ATELIER DIANA CARAMACI S.R.L.
ATELIER DIANA CARAMACI S.R.L.: firmă în funcțiune din București Sectorul 2, București, CUI 37811540. Cifră de afaceri 2025: 339.200 lei, 1 salariați. Date ONRC,
Registru
- CUI
- 37811540
- Denumire
- ATELIER DIANA CARAMACI S.R.L.
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|40|9978|2017
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 22.06.2017
- Sediu
- TURBINEI, nr. 13, PARTER, CAMERA 1, București Sectorul 2, București
- Activități autorizate (CAEN)
- 1410 Fabricarea articolelor de îmbrăcăminte prin tricotare sau croșetare · rev. 3
- 1421 Fabricarea articolelor de îmbrăcăminte · rev. 3
- 1422 Fabricarea de articole de lenjerie de corp · rev. 3
- 1424 Fabricarea articolelor de îmbrăcăminte din piele și blană · rev. 3
- 1429 Fabricarea altor articole de îmbrăcăminte și accesorii n.c.a. · rev. 3
- 4641 Comerț cu ridicata al produselor textile · rev. 3
Arată toate (28)
- 4642 Comerț cu ridicata al îmbrăcămintei și încălțămintei · rev. 3
- 4712 Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare · rev. 3
- 4751 Comerț cu amănuntul al textilelor · rev. 3
- 4771 Comerț cu amănuntul al îmbrăcămintei · rev. 3
- 4772 Comerț cu amănuntul al încălțămintei și articolelor din piele · rev. 3
- 4777 Comerț cu amănuntul al ceasurilor și bijuteriilor · rev. 3
- 5590 Alte servicii de cazare · rev. 3
- 5611 Restaurante · rev. 3
- 5612 Activități ale unităților mobile de alimentație · rev. 3
- 5621 Activități de alimentație (catering) pentru evenimente · rev. 3
- 5622 Alte servicii de alimentație n.c.a. · rev. 3
- 5630 Baruri și alte activități de servire a băuturilor · rev. 3
- 7411 Activități de design industrial și vestimentar · rev. 3
- 7412 Design grafic și activități de comunicare vizuală · rev. 3
- 7414 Alte activități de design specializat · rev. 3
- 8230 Activități de organizare a expozițiilor, târgurilor și congreselor · rev. 3
- 9011 Activități de creație literară și compoziție muzicală · rev. 3
- 9012 Activități de creație în domeniul artelor vizuale · rev. 3
- 9013 Alte activități de creație artistică · rev. 3
- 9020 Activități de interpretare artistică (spectacole) · rev. 3
- 9031 Activități de gestionare a sălilor și amplasamentelor de spectacole · rev. 3
- 9039 Alte activități suport pentru creație și interpretare artistică · rev. 3
Fiscal
- Plătitor de TVA
- nu
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 12.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2018–2025 · 8 bilanțuri
Financiar · 2018–2025 · 8 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 339.200 lei (+15% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2018 1,5 mii lei · 2025 339,2 mii lei · maxim 2025 339,2 mii lei · minim 2018 1,5 mii lei.
Rezultat net (lei): 2018 −10,2 mii lei · 2025 46,3 mii lei · maxim 2020 109,8 mii lei · minim 2018 −10,2 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2018 2 · 2025 1 · maxim 2018 2 · minim 2021 1.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | ||||||||
| Cifră de afaceri netă | 339.200 lei | 296.000 lei | 263.700 lei | 232.700 lei | 68.200 lei | 299.200 lei | 62.700 lei | 1.500 lei |
| Venituri totale | 354.429 lei | 311.229 lei | 278.929 lei | 247.929 lei | 83.429 lei | 314.429 lei | 77.929 lei | 3.248 lei |
| Cheltuieli totale | 304.745 lei | 304.371 lei | 255.059 lei | 152.002 lei | 74.902 lei | 201.765 lei | 73.128 lei | 13.406 lei |
| Rezultat | ||||||||
| Profit net | 46.292 lei | 3.898 lei | 21.233 lei | 93.600 lei | 7.845 lei | 109.761 lei | 4.174 lei | 0 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 10.173 lei |
| Rezultat net | 46.292 lei | 3.898 lei | 21.233 lei | 93.600 lei | 7.845 lei | 109.761 lei | 4.174 lei | -10.173 lei |
| Bilanț | ||||||||
| Active totale | 260.316 lei | 265.311 lei | 276.144 lei | 269.404 lei | 190.605 lei | 199.521 lei | 122.230 lei | 123.532 lei |
| Datorii | 8.566 lei | 4.625 lei | 4.127 lei | 3.081 lei | 2.653 lei | 4.185 lei | 21.426 lei | 11.673 lei |
| Capitaluri proprii | 236.521 lei | 230.228 lei | 226.330 lei | 205.407 lei | 111.807 lei | 103.962 lei | -5.799 lei | -9.973 lei |
| Oameni | ||||||||
| Număr mediu de salariați | 1 | — | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 | 2 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este ATELIER DIANA CARAMACI S.R.L. activă?
În registrul ONRC din 02.09.2026, ATELIER DIANA CARAMACI S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 12.10.2026, era neplătitoare de TVA.
Unde are sediul ATELIER DIANA CARAMACI S.R.L.?
Sediul înregistrat la ONRC e în București Sectorul 2, județul București (TURBINEI, nr. 13, PARTER, CAMERA 1); numărul de înmatriculare e J|40|9978|2017, din 22.06.2017.
Ce cifră de afaceri a avut ATELIER DIANA CARAMACI S.R.L. în 2025?
339.200 lei, cu 15% peste 2024 (296.000 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 46.292 lei.
Câți salariați are ATELIER DIANA CARAMACI S.R.L.?
1 salariat în medie în 2025, după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre ATELIER DIANA CARAMACI S.R.L.?
Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (12.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.