SENSE OF ART SRL
SENSE OF ART SRL: firmă în funcțiune din Municipiul Brașov, Brașov, CUI 37829629. Cifră de afaceri 2025: 1.025.726 lei, 4 salariați. Date ONRC, MF, ANAF.
Registru
- CUI
- 37829629
- Denumire
- SENSE OF ART SRL
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|08|1748|2017
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 23.06.2017
- Sediu
- SATURN, nr. 37A, et. 3, ap. 44, Municipiul Brașov, Brașov
- Activități autorizate (CAEN)
- 1419 Fabricarea altor articole de îmbrăcăminte și accesorii n.c.a. · rev. 2
- 4110 Dezvoltare (promovare) imobiliară · rev. 2
- 4619 Intermedieri în comerțul cu produse diverse · rev. 2
- 4771 Comerț cu amănuntul al îmbrăcămintei, în magazine specializate · rev. 2
- 4791 Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet · rev. 2
- 7410 Activități de design specializat · rev. 2
Arată toate (19)
- 3100 Fabricarea de mobilă · rev. 3
- 4100 Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale · rev. 3
- 4331 Lucrări de ipsoserie · rev. 3
- 4332 Lucrări de tâmplărie și dulgherie · rev. 3
- 4333 Lucrări de pardosire și placare a pereților · rev. 3
- 4334 Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri · rev. 3
- 4619 Intermedieri în comerțul cu produse diverse · rev. 3
- 4647 Comerț cu ridicata al mobilei (inclusiv de birou și pentru magazine), covoarelor și a articolelor de iluminat · rev. 3
- 4753 Comerț cu amănuntul al covoarelor, carpetelor, tapetelor și a altor acoperitoare de podea · rev. 3
- 4754 Comerț cu amănuntul al articolelor și aparatelor electrocasnice · rev. 3
- 4755 Comerț cu amănuntul al mobilei, al articolelor de iluminat și al altor articole de uz casnic n.c.a. · rev. 3
- 5510 Hoteluri și alte facilități de cazare similare · rev. 3
- 7413 Activități de design de interior · rev. 3
Fiscal
- Plătitor de TVA
- da
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 12.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2017–2025 · 9 bilanțuri
Financiar · 2017–2025 · 9 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 1.025.726 lei (-38% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2017 94,2 mii lei · 2025 1 mil. lei · maxim 2024 1,6 mil. lei · minim 2017 94,2 mii lei.
Rezultat net (lei): 2017 −31,4 mii lei · 2025 61,8 mii lei · maxim 2024 328,7 mii lei · minim 2019 −61,9 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2017 3 · 2025 4 · maxim 2023 5 · minim 2017 3.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||||||
| Cifră de afaceri netă | 1.025.726 lei | 1.641.915 lei | 1.114.851 lei | 1.195.728 lei | 714.062 lei | 429.827 lei | 494.854 lei | 545.341 lei | 94.235 lei |
| Venituri totale | 1.025.749 lei | 1.641.280 lei | 1.115.429 lei | 1.157.528 lei | 766.007 lei | 478.708 lei | 489.392 lei | 496.648 lei | 178.054 lei |
| Cheltuieli totale | 922.157 lei | 1.266.506 lei | 1.009.236 lei | 899.584 lei | 708.463 lei | 461.870 lei | 546.327 lei | 432.180 lei | 208.459 lei |
| Rezultat | |||||||||
| Profit net | 61.779 lei | 328.695 lei | 93.988 lei | 247.337 lei | 52.565 lei | 13.533 lei | 0 lei | 58.965 lei | 0 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 61.894 lei | 0 lei | 31.415 lei |
| Rezultat net | 61.779 lei | 328.695 lei | 93.988 lei | 247.337 lei | 52.565 lei | 13.533 lei | -61.894 lei | 58.965 lei | -31.415 lei |
| Bilanț | |||||||||
| Active totale | 991.425 lei | 999.507 lei | 707.117 lei | 530.085 lei | 345.720 lei | 211.580 lei | 75.561 lei | 92.870 lei | 111.839 lei |
| Datorii | 168.448 lei | 238.310 lei | 274.615 lei | 154.388 lei | 131.618 lei | 213.607 lei | 108.813 lei | 62.799 lei | 59.215 lei |
| Capitaluri proprii | 822.977 lei | 761.197 lei | 432.502 lei | 375.697 lei | 128.360 lei | -24.005 lei | -37.538 lei | 27.750 lei | -31.215 lei |
| Oameni | |||||||||
| Număr mediu de salariați | 4 | 4 | 5 | 3 | 3 | 3 | 4 | 4 | 3 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este SENSE OF ART SRL activă?
În registrul ONRC din 02.09.2026, SENSE OF ART SRL figurează în funcțiune. La ANAF, pe 12.10.2026, era plătitoare de TVA.
Unde are sediul SENSE OF ART SRL?
Sediul înregistrat la ONRC e în Municipiul Brașov, județul Brașov (SATURN, nr. 37A, et. 3, ap. 44); numărul de înmatriculare e J|08|1748|2017, din 23.06.2017.
Ce cifră de afaceri a avut SENSE OF ART SRL în 2025?
1.025.726 lei, cu 38% sub 2024 (1.641.915 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 61.779 lei.
Câți salariați are SENSE OF ART SRL?
4 salariați în medie în 2025 (4 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre SENSE OF ART SRL?
Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (12.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.