STAGE INVEST S.R.L.
STAGE INVEST S.R.L.: firmă în funcțiune din Municipiul Slobozia, Ialomița, CUI 37808790. Cifră de afaceri 2025: 30.700 lei, 1 salariați. Date ONRC, MF, ANAF.
Registru
- CUI
- 37808790
- Denumire
- STAGE INVEST S.R.L.
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|21|356|2017
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 21.06.2017
- Sediu
- MATEI BASARAB, bl. G, sc. C, et. P, ap. 1, Municipiul Slobozia, Ialomița
- Activități autorizate (CAEN)
- 6812 Dezvoltare (promovare) imobiliară · rev. 3
Fiscal
- Plătitor de TVA
- da
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 27.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2017–2025 · 9 bilanțuri
Financiar · 2017–2025 · 9 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 30.700 lei.
Cifră de afaceri netă (lei): 2017 50 mii lei · 2025 30,7 mii lei · maxim 2020 595,2 mii lei · minim 2024 0 lei.
Rezultat net (lei): 2017 318 lei · 2025 −7,6 mii lei · maxim 2021 1,4 mil. lei · minim 2022 −403,4 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2021 1 · 2025 1 · maxim 2021 1 · minim 2021 1.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||||||
| Cifră de afaceri netă | 30.700 lei | 0 lei | 509.902 lei | 4.202 lei | 276.458 lei | 595.218 lei | 470.734 lei | 301.399 lei | 49.994 lei |
| Venituri totale | 31.101 lei | 1.049.404 lei | 509.902 lei | 4.202 lei | 3.453.002 lei | 595.218 lei | 470.734 lei | 301.399 lei | 49.994 lei |
| Cheltuieli totale | 38.728 lei | 1.017.623 lei | 461.652 lei | 407.578 lei | 2.006.748 lei | 406.031 lei | 240.204 lei | 212.601 lei | 48.176 lei |
| Rezultat | |||||||||
| Profit net | 0 lei | 20.592 lei | 43.154 lei | 0 lei | 1.411.724 lei | 173.225 lei | 216.467 lei | 79.756 lei | 318 lei |
| Pierdere netă | 7.627 lei | 0 lei | 0 lei | 403.417 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | -7.627 lei | 20.592 lei | 43.154 lei | -403.417 lei | 1.411.724 lei | 173.225 lei | 216.467 lei | 79.756 lei | 318 lei |
| Bilanț | |||||||||
| Active totale | 308.478 lei | 523.862 lei | 2.502.585 lei | 4.186.949 lei | 2.002.252 lei | 2.389.846 lei | 1.965.241 lei | 2.061.123 lei | 2.133.684 lei |
| Datorii | 283.672 lei | 326.744 lei | 2.326.059 lei | 3.969.966 lei | 141.605 lei | 1.919.870 lei | 1.668.490 lei | 1.980.839 lei | 2.133.166 lei |
| Capitaluri proprii | 24.806 lei | 197.118 lei | 176.526 lei | 216.983 lei | 1.860.647 lei | 469.976 lei | 296.751 lei | 80.284 lei | 518 lei |
| Oameni | |||||||||
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | — | — | — | — |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este STAGE INVEST S.R.L. activă?
În registrul ONRC din 19.10.2026, STAGE INVEST S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 27.10.2026, era plătitoare de TVA.
Unde are sediul STAGE INVEST S.R.L.?
Sediul înregistrat la ONRC e în Municipiul Slobozia, județul Ialomița (MATEI BASARAB, bl. G, sc. C, et. P, ap. 1); numărul de înmatriculare e J|21|356|2017, din 21.06.2017.
Ce cifră de afaceri a avut STAGE INVEST S.R.L. în 2025?
30.700 lei, conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost o pierdere de 7.627 lei.
Câți salariați are STAGE INVEST S.R.L.?
1 salariat în medie în 2025 (1 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre STAGE INVEST S.R.L.?
Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (27.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.