JURBAKA FASHION SRL
JURBAKA FASHION SRL: firmă în funcțiune din Municipiul Cluj-Napoca, Cluj, CUI 37835906. Cifră de afaceri 2025: 1.252.321 lei, 8 salariați. Date ONRC, MF, ANAF.
Registru
- CUI
- 37835906
- Denumire
- JURBAKA FASHION SRL
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|12|4105|2017
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 26.06.2017
- Sediu
- TIPOGRAFIEI, nr. 8, ap. 1, Municipiul Cluj-Napoca, Cluj
- Activități autorizate (CAEN)
- 4615 Intermedieri în comerțul cu mobilă, articole de menaj și de fierărie · rev. 3
- 4616 Intermedieri în comerțul cu textile, confecții din blană, încălțăminte și articole din piele · rev. 3
- 4619 Intermedieri în comerțul cu produse diverse · rev. 3
- 4624 Comerț cu ridicata al blănurilor, pieilor brute și al pieilor prelucrate · rev. 3
- 4641 Comerț cu ridicata al produselor textile · rev. 3
- 4642 Comerț cu ridicata al îmbrăcămintei și încălțămintei · rev. 3
Arată toate (27)
- 4645 Comerț cu ridicata al produselor cosmetice și de parfumerie · rev. 3
- 4647 Comerț cu ridicata al mobilei (inclusiv de birou și pentru magazine), covoarelor și a articolelor de iluminat · rev. 3
- 4648 Comerț cu ridicata al ceasurilor și bijuteriilor · rev. 3
- 4751 Comerț cu amănuntul al textilelor · rev. 3
- 4754 Comerț cu amănuntul al articolelor și aparatelor electrocasnice · rev. 3
- 4755 Comerț cu amănuntul al mobilei, al articolelor de iluminat și al altor articole de uz casnic n.c.a. · rev. 3
- 4764 Comerț cu amănuntul al jocurilor și jucăriilor · rev. 3
- 4769 Comerț cu amănuntul de bunuri culturale și recreative n.c.a. · rev. 3
- 4771 Comerț cu amănuntul al îmbrăcămintei · rev. 3
- 4772 Comerț cu amănuntul al încălțămintei și articolelor din piele · rev. 3
- 4775 Comerț cu amănuntul al produselor cosmetice și de parfumerie · rev. 3
- 4777 Comerț cu amănuntul al ceasurilor și bijuteriilor · rev. 3
- 4779 Comerț cu amănuntul al bunurilor de ocazie · rev. 3
- 4941 Transporturi rutiere de mărfuri · rev. 3
- 4942 Servicii de mutare · rev. 3
- 5210 Depozitări · rev. 3
- 5224 Manipulări · rev. 3
- 5590 Alte servicii de cazare · rev. 3
- 6820 închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate · rev. 3
- 9523 Repararea și întreținerea încălțămintei și a articolelor din piele · rev. 3
- 9525 Repararea și întreținerea ceasurilor și a bijuteriilor · rev. 3
Fiscal
- Plătitor de TVA
- da
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 27.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2017–2025 · 9 bilanțuri
Financiar · 2017–2025 · 9 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 1.252.321 lei (-19% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2017 381,1 mii lei · 2025 1,3 mil. lei · maxim 2021 1,7 mil. lei · minim 2017 381,1 mii lei.
Rezultat net (lei): 2017 128,2 mii lei · 2025 −148 mii lei · maxim 2023 942,6 mii lei · minim 2024 −783 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2017 3 · 2025 8 · maxim 2022 9 · minim 2017 3.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||||||
| Cifră de afaceri netă | 1.252.321 lei | 1.542.147 lei | 1.451.593 lei | 1.657.745 lei | 1.691.767 lei | 946.352 lei | 1.176.009 lei | 870.115 lei | 381.104 lei |
| Venituri totale | 1.253.406 lei | 1.556.101 lei | 1.451.937 lei | 1.661.717 lei | 1.691.767 lei | 959.061 lei | 1.176.009 lei | 870.115 lei | 381.104 lei |
| Cheltuieli totale | 1.401.411 lei | 2.299.455 lei | 496.997 lei | 1.102.121 lei | 1.418.090 lei | 957.631 lei | 1.111.310 lei | 843.379 lei | 249.045 lei |
| Rezultat | |||||||||
| Profit net | 0 lei | 0 lei | 942.599 lei | 543.351 lei | 257.098 lei | 0 lei | 52.940 lei | 18.034 lei | 128.248 lei |
| Pierdere netă | 148.005 lei | 783.035 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 7.418 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | -148.005 lei | -783.035 lei | 942.599 lei | 543.351 lei | 257.098 lei | -7.418 lei | 52.940 lei | 18.034 lei | 128.248 lei |
| Bilanț | |||||||||
| Active totale | 377.449 lei | 790.071 lei | 1.566.404 lei | 958.643 lei | 512.078 lei | 220.877 lei | 458.784 lei | 223.492 lei | 433.265 lei |
| Datorii | 366.094 lei | 630.262 lei | 80.210 lei | 415.047 lei | 62.975 lei | 28.873 lei | 259.362 lei | 77.010 lei | 304.817 lei |
| Capitaluri proprii | 11.355 lei | 159.809 lei | 1.486.194 lei | 543.596 lei | 449.103 lei | 192.004 lei | 199.422 lei | 146.482 lei | 128.448 lei |
| Oameni | |||||||||
| Număr mediu de salariați | 8 | 7 | 8 | 9 | 8 | 5 | 5 | 5 | 3 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este JURBAKA FASHION SRL activă?
În registrul ONRC din 19.10.2026, JURBAKA FASHION SRL figurează în funcțiune. La ANAF, pe 27.10.2026, era plătitoare de TVA.
Unde are sediul JURBAKA FASHION SRL?
Sediul înregistrat la ONRC e în Municipiul Cluj-Napoca, județul Cluj (TIPOGRAFIEI, nr. 8, ap. 1); numărul de înmatriculare e J|12|4105|2017, din 26.06.2017.
Ce cifră de afaceri a avut JURBAKA FASHION SRL în 2025?
1.252.321 lei, cu 19% sub 2024 (1.542.147 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost o pierdere de 148.005 lei.
Câți salariați are JURBAKA FASHION SRL?
8 salariați în medie în 2025 (7 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre JURBAKA FASHION SRL?
Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (27.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.