MSA DRIVELAND S.R.L.

MSA DRIVELAND S.R.L.: firmă în funcțiune din Municipiul Cluj-Napoca, Cluj, CUI 37903253. Cifră de afaceri 2025: 599.225 lei, 3 salariați. Date ONRC, MF, ANAF.

Registru

CUI
37903253
Denumire
MSA DRIVELAND S.R.L.
Formă juridică
societate cu răspundere limitată
Număr de înmatriculare
J|12|4485|2017
Stare în registru
în funcțiune
Data înmatriculării
06.07.2017
Sediu
VALEA CHINTAULUI, nr. 5K, Municipiul Cluj-Napoca, Cluj
Activități autorizate (CAEN)
  • 4618 Intermedieri în comerțul specializat în vânzarea produselor cu caracter specific, n.c.a. · rev. 3
  • 4671 Comerț cu ridicata al autovehiculelor · rev. 3
  • 4673 Comerț cu ridicata al motocicletelor; comerț cu ridicata al pieselor și accesoriilor pentru motociclete · rev. 3
  • 4781 Comerț cu amănuntul al autovehiculelor · rev. 3
  • 4782 Comerț cu amănuntul al pieselor și accesoriilor pentru autovehicule · rev. 3
  • 4783 Comerț cu amănuntul al motocicletelor; comerț cu amănuntul al pieselor și accesoriilor pentru motociclete · rev. 3
Arată toate (10)
  • 7120 Activități de testări și analize tehnice · rev. 3
  • 9531 Repararea și întreținerea autovehiculelor · rev. 3
  • 9532 Repararea și întreținerea motocicletelor · rev. 3
  • 9540 Servicii de intermediere pentru repararea și întreținerea calculatoarelor, a articolelor personale și de uz gospodăresc, a autovehiculelor și motocicletelor · rev. 3

Fiscal

Plătitor de TVA
da
TVA la încasare
nu
Inactiv fiscal
nu
Verificat la ANAF
27.10.2026
Stare la Ministerul Finanțelor
INREGISTRAT

Financiar · 2018–2025 · 8 bilanțuri

Financiar · 2018–2025 · 8 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.

În 2025, cifra de afaceri netă a fost 599.225 lei (+13% față de 2024).

Cifră de afaceri netă (lei): 2019 207,1 mii lei · 2025 599,2 mii lei · maxim 2025 599,2 mii lei · minim 2019 207,1 mii lei.

Rezultat net (lei): 2018 −52,3 mii lei · 2025 7,5 mii lei · maxim 2020 76 mii lei · minim 2018 −52,3 mii lei.

Număr mediu de salariați (persoane): 2018 3 · 2025 3 · maxim 2020 4 · minim 2018 3.

Indicator20252024202320222021202020192018
Activitate
Cifră de afaceri netă599.225 lei530.989 lei549.987 lei399.570 lei333.480 lei579.177 lei207.082 lei—
Venituri totale620.830 lei549.972 lei568.965 lei418.547 lei357.725 lei614.375 lei236.244 lei20.081 lei
Cheltuieli totale611.930 lei530.583 lei560.268 lei406.559 lei389.492 lei533.629 lei217.679 lei72.415 lei
Rezultat
Profit net7.504 lei17.159 lei3.845 lei8.053 lei0 lei76.019 lei16.494 lei0 lei
Pierdere netă0 lei0 lei0 lei0 lei34.711 lei0 lei0 lei52.334 lei
Rezultat net7.504 lei17.159 lei3.845 lei8.053 lei-34.711 lei76.019 lei16.494 lei-52.334 lei
Bilanț
Active totale487.186 lei546.424 lei223.445 lei188.276 lei192.230 lei235.670 lei226.162 lei221.526 lei
Datorii205.726 lei200.153 lei149.417 lei99.116 lei92.147 lei76.804 lei114.353 lei97.049 lei
Capitaluri proprii262.352 lei308.182 lei16.957 lei13.113 lei5.060 lei39.771 lei-36.448 lei-52.942 lei
Oameni
Număr mediu de salariați34444433

„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.

Dosare

Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.

Întrebări frecvente

Este MSA DRIVELAND S.R.L. activă?

În registrul ONRC din 19.10.2026, MSA DRIVELAND S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 27.10.2026, era plătitoare de TVA.

Unde are sediul MSA DRIVELAND S.R.L.?

Sediul înregistrat la ONRC e în Municipiul Cluj-Napoca, județul Cluj (VALEA CHINTAULUI, nr. 5K); numărul de înmatriculare e J|12|4485|2017, din 06.07.2017.

Ce cifră de afaceri a avut MSA DRIVELAND S.R.L. în 2025?

599.225 lei, cu 13% peste 2024 (530.989 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 7.504 lei.

Câți salariați are MSA DRIVELAND S.R.L.?

3 salariați în medie în 2025 (4 în 2024), după situația financiară depusă.

De unde vin datele despre MSA DRIVELAND S.R.L.?

Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (27.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.

Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.