UNGUREANU IMOB-CONSTRUCT SRL
UNGUREANU IMOB-CONSTRUCT SRL: firmă în funcțiune din București Sectorul 3, București, CUI 37848965. Cifră de afaceri 2025: 253.871 lei, 1 salariați. Date ONRC,
Registru
- CUI
- 37848965
- Denumire
- UNGUREANU IMOB-CONSTRUCT SRL
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|40|10629|2017
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 28.06.2017
- Sediu
- BUHUȘI, nr. 3, bl. 5, sc. 1, et. 1, ap. 7, CAMERA 2, București Sectorul 3, București
- Activități autorizate (CAEN)
- 4110 Dezvoltare (promovare) imobiliară · rev. 2
- 4120 Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale · rev. 2
- 4299 Lucrări de construcții a altor proiecte inginerești n.c.a · rev. 2
- 4311 Lucrări de demolare a construcțiilor · rev. 2
- 4312 Lucrări de pregătire a terenului · rev. 2
- 4321 Lucrări de instalații electrice · rev. 2
Arată toate (20)
- 4322 Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat · rev. 2
- 4329 Alte lucrări de instalații pentru construcții · rev. 2
- 4331 Lucrări de ipsoserie · rev. 2
- 4332 Lucrări de tâmplărie și dulgherie · rev. 2
- 4333 Lucrări de pardosire și placare a pereților · rev. 2
- 4334 Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri · rev. 2
- 4339 Alte lucrări de finisare · rev. 2
- 4391 Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții · rev. 2
- 4399 Alte lucrări speciale de construcții n.c.a. · rev. 2
- 4673 Comerț cu ridicata al materialului lemnos și al materialelor de construcții și echipamentelor sanitare · rev. 2
- 4674 Comerț cu ridicata al echipamentelor și furniturilor de fierărie pentru instalații sanitare și de încălzire · rev. 2
- 6810 Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii · rev. 2
- 6820 Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate · rev. 2
- 6831 Agenții imobiliare · rev. 2
Fiscal
- Plătitor de TVA
- nu
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 12.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2017–2025 · 9 bilanțuri
Financiar · 2017–2025 · 9 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 253.871 lei (+208% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2017 157,2 mii lei · 2025 253,9 mii lei · maxim 2025 253,9 mii lei · minim 2018 0 lei.
Rezultat net (lei): 2017 129,9 mii lei · 2025 159,9 mii lei · maxim 2025 159,9 mii lei · minim 2018 −64,9 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2017 1 · 2025 1 · maxim 2017 1 · minim 2017 1.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||||||
| Cifră de afaceri netă | 253.871 lei | 82.487 lei | 121.712 lei | 14.492 lei | 187.754 lei | 112.911 lei | 37.846 lei | 0 lei | 157.176 lei |
| Venituri totale | 253.871 lei | 82.487 lei | 121.713 lei | 14.514 lei | 187.754 lei | 112.911 lei | 37.846 lei | 0 lei | 157.176 lei |
| Cheltuieli totale | 91.528 lei | 74.440 lei | 62.858 lei | 63.281 lei | 90.558 lei | 48.897 lei | 43.448 lei | 64.947 lei | 25.740 lei |
| Rezultat | |||||||||
| Profit net | 159.855 lei | 7.222 lei | 57.638 lei | 0 lei | 95.356 lei | 62.894 lei | 0 lei | 0 lei | 129.864 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 48.912 lei | 0 lei | 0 lei | 5.980 lei | 64.947 lei | 0 lei |
| Rezultat net | 159.855 lei | 7.222 lei | 57.638 lei | -48.912 lei | 95.356 lei | 62.894 lei | -5.980 lei | -64.947 lei | 129.864 lei |
| Bilanț | |||||||||
| Active totale | 163.893 lei | 9.358 lei | 10.655 lei | 7.699 lei | 97.132 lei | 83.063 lei | 19.137 lei | 25.117 lei | 130.064 lei |
| Datorii | 3.798 lei | 1.896 lei | 1.690 lei | 56.371 lei | 1.536 lei | 1.032 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Capitaluri proprii | 160.095 lei | 7.462 lei | 8.965 lei | -48.672 lei | 95.596 lei | 82.031 lei | 19.137 lei | 25.117 lei | 130.064 lei |
| Oameni | |||||||||
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este UNGUREANU IMOB-CONSTRUCT SRL activă?
În registrul ONRC din 02.09.2026, UNGUREANU IMOB-CONSTRUCT SRL figurează în funcțiune. La ANAF, pe 12.10.2026, era neplătitoare de TVA.
Unde are sediul UNGUREANU IMOB-CONSTRUCT SRL?
Sediul înregistrat la ONRC e în București Sectorul 3, județul București (BUHUȘI, nr. 3, bl. 5, sc. 1, et. 1, ap. 7, CAMERA 2); numărul de înmatriculare e J|40|10629|2017, din 28.06.2017.
Ce cifră de afaceri a avut UNGUREANU IMOB-CONSTRUCT SRL în 2025?
253.871 lei, cu 208% peste 2024 (82.487 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 159.855 lei.
Câți salariați are UNGUREANU IMOB-CONSTRUCT SRL?
1 salariat în medie în 2025 (1 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre UNGUREANU IMOB-CONSTRUCT SRL?
Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (12.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.