VEROLI MEDAX SRL
VEROLI MEDAX SRL: firmă în funcțiune din Municipiul Turda, Cluj, CUI 37891698. Cifră de afaceri 2025: 4.411.050 lei, 7 salariați. Date ONRC, MF, ANAF.
Registru
- CUI
- 37891698
- Denumire
- VEROLI MEDAX SRL
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|12|4431|2017
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 04.07.2017
- Sediu
- Republicii, nr. 23, bl. CORP 1, ap. 2, Municipiul Turda, Cluj
- Activități autorizate (CAEN)
- 8610 Activități de asistență spitalicească · rev. 2
- 8621 Activități de asistență medicală generală · rev. 2
- 8622 Activități de asistență medicală specializată · rev. 2
- 8690 Alte activități referitoare la sănătatea umană · rev. 2
Fiscal
- Plătitor de TVA
- da
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 27.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2017–2025 · 9 bilanțuri
Financiar · 2017–2025 · 9 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 4.411.050 lei (+6% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2018 216,8 mii lei · 2025 4,4 mil. lei · maxim 2025 4,4 mil. lei · minim 2018 216,8 mii lei.
Rezultat net (lei): 2017 −20,6 mii lei · 2025 1,4 mil. lei · maxim 2024 1,5 mil. lei · minim 2017 −20,6 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2018 3 · 2025 7 · maxim 2025 7 · minim 2021 2.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||||||
| Cifră de afaceri netă | 4.411.050 lei | 4.172.488 lei | 2.858.445 lei | 1.460.177 lei | 1.315.548 lei | 787.300 lei | 517.424 lei | 216.790 lei | — |
| Venituri totale | 4.465.765 lei | 4.216.627 lei | 2.872.001 lei | 1.483.185 lei | 1.328.503 lei | 821.421 lei | 544.693 lei | 294.096 lei | 0 lei |
| Cheltuieli totale | 2.799.638 lei | 2.495.925 lei | 1.640.408 lei | 484.237 lei | 1.125.365 lei | 764.770 lei | 453.520 lei | 198.887 lei | 20.645 lei |
| Rezultat | |||||||||
| Profit net | 1.423.316 lei | 1.465.772 lei | 1.126.806 lei | 985.529 lei | 191.557 lei | 48.931 lei | 85.986 lei | 93.041 lei | 0 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 20.645 lei |
| Rezultat net | 1.423.316 lei | 1.465.772 lei | 1.126.806 lei | 985.529 lei | 191.557 lei | 48.931 lei | 85.986 lei | 93.041 lei | -20.645 lei |
| Bilanț | |||||||||
| Active totale | 4.511.442 lei | 1.790.150 lei | 2.724.952 lei | 1.136.358 lei | 569.597 lei | 360.186 lei | 293.499 lei | 264.722 lei | 859 lei |
| Datorii | 3.074.697 lei | 298.577 lei | 1.559.973 lei | 101.315 lei | 96.657 lei | 66.431 lei | 36.303 lei | 84.719 lei | 21.304 lei |
| Capitaluri proprii | 1.423.556 lei | 1.466.012 lei | 1.127.046 lei | 985.769 lei | 412.169 lei | 220.613 lei | 171.681 lei | 82.116 lei | -20.445 lei |
| Oameni | |||||||||
| Număr mediu de salariați | 7 | 6 | 4 | 2 | 2 | 3 | 3 | 3 | — |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este VEROLI MEDAX SRL activă?
În registrul ONRC din 19.10.2026, VEROLI MEDAX SRL figurează în funcțiune. La ANAF, pe 27.10.2026, era plătitoare de TVA.
Unde are sediul VEROLI MEDAX SRL?
Sediul înregistrat la ONRC e în Municipiul Turda, județul Cluj (Republicii, nr. 23, bl. CORP 1, ap. 2); numărul de înmatriculare e J|12|4431|2017, din 04.07.2017.
Ce cifră de afaceri a avut VEROLI MEDAX SRL în 2025?
4.411.050 lei, cu 6% peste 2024 (4.172.488 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 1.423.316 lei.
Câți salariați are VEROLI MEDAX SRL?
7 salariați în medie în 2025 (6 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre VEROLI MEDAX SRL?
Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (27.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.