IVANOGRAPHER S.R.L.

IVANOGRAPHER S.R.L.: firmă în funcțiune din Oraș Voluntari, Ilfov, CUI 37857580. Cifră de afaceri 2025: 5.000 lei. Date ONRC, MF, ANAF.

Registru

CUI
37857580
Denumire
IVANOGRAPHER S.R.L.
Formă juridică
societate cu răspundere limitată
Număr de înmatriculare
J|40|10741|2017
Stare în registru
în funcțiune
Data înmatriculării
29.06.2017
Sediu
Mircea Veroiu, nr. 121V, CAMERA 1, Oraș Voluntari, Ilfov
Activități autorizate (CAEN)
  • 1812 Alte activități de tipărire n.c.a. · rev. 3
  • 2670 Fabricarea de instrumente optice, suporți magnetici și optici; fabricarea de echipamente fotografice · rev. 3
  • 4754 Comerț cu amănuntul al articolelor și aparatelor electrocasnice · rev. 3
  • 4755 Comerț cu amănuntul al mobilei, al articolelor de iluminat și al altor articole de uz casnic n.c.a. · rev. 3
  • 4763 Comerț cu amănuntul al echipamentelor sportive · rev. 3
  • 4769 Comerț cu amănuntul de bunuri culturale și recreative n.c.a. · rev. 3
Arată toate (35)
  • 4774 Comerț cu amănuntul al articolelor medicale și ortopedice · rev. 3
  • 4778 Comerț cu amănuntul al altor bunuri noi · rev. 3
  • 4779 Comerț cu amănuntul al bunurilor de ocazie · rev. 3
  • 4791 Intermedieri în comerțul cu amănuntul nespecializat · rev. 3
  • 5226 Alte activități anexe transporturilor · rev. 3
  • 5819 Alte activități de editare · rev. 3
  • 5911 Activități de producție cinematografică, video și de programe de televiziune · rev. 3
  • 5912 Activități post-producție cinematografică, video și de programe de televiziune · rev. 3
  • 5913 Activități de distribuție a filmelor cinematografice, video și a programelor de televiziune · rev. 3
  • 5920 Activități de realizare a înregistrărilor audio și activități de editare muzicală · rev. 3
  • 6020 Activități de difuzare a programelor de televiziune, activități de distribuție de programe video · rev. 3
  • 6039 Activități de distribuție a altor conținuturi · rev. 3
  • 6210 Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client) · rev. 3
  • 6220 Activități de consultanță în tehnologia informației și de management (gestiune și exploatare) a mijloacelor de calcul · rev. 3
  • 6310 Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe · rev. 3
  • 6391 Activități ale portalurilor web · rev. 3
  • 7020 Activități de consultanță în afaceri și management · rev. 3
  • 7311 Activități ale agențiilor de publicitate · rev. 3
  • 7312 Servicii de reprezentare media · rev. 3
  • 7330 Activități în domeniul relațiilor publice și al comunicării · rev. 3
  • 7411 Activități de design industrial și vestimentar · rev. 3
  • 7412 Design grafic și activități de comunicare vizuală · rev. 3
  • 7413 Activități de design de interior · rev. 3
  • 7414 Alte activități de design specializat · rev. 3
  • 7420 Activități fotografice · rev. 3
  • 8230 Activități de organizare a expozițiilor, târgurilor și congreselor · rev. 3
  • 9319 Alte activități sportive n.c.a · rev. 3
  • 9329 Alte activități recreative și distractive n.c.a. · rev. 3
  • 9522 Repararea și întreținerea dispozitivelor de uz gospodăresc și a echipamentelor pentru casă și grădină · rev. 3

Fiscal

Plătitor de TVA
nu
TVA la încasare
nu
Inactiv fiscal
nu
Verificat la ANAF
27.10.2026
Stare la Ministerul Finanțelor
INREGISTRAT

Financiar · 2017–2025 · 9 bilanțuri

Financiar · 2017–2025 · 9 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.

În 2025, cifra de afaceri netă a fost 5.000 lei (-94% față de 2024).

Cifră de afaceri netă (lei): 2017 52,2 mii lei · 2025 5 mii lei · maxim 2018 267,5 mii lei · minim 2025 5 mii lei.

Rezultat net (lei): 2017 37,9 mii lei · 2025 −20 mii lei · maxim 2018 116,9 mii lei · minim 2020 −60,6 mii lei.

Număr mediu de salariați (persoane): 2017 1 · 2021 1 · maxim 2018 2 · minim 2017 1.

Indicator202520242023202220212020201920182017
Activitate
Cifră de afaceri netă5.000 lei83.241 lei108.277 lei80.738 lei49.616 lei261.502 lei78.067 lei267.502 lei52.230 lei
Venituri totale19.756 lei97.997 lei123.227 lei96.212 lei64.372 lei276.697 lei100.300 lei334.951 lei52.230 lei
Cheltuieli totale39.798 lei85.344 lei119.036 lei62.123 lei76.820 lei334.718 lei95.831 lei215.404 lei13.735 lei
Rezultat
Profit net0 lei9.313 lei2.261 lei31.715 lei0 lei0 lei3.679 lei116.864 lei37.935 lei
Pierdere netă20.042 lei0 lei0 lei0 lei13.907 lei60.636 lei0 lei0 lei0 lei
Rezultat net-20.042 lei9.313 lei2.261 lei31.715 lei-13.907 lei-60.636 lei3.679 lei116.864 lei37.935 lei
Bilanț
Active totale73.037 lei113.155 lei137.157 lei170.644 lei162.334 lei217.626 lei258.941 lei283.798 lei147.973 lei
Datorii3.884 lei9.204 lei27.762 lei35.526 lei44.174 lei70.802 lei11.415 lei18.719 lei109.838 lei
Capitaluri proprii69.153 lei89.195 lei79.882 lei90.849 lei59.135 lei73.042 lei158.678 lei154.999 lei38.135 lei
Oameni
Număr mediu de salariați————12221

„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.

Dosare

Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.

Întrebări frecvente

Este IVANOGRAPHER S.R.L. activă?

În registrul ONRC din 19.10.2026, IVANOGRAPHER S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 27.10.2026, era neplătitoare de TVA.

Unde are sediul IVANOGRAPHER S.R.L.?

Sediul înregistrat la ONRC e în Oraș Voluntari, județul Ilfov (Mircea Veroiu, nr. 121V, CAMERA 1); numărul de înmatriculare e J|40|10741|2017, din 29.06.2017.

Ce cifră de afaceri a avut IVANOGRAPHER S.R.L. în 2025?

5.000 lei, cu 94% sub 2024 (83.241 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost o pierdere de 20.042 lei.

De unde vin datele despre IVANOGRAPHER S.R.L.?

Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (27.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.

Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.