CAMPI OPTIC SRL
CAMPI OPTIC SRL: firmă în funcțiune din Sat Sânleani, Comuna Livada, Arad, CUI 37901465. Cifră de afaceri 2025: 665.652 lei, 1 salariați. Date ONRC, MF, ANAF.
Registru
- CUI
- 37901465
- Denumire
- CAMPI OPTIC SRL
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|02|1310|2017
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 05.07.2017
- Sediu
- SÎNLEANI, nr. 507, Sat Sânleani, Comuna Livada, Arad
- Activități autorizate (CAEN)
- 1812 Alte activități de tipărire n.c.a. · rev. 3
- 3250 Fabricarea de dispozitive, aparate și instrumente medicale stomatologice · rev. 3
- 4774 Comerț cu amănuntul al articolelor medicale și ortopedice · rev. 3
- 7420 Activități fotografice · rev. 3
- 8699 Alte activități referitoare la sănătatea umană n.c.a. · rev. 3
Fiscal
- Plătitor de TVA
- da
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 12.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2017–2025 · 9 bilanțuri
Financiar · 2017–2025 · 9 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 665.652 lei (-23% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2018 351,6 mii lei · 2025 665,7 mii lei · maxim 2024 867,2 mii lei · minim 2018 351,6 mii lei.
Rezultat net (lei): 2017 −139 lei · 2025 269,5 mii lei · maxim 2025 269,5 mii lei · minim 2017 −139 lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2018 2 · 2025 1 · maxim 2018 2 · minim 2024 1.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||||||
| Cifră de afaceri netă | 665.652 lei | 867.223 lei | 747.492 lei | 800.660 lei | 832.039 lei | 664.094 lei | 470.408 lei | 351.595 lei | — |
| Venituri totale | 666.496 lei | 896.776 lei | 772.354 lei | 826.329 lei | 860.834 lei | 687.290 lei | 507.985 lei | 394.979 lei | 0 lei |
| Cheltuieli totale | 381.204 lei | 615.040 lei | 559.433 lei | 603.999 lei | 660.564 lei | 447.707 lei | 385.267 lei | 284.999 lei | 139 lei |
| Rezultat | |||||||||
| Profit net | 269.521 lei | 261.215 lei | 206.523 lei | 215.131 lei | 192.377 lei | 233.038 lei | 117.999 lei | 106.463 lei | 0 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 139 lei |
| Rezultat net | 269.521 lei | 261.215 lei | 206.523 lei | 215.131 lei | 192.377 lei | 233.038 lei | 117.999 lei | 106.463 lei | -139 lei |
| Bilanț | |||||||||
| Active totale | 373.966 lei | 338.005 lei | 253.937 lei | 328.729 lei | 237.336 lei | 271.553 lei | 246.675 lei | 167.026 lei | 2.233 lei |
| Datorii | 93.449 lei | 65.794 lei | 36.458 lei | 113.398 lei | 44.759 lei | 38.314 lei | 43.151 lei | 60.502 lei | 2.172 lei |
| Capitaluri proprii | 280.517 lei | 272.211 lei | 217.479 lei | 215.331 lei | 192.577 lei | 233.239 lei | 203.524 lei | 106.524 lei | 61 lei |
| Oameni | |||||||||
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | — |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este CAMPI OPTIC SRL activă?
În registrul ONRC din 02.09.2026, CAMPI OPTIC SRL figurează în funcțiune. La ANAF, pe 12.10.2026, era plătitoare de TVA.
Unde are sediul CAMPI OPTIC SRL?
Sediul înregistrat la ONRC e în Sat Sânleani, Comuna Livada, județul Arad (SÎNLEANI, nr. 507); numărul de înmatriculare e J|02|1310|2017, din 05.07.2017.
Ce cifră de afaceri a avut CAMPI OPTIC SRL în 2025?
665.652 lei, cu 23% sub 2024 (867.223 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 269.521 lei.
Câți salariați are CAMPI OPTIC SRL?
1 salariat în medie în 2025 (1 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre CAMPI OPTIC SRL?
Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (12.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.