GAMA DECOR & STRUCTURA SRL

GAMA DECOR & STRUCTURA SRL: firmă în funcțiune din Municipiul Dej, Cluj, CUI 37853759. Cifră de afaceri 2025: 32.000 lei. Date ONRC, MF, ANAF.

Registru

CUI
37853759
Denumire
GAMA DECOR & STRUCTURA SRL
Formă juridică
societate cu răspundere limitată
Număr de înmatriculare
J|12|4230|2017
Stare în registru
în funcțiune
Data înmatriculării
28.06.2017
Sediu
16 FEBRUARIE, nr. 1A, Municipiul Dej, Cluj
Activități autorizate (CAEN)
  • 2331 Fabricarea plăcilor și dalelor din ceramică · rev. 2
  • 2332 Fabricarea cărămizilor, țiglelor și a altor produse pentru construcții, din argilă arsă · rev. 2
  • 2351 Fabricarea cimentului · rev. 2
  • 2352 Fabricarea varului și ipsosului · rev. 2
  • 2361 Fabricarea produselor din beton pentru construcții · rev. 2
  • 2362 Fabricarea produselor din ipsos pentru construcții · rev. 2
Arată toate (45)
  • 2363 Fabricarea betonului · rev. 2
  • 2364 Fabricarea mortarului · rev. 2
  • 2365 Fabricarea produselor din azbociment · rev. 2
  • 2369 Fabricarea altor articole din beton, ciment și ipsos · rev. 2
  • 2370 Tăierea, fasonarea și finisarea pietrei · rev. 2
  • 2511 Fabricarea de construcții metalice și părți componente ale structurilor metalice · rev. 2
  • 2562 Operațiuni de mecanică generală · rev. 2
  • 2599 Fabricarea altor articole din metal n.c.a. · rev. 2
  • 3319 Repararea altor echipamente · rev. 2
  • 3320 Instalarea mașinilor și echipamentelor industriale · rev. 2
  • 4110 Dezvoltare (promovare) imobiliară · rev. 2
  • 4120 Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale · rev. 2
  • 4211 Lucrări de construcții a drumurilor și autostrăzilor · rev. 2
  • 4212 Lucrări de construcții a căilor ferate de suprafață și subterane · rev. 2
  • 4213 Construcția de poduri și tuneluri · rev. 2
  • 4221 Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru fluide · rev. 2
  • 4222 Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru electricitate și telecomunicații · rev. 2
  • 4299 Lucrări de construcții a altor proiecte inginerești n.c.a · rev. 2
  • 4311 Lucrări de demolare a construcțiilor · rev. 2
  • 4312 Lucrări de pregătire a terenului · rev. 2
  • 4313 Lucrări de foraj și sondaj pentru construcții · rev. 2
  • 4321 Lucrări de instalații electrice · rev. 2
  • 4322 Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat · rev. 2
  • 4329 Alte lucrări de instalații pentru construcții · rev. 2
  • 4331 Lucrări de ipsoserie · rev. 2
  • 4332 Lucrări de tâmplărie și dulgherie · rev. 2
  • 4333 Lucrări de pardosire și placare a pereților · rev. 2
  • 4334 Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri · rev. 2
  • 4339 Alte lucrări de finisare · rev. 2
  • 4391 Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții · rev. 2
  • 4399 Alte lucrări speciale de construcții n.c.a. · rev. 2
  • 4613 Intermedieri în comerțul cu material lemnos și materiale de construcții · rev. 2
  • 4618 Intermedieri în comerțul specializat în vânzarea produselor cu caracter specific, n.c.a. · rev. 2
  • 4647 Comerț cu ridicata al mobilei, covoarelor și a articolelor de iluminat · rev. 2
  • 4673 Comerț cu ridicata al materialului lemnos și al materialelor de construcții și echipamentelor sanitare · rev. 2
  • 4674 Comerț cu ridicata al echipamentelor și furniturilor de fierărie pentru instalații sanitare și de încălzire · rev. 2
  • 4675 Comerț cu ridicata al produselor chimice · rev. 2
  • 4676 Comerț cu ridicata al altor produse intermediare · rev. 2
  • 5224 Manipulări · rev. 2

Fiscal

Plătitor de TVA
da
TVA la încasare
da
Inactiv fiscal
nu
Verificat la ANAF
17.10.2026
Stare la Ministerul Finanțelor
INREGISTRAT

Financiar · 2017–2025 · 9 bilanțuri

Financiar · 2017–2025 · 9 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.

În 2025, cifra de afaceri netă a fost 32.000 lei.

Cifră de afaceri netă (lei): 2018 5,9 mii lei · 2025 32 mii lei · maxim 2023 103,1 mii lei · minim 2018 5,9 mii lei.

Rezultat net (lei): 2017 −94 lei · 2025 8 mii lei · maxim 2023 184,4 mii lei · minim 2019 −41,7 mii lei.

Număr mediu de salariați (persoane): 2018 3 · 2024 0 · maxim 2018 3 · minim 2024 0.

Indicator202520242023202220212020201920182017
Activitate
Cifră de afaceri netă32.000 lei—103.140 lei90.432 lei64.052 lei67.574 lei16.000 lei5.861 lei—
Venituri totale32.001 lei2 lei372.751 lei103.652 lei99.773 lei92.091 lei54.655 lei13.812 lei0 lei
Cheltuieli totale22.467 lei1.322 lei185.991 lei38.029 lei98.932 lei87.052 lei96.244 lei50.007 lei94 lei
Rezultat
Profit net7.980 lei0 lei184.449 lei63.161 lei201 lei4.381 lei0 lei0 lei0 lei
Pierdere netă0 lei1.320 lei0 lei0 lei0 lei0 lei41.749 lei36.254 lei94 lei
Rezultat net7.980 lei-1.320 lei184.449 lei63.161 lei201 lei4.381 lei-41.749 lei-36.254 lei-94 lei
Bilanț
Active totale190.816 lei201.540 lei216.381 lei158.712 lei173.715 lei198.378 lei185.633 lei203.732 lei202.258 lei
Datorii9.860 lei28.564 lei42.086 lei27.256 lei92.199 lei103.843 lei82.259 lei45.388 lei2.152 lei
Capitaluri proprii180.956 lei172.976 lei174.295 lei-10.154 lei-73.315 lei-73.516 lei-77.897 lei-36.148 lei106 lei
Oameni
Număr mediu de salariați—0113333—

„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.

Dosare

Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.

Întrebări frecvente

Este GAMA DECOR & STRUCTURA SRL activă?

În registrul ONRC din 02.09.2026, GAMA DECOR & STRUCTURA SRL figurează în funcțiune. La ANAF, pe 17.10.2026, era plătitoare de TVA.

Unde are sediul GAMA DECOR & STRUCTURA SRL?

Sediul înregistrat la ONRC e în Municipiul Dej, județul Cluj (16 FEBRUARIE, nr. 1A); numărul de înmatriculare e J|12|4230|2017, din 28.06.2017.

Ce cifră de afaceri a avut GAMA DECOR & STRUCTURA SRL în 2025?

32.000 lei, conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 7.980 lei.

De unde vin datele despre GAMA DECOR & STRUCTURA SRL?

Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (17.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.

Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.