SWEET TIME DELICE SRL — dosare în instanță

Numele SWEET TIME DELICE SRL apare în 6 dosare publice la 2 instanțe; ultima activitate: 11 octombrie 2026.

Dosare publice
6
Instanțe
2
Primul dosar
03 februarie 2026
Ultima activitate
11 octombrie 2026
Rol dominant
Pârât — 6 din 6 dosare cu calitate cunoscută (100%)

Din registrul firmelor (CUI 37908765)

CUI
37908765
Denumire
SWEET TIME DELICE SRL
Formă juridică
societate cu răspundere limitată
Număr de înmatriculare
J|35|2916|2017
Stare în registru
în funcțiune
Data înmatriculării
06.07.2017
Sediu
ȘCOLII, nr. 53, Sat Moșnița Nouă, Comuna Moșnița Nouă, Timiș
Activități autorizate (CAEN)
  • 1071 Fabricarea pâinii; fabricarea prăjiturilor și a produselor proaspete de patiserie · rev. 2
  • 1072 Fabricarea biscuiților și pișcoturilor; fabricarea prăjiturilor și a produselor conservate de patiserie · rev. 2
  • 1082 Fabricarea produselor din cacao, a ciocolatei și a produselor zaharoase · rev. 2
  • 1083 Prelucrarea ceaiului și cafelei · rev. 2
  • 1089 Fabricarea altor produse alimentare n.c.a. · rev. 2
  • 4634 Comerț cu ridicata al băuturilor · rev. 2
Arată toate (15)
  • 4637 Comerț cu ridicata cu cafea, ceai, cacao și condimente · rev. 2
  • 4711 Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun · rev. 2
  • 4724 Comerț cu amănuntul al pâinii, produselor de patiserie și produselor zaharoase, în magazine specializate · rev. 2
  • 4725 Comerț cu amănuntul al băuturilor, în magazine specializate · rev. 2
  • 4729 Comerț cu amănuntul al altor produse alimentare, în magazine specializate · rev. 2
  • 5610 Restaurante · rev. 2
  • 5621 Activități de alimentație (catering) pentru evenimente · rev. 2
  • 5629 Alte servicii de alimentație n.c.a. · rev. 2
  • 5630 Baruri și alte activități de servire a băuturilor · rev. 2

Fiscal

Plătitor de TVA
da
TVA la încasare
nu
Inactiv fiscal
nu
Verificat la ANAF
17.10.2026
Stare la Ministerul Finanțelor
INREGISTRAT

Financiar

Financiar · 2018–2024 · 7 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2024, față de 2023.

În 2024, cifra de afaceri netă a fost 3.076.147 lei (-27% față de 2023).

Cifră de afaceri netă (lei): 2018 761,3 mii lei · 2024 3,1 mil. lei · maxim 2023 4,2 mil. lei · minim 2018 761,3 mii lei.

Rezultat net (lei): 2018 148,4 mii lei · 2024 51,6 mii lei · maxim 2021 477,6 mii lei · minim 2024 51,6 mii lei.

Număr mediu de salariați (persoane): 2018 4 · 2024 14 · maxim 2021 21 · minim 2018 4.

Indicator2024202320222021202020192018
Activitate
Cifră de afaceri netă3.076.147 lei4.212.502 lei3.881.396 lei3.551.697 lei2.601.705 lei1.978.477 lei761.254 lei
Venituri totale3.146.240 lei4.231.547 lei3.896.874 lei3.861.472 lei2.620.703 lei1.991.481 lei774.320 lei
Cheltuieli totale3.077.083 lei4.102.389 lei3.640.214 lei3.359.304 lei2.175.723 lei1.616.552 lei619.737 lei
Rezultat
Profit net51.622 lei97.817 lei225.932 lei477.558 lei426.781 lei358.985 lei148.410 lei
Pierdere netă0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei
Rezultat net51.622 lei97.817 lei225.932 lei477.558 lei426.781 lei358.985 lei148.410 lei
Bilanț
Active totale1.343.067 lei1.479.964 lei1.579.905 lei2.267.884 lei1.770.850 lei719.171 lei334.605 lei
Datorii1.277.102 lei1.354.802 lei1.187.576 lei1.122.840 lei770.362 lei132.462 lei93.880 lei
Capitaluri proprii51.862 lei98.057 lei352.222 lei1.091.934 lei934.376 lei507.595 lei148.610 lei
Oameni
Număr mediu de salariați142117211684

„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.

Unde se judecă — 2 instanțe în 2 județe

Concentrat: 67% din dosare sunt la Judecătoria Timișoara (4). Restul de 2 sunt la Judecătoria Hațeg.

InstanțăJudețGradDosare
Judecătoria TimișoaraTimișJudecătorie4
Judecătoria HațegHunedoaraJudecătorie2

Calitate procesuală

  • Pârât: 6

Categorii de dosare

  • Litigii cu profesioniștii: 6

Stadii procesuale

  • Fond: 6

Dosare pe ani

  • 2026: 6

Cifrele de mai sus sunt calculate din cele 6 dosare analizate.

Dosare recente

DosarInstanțăCategorieStadiuCalitate
3623/325/2026Judecătoria TimișoaraLitigii cu profesioniștiiFondPârât
718/240/2026Judecatoria HATEGLitigii cu profesioniștiiFondPârât
41033/325/2026Judecătoria TimișoaraLitigii cu profesioniștiiFondPârât
41427/325/2026Judecătoria TimișoaraLitigii cu profesioniștiiFondPârât
2426/240/2026Judecatoria HATEGLitigii cu profesioniștiiFondPârât
26164/325/2026Judecătoria TimișoaraLitigii cu profesioniștiiFondPârât

Pagina agregă dosarele publice în care apare acest nume de persoană juridică. Nu confirmă identitatea juridică (datele ECRIS nu conțin CUI). Sursa: portal.just.ro.

Întrebări frecvente

În câte dosare apare SWEET TIME DELICE SRL?

SWEET TIME DELICE SRL apare în 6 dosare publice la 2 instanțe; ultima activitate: 11 octombrie 2026.

La ce instanțe apare cel mai des SWEET TIME DELICE SRL?

Cel mai des la Judecătoria Timișoara (4) și Judecatoria HATEG (2).

În ce calitate apare cel mai des SWEET TIME DELICE SRL?

Cel mai des ca pârât (6 din 6 dosare cu calitate cunoscută), în special în materia litigii cu profesioniștii (6 dosare). Cifrele sunt calculate din dosarele analizate.

Ce înseamnă pârât?

Pârât: persoana împotriva căreia s-a formulat o cerere de chemare în judecată.

Confirmă această pagină că este firma pe care o căutați? De unde vin datele?

Nu. Pagina grupează dosarele publice în care apare acest nume de persoană juridică; datele din portalul instanțelor (ECRIS) nu conțin CUI, deci nu putem confirma identitatea juridică. Sursa: portal.just.ro. Datele acestei pagini au fost calculate la 19 octombrie 2026.