SPORT & PLAY PROJECT SRL
SPORT & PLAY PROJECT SRL: firmă în funcțiune din Municipiul Târgu Mureș, Mureș, CUI 37864464. Cifră de afaceri 2025: 86.000 lei, 1 salariați. Date ONRC, MF, ANA
Registru
- CUI
- 37864464
- Denumire
- SPORT & PLAY PROJECT SRL
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|26|1247|2017
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 29.06.2017
- Sediu
- CARPAȚI, nr. 43, ap. 64, Municipiul Târgu Mureș, Mureș
- Activități autorizate (CAEN)
- 4120 Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale · rev. 2
- 4211 Lucrări de construcții a drumurilor și autostrăzilor · rev. 2
- 4212 Lucrări de construcții a căilor ferate de suprafață și subterane · rev. 2
- 4213 Construcția de poduri și tuneluri · rev. 2
- 4221 Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru fluide · rev. 2
- 4222 Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru electricitate și telecomunicații · rev. 2
Arată toate (23)
- 4291 Construcții hidrotehnice · rev. 2
- 4299 Lucrări de construcții a altor proiecte inginerești n.c.a · rev. 2
- 4311 Lucrări de demolare a construcțiilor · rev. 2
- 4312 Lucrări de pregătire a terenului · rev. 2
- 4313 Lucrări de foraj și sondaj pentru construcții · rev. 2
- 4321 Lucrări de instalații electrice · rev. 2
- 4322 Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat · rev. 2
- 4329 Alte lucrări de instalații pentru construcții · rev. 2
- 4331 Lucrări de ipsoserie · rev. 2
- 4332 Lucrări de tâmplărie și dulgherie · rev. 2
- 4333 Lucrări de pardosire și placare a pereților · rev. 2
- 4334 Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri · rev. 2
- 4339 Alte lucrări de finisare · rev. 2
- 4391 Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții · rev. 2
- 4399 Alte lucrări speciale de construcții n.c.a. · rev. 2
- 7111 Activități de arhitectură · rev. 2
- 7112 Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea · rev. 2
Fiscal
- Plătitor de TVA
- da
- TVA la încasare
- da
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 17.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2017–2025 · 9 bilanțuri
Financiar · 2017–2025 · 9 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 86.000 lei (-56% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2018 98,7 mii lei · 2025 86 mii lei · maxim 2024 194,8 mii lei · minim 2022 19 mii lei.
Rezultat net (lei): 2017 −3,1 mii lei · 2025 13,1 mii lei · maxim 2023 47,9 mii lei · minim 2021 −6,6 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2020 1 · 2025 1 · maxim 2020 1 · minim 2020 1.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||||||
| Cifră de afaceri netă | 86.000 lei | 194.844 lei | 168.058 lei | 19.000 lei | 23.670 lei | 32.800 lei | 45.515 lei | 98.747 lei | — |
| Venituri totale | 135.844 lei | 195.076 lei | 169.204 lei | 19.125 lei | 23.687 lei | 32.820 lei | 45.540 lei | 98.750 lei | 0 lei |
| Cheltuieli totale | 120.618 lei | 181.870 lei | 113.748 lei | 6.378 lei | 29.564 lei | 33.936 lei | 40.781 lei | 55.263 lei | 3.121 lei |
| Rezultat | |||||||||
| Profit net | 13.082 lei | 11.225 lei | 47.897 lei | 12.177 lei | 0 lei | 0 lei | 3.393 lei | 40.524 lei | 0 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 6.573 lei | 2.100 lei | 0 lei | 0 lei | 3.121 lei |
| Rezultat net | 13.082 lei | 11.225 lei | 47.897 lei | 12.177 lei | -6.573 lei | -2.100 lei | 3.393 lei | 40.524 lei | -3.121 lei |
| Bilanț | |||||||||
| Active totale | 882.320 lei | 140.313 lei | 147.931 lei | 67.435 lei | 56.590 lei | 54.009 lei | 49.572 lei | 83.514 lei | 279 lei |
| Datorii | 356.791 lei | 36.692 lei | 55.535 lei | 22.936 lei | 24.268 lei | 15.114 lei | 8.577 lei | 45.911 lei | 3.200 lei |
| Capitaluri proprii | 116.703 lei | 103.621 lei | 92.396 lei | 44.499 lei | 32.322 lei | 38.895 lei | 40.995 lei | 37.603 lei | -2.921 lei |
| Oameni | |||||||||
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | — | — | — |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este SPORT & PLAY PROJECT SRL activă?
În registrul ONRC din 02.09.2026, SPORT & PLAY PROJECT SRL figurează în funcțiune. La ANAF, pe 17.10.2026, era plătitoare de TVA.
Unde are sediul SPORT & PLAY PROJECT SRL?
Sediul înregistrat la ONRC e în Municipiul Târgu Mureș, județul Mureș (CARPAȚI, nr. 43, ap. 64); numărul de înmatriculare e J|26|1247|2017, din 29.06.2017.
Ce cifră de afaceri a avut SPORT & PLAY PROJECT SRL în 2025?
86.000 lei, cu 56% sub 2024 (194.844 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 13.082 lei.
Câți salariați are SPORT & PLAY PROJECT SRL?
1 salariat în medie în 2025 (1 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre SPORT & PLAY PROJECT SRL?
Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (17.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.