NADENT CMO SRL
NADENT CMO SRL: firmă cu activitatea suspendată din Sat Șag, Comuna Șag, Timiș, CUI 37896121. Cifră de afaceri 2022: 0 lei, 0 salariați. Date ONRC, MF, ANAF.
Registru
- CUI
- 37896121
- Denumire
- NADENT CMO SRL
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|35|2862|2017
- Stare în registru
- cu activitatea suspendată
- Data înmatriculării
- 05.07.2017
- Sediu
- X, nr. 8, ap. 1, CAM. 1, Sat Șag, Comuna Șag, Timiș
Fiscal
- Plătitor de TVA
- nu
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- da
- Verificat la ANAF
- 27.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- SUSPENDARE ACTIVITATE
Financiar · 2017–2022 · 6 bilanțuri
Financiar · 2017–2022 · 6 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2022, față de 2021.
În 2022, cifra de afaceri netă a fost 0 lei.
Cifră de afaceri netă (lei): 2017 18,7 mii lei · 2022 0 lei · maxim 2018 41,8 mii lei · minim 2022 0 lei.
Rezultat net (lei): 2017 11,3 mii lei · 2022 −6,4 mii lei · maxim 2018 13,1 mii lei · minim 2019 −16,2 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2022 0 · maxim 2022 0 · minim 2022 0.
| Indicator | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | ||||||
| Cifră de afaceri netă | 0 lei | — | 4.250 lei | 7.900 lei | 41.755 lei | 18.650 lei |
| Venituri totale | 265 lei | 0 lei | 4.250 lei | 7.900 lei | 41.755 lei | 18.650 lei |
| Cheltuieli totale | 6.688 lei | 5.810 lei | 7.378 lei | 23.899 lei | 27.361 lei | 6.758 lei |
| Rezultat | ||||||
| Profit net | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 13.142 lei | 11.332 lei |
| Pierdere netă | 6.423 lei | 5.810 lei | 3.256 lei | 16.236 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | -6.423 lei | -5.810 lei | -3.256 lei | -16.236 lei | 13.142 lei | 11.332 lei |
| Bilanț | ||||||
| Active totale | 256 lei | 16.384 lei | 45.106 lei | 59.574 lei | 84.640 lei | 12.003 lei |
| Datorii | 9.657 lei | 19.363 lei | 42.274 lei | 53.486 lei | 59.966 lei | 471 lei |
| Capitaluri proprii | -9.401 lei | -2.979 lei | 2.832 lei | 6.088 lei | 24.674 lei | 11.532 lei |
| Oameni | ||||||
| Număr mediu de salariați | 0 | — | — | — | — | — |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este NADENT CMO SRL activă?
În registrul ONRC din 19.10.2026, NADENT CMO SRL figurează cu activitatea suspendată, cu o alertă în registru. La ANAF, pe 27.10.2026, era neplătitoare de TVA și inactivă fiscal.
Unde are sediul NADENT CMO SRL?
Sediul înregistrat la ONRC e în Sat Șag, Comuna Șag, județul Timiș (X, nr. 8, ap. 1, CAM. 1); numărul de înmatriculare e J|35|2862|2017, din 05.07.2017.
Ce cifră de afaceri a avut NADENT CMO SRL în 2022?
0 lei, conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost o pierdere de 6.423 lei.
Câți salariați are NADENT CMO SRL?
0 salariați în medie în 2022, după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre NADENT CMO SRL?
Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (27.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2022). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.