CHIRODEA CONSTRUCT LIEBLING SRL
CHIRODEA CONSTRUCT LIEBLING SRL: firmă în funcțiune din Sat Liebling, Comuna Liebling, Timiș, CUI 37836014. Cifră de afaceri 2025: 592.630 lei, 9 salariați. Dat
Registru
- CUI
- 37836014
- Denumire
- CHIRODEA CONSTRUCT LIEBLING SRL
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|35|2656|2017
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 26.06.2017
- Sediu
- nr. 549, ÎNCĂPEREA 1, Sat Liebling, Comuna Liebling, Timiș
- Activități autorizate (CAEN)
- 4321 Lucrări de instalații electrice · rev. 2
- 4322 Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat · rev. 2
- 4329 Alte lucrări de instalații pentru construcții · rev. 2
- 4331 Lucrări de ipsoserie · rev. 2
- 4332 Lucrări de tâmplărie și dulgherie · rev. 2
- 4333 Lucrări de pardosire și placare a pereților · rev. 2
Arată toate (10)
- 4334 Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri · rev. 2
- 4339 Alte lucrări de finisare · rev. 2
- 4391 Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții · rev. 2
- 4399 Alte lucrări speciale de construcții n.c.a. · rev. 2
Fiscal
- Plătitor de TVA
- da
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 12.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2017–2025 · 9 bilanțuri
Financiar · 2017–2025 · 9 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 592.630 lei (+22% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2017 54,9 mii lei · 2025 592,6 mii lei · maxim 2019 740,4 mii lei · minim 2017 54,9 mii lei.
Rezultat net (lei): 2017 8,6 mii lei · 2025 150,1 mii lei · maxim 2019 241,9 mii lei · minim 2023 −38,7 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2017 3 · 2025 9 · maxim 2019 12 · minim 2017 3.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||||||
| Cifră de afaceri netă | 592.630 lei | 484.048 lei | 432.772 lei | 553.423 lei | 484.532 lei | 595.166 lei | 740.425 lei | 148.850 lei | 54.900 lei |
| Venituri totale | 592.630 lei | 484.048 lei | 453.572 lei | 553.423 lei | 484.532 lei | 595.314 lei | 740.425 lei | 148.850 lei | 54.900 lei |
| Cheltuieli totale | 424.709 lei | 488.738 lei | 487.760 lei | 450.426 lei | 433.161 lei | 497.758 lei | 491.130 lei | 144.867 lei | 45.775 lei |
| Rezultat | |||||||||
| Profit net | 150.142 lei | 0 lei | 0 lei | 97.462 lei | 46.525 lei | 91.604 lei | 241.890 lei | 2.494 lei | 8.575 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 19.211 lei | 38.725 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | 150.142 lei | -19.211 lei | -38.725 lei | 97.462 lei | 46.525 lei | 91.604 lei | 241.890 lei | 2.494 lei | 8.575 lei |
| Bilanț | |||||||||
| Active totale | 149.957 lei | 106.524 lei | 98.860 lei | 171.788 lei | 216.831 lei | 218.678 lei | 391.714 lei | 45.605 lei | 25.527 lei |
| Datorii | 57.511 lei | 164.220 lei | 137.345 lei | 74.086 lei | 78.462 lei | 126.834 lei | 149.584 lei | 34.522 lei | 16.752 lei |
| Capitaluri proprii | 92.446 lei | -57.696 lei | -38.485 lei | 97.702 lei | 138.369 lei | 91.844 lei | 242.130 lei | 11.083 lei | 8.775 lei |
| Oameni | |||||||||
| Număr mediu de salariați | 9 | 7 | 8 | 9 | — | 12 | 12 | 5 | 3 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este CHIRODEA CONSTRUCT LIEBLING SRL activă?
În registrul ONRC din 02.09.2026, CHIRODEA CONSTRUCT LIEBLING SRL figurează în funcțiune. La ANAF, pe 12.10.2026, era plătitoare de TVA.
Unde are sediul CHIRODEA CONSTRUCT LIEBLING SRL?
Sediul înregistrat la ONRC e în Sat Liebling, Comuna Liebling, județul Timiș (nr. 549, ÎNCĂPEREA 1); numărul de înmatriculare e J|35|2656|2017, din 26.06.2017.
Ce cifră de afaceri a avut CHIRODEA CONSTRUCT LIEBLING SRL în 2025?
592.630 lei, cu 22% peste 2024 (484.048 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 150.142 lei.
Câți salariați are CHIRODEA CONSTRUCT LIEBLING SRL?
9 salariați în medie în 2025 (7 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre CHIRODEA CONSTRUCT LIEBLING SRL?
Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (12.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.