ONRC, MF, ANAF.
Registru
- CUI
- 37958879
- Denumire
- FABRICA DE COVRIGI SRL
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|12|4874|2017
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 12.07.2017
- Sediu
- Theodor Capidan, nr. 5-7, ap. 12, Municipiul Cluj-Napoca, Cluj
- Activități autorizate (CAEN)
- 1072 Fabricarea biscuiților și pișcoturilor; fabricarea prăjiturilor și a produselor conservate de patiserie · rev. 3
- 5320 Alte activități poștale și de curier · rev. 3
- 5611 Restaurante · rev. 3
- 5612 Activități ale unităților mobile de alimentație · rev. 3
- 5630 Baruri și alte activități de servire a băuturilor · rev. 3
- 6020 Activități de difuzare a programelor de televiziune, activități de distribuție de programe video · rev. 3
Arată toate (12)
- 6039 Activități de distribuție a altor conținuturi · rev. 3
- 6210 Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client) · rev. 3
- 6220 Activități de consultanță în tehnologia informației și de management (gestiune și exploatare) a mijloacelor de calcul · rev. 3
- 6290 Alte activități de servicii privind tehnologia informației · rev. 3
- 6310 Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe · rev. 3
- 6391 Activități ale portalurilor web · rev. 3
Fiscal
- Plătitor de TVA
- nu
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 27.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2017–2025 · 9 bilanțuri
Financiar · 2017–2025 · 9 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 75.500 lei (+36% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2019 856 lei · 2025 75,5 mii lei · maxim 2025 75,5 mii lei · minim 2019 856 lei.
Rezultat net (lei): 2017 −1,9 mii lei · 2025 52,6 mii lei · maxim 2025 52,6 mii lei · minim 2019 −50,7 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2018 2 · 2024 1 · maxim 2018 2 · minim 2021 1.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||||||
| Cifră de afaceri netă | 75.500 lei | 55.500 lei | 46.580 lei | 44.034 lei | 23.750 lei | 1.000 lei | 856 lei | — | — |
| Venituri totale | 80.857 lei | 72.343 lei | 66.112 lei | 70.574 lei | 78.734 lei | 45.249 lei | 32.613 lei | 85.590 lei | 0 lei |
| Cheltuieli totale | 17.642 lei | 23.185 lei | 56.391 lei | 32.652 lei | 52.456 lei | 81.537 lei | 83.246 lei | 125.527 lei | 1.862 lei |
| Rezultat | |||||||||
| Profit net | 52.562 lei | 40.807 lei | 9.256 lei | 36.959 lei | 25.847 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 36.288 lei | 50.668 lei | 39.937 lei | 1.862 lei |
| Rezultat net | 52.562 lei | 40.807 lei | 9.256 lei | 36.959 lei | 25.847 lei | -36.288 lei | -50.668 lei | -39.937 lei | -1.862 lei |
| Bilanț | |||||||||
| Active totale | 50.723 lei | 27.263 lei | 16.871 lei | 25.684 lei | 42.185 lei | 59.258 lei | 68.992 lei | 82.179 lei | 428 lei |
| Datorii | 13.532 lei | 37.277 lei | 63.674 lei | 75.771 lei | 109.493 lei | 138.755 lei | 97.815 lei | 45.950 lei | 2.090 lei |
| Capitaluri proprii | 34.959 lei | -18.942 lei | -59.749 lei | -68.390 lei | -105.350 lei | -128.555 lei | -92.267 lei | -41.599 lei | -1.662 lei |
| Oameni | |||||||||
| Număr mediu de salariați | — | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 | 2 | — |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este FABRICA DE COVRIGI SRL activă?
În registrul ONRC din 19.10.2026, FABRICA DE COVRIGI SRL figurează în funcțiune. La ANAF, pe 27.10.2026, era neplătitoare de TVA.
Unde are sediul FABRICA DE COVRIGI SRL?
Sediul înregistrat la ONRC e în Municipiul Cluj-Napoca, județul Cluj (Theodor Capidan, nr. 5-7, ap. 12); numărul de înmatriculare e J|12|4874|2017, din 12.07.2017.
Ce cifră de afaceri a avut FABRICA DE COVRIGI SRL în 2025?
75.500 lei, cu 36% peste 2024 (55.500 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 52.562 lei.
De unde vin datele despre FABRICA DE COVRIGI SRL?
Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (27.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.