FAHRENHEIT STUDIO SRL
FAHRENHEIT STUDIO SRL: firmă în funcțiune din București Sectorul 6, București, CUI 37777201. Cifră de afaceri 2024: 559.551 lei. Date ONRC, MF, ANAF.
Registru
- CUI
- 37777201
- Denumire
- FAHRENHEIT STUDIO SRL
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|40|9513|2017
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 16.06.2017
- Sediu
- TOPOLOVĂȚ, nr. 8, bl. Td20, sc. 1, et. 3, ap. 23, CAMERA 2, București Sectorul 6, București
Fiscal
- Plătitor de TVA
- nu
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- da
- Verificat la ANAF
- 27.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2018–2024 · 7 bilanțuri
Financiar · 2018–2024 · 7 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2024, față de 2023.
În 2024, cifra de afaceri netă a fost 559.551 lei (+620% față de 2023).
Cifră de afaceri netă (lei): 2018 182,9 mii lei · 2024 559,6 mii lei · maxim 2024 559,6 mii lei · minim 2023 77,7 mii lei.
Rezultat net (lei): 2018 177,3 mii lei · 2024 420,7 mii lei · maxim 2022 429,5 mii lei · minim 2023 −30,9 mii lei.
Număr mediu de salariați: nu se raportează pentru acest tip de situație.
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||||
| Cifră de afaceri netă | 559.551 lei | 77.684 lei | 528.789 lei | 254.650 lei | 328.981 lei | 128.415 lei | 182.895 lei |
| Venituri totale | 559.551 lei | 77.684 lei | 528.789 lei | 254.733 lei | 329.954 lei | 128.415 lei | 182.895 lei |
| Cheltuieli totale | 62.716 lei | 96.180 lei | 85.838 lei | 222.481 lei | 60.143 lei | 5.860 lei | 119 lei |
| Rezultat | |||||||
| Profit net | 420.736 lei | 0 lei | 429.467 lei | 25.147 lei | 260.175 lei | 118.703 lei | 177.289 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 30.925 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | 420.736 lei | -30.925 lei | 429.467 lei | 25.147 lei | 260.175 lei | 118.703 lei | 177.289 lei |
| Bilanț | |||||||
| Active totale | 1.898.798 lei | 1.271.260 lei | 1.230.344 lei | 725.201 lei | 668.493 lei | 311.348 lei | 183.095 lei |
| Datorii | 498.005 lei | 291.204 lei | 219.363 lei | 143.687 lei | 112.126 lei | 15.156 lei | 5.606 lei |
| Capitaluri proprii | 1.400.793 lei | 980.056 lei | 1.010.981 lei | 581.514 lei | 556.367 lei | 296.192 lei | 177.489 lei |
| Oameni | |||||||
| Număr mediu de salariați | — | — | — | — | — | — | — |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este FAHRENHEIT STUDIO SRL activă?
În registrul ONRC din 19.10.2026, FAHRENHEIT STUDIO SRL figurează în funcțiune, cu o alertă în registru. La ANAF, pe 27.10.2026, era neplătitoare de TVA și inactivă fiscal.
Unde are sediul FAHRENHEIT STUDIO SRL?
Sediul înregistrat la ONRC e în București Sectorul 6, județul București (TOPOLOVĂȚ, nr. 8, bl. Td20, sc. 1, et. 3, ap. 23, CAMERA 2); numărul de înmatriculare e J|40|9513|2017, din 16.06.2017.
Ce cifră de afaceri a avut FAHRENHEIT STUDIO SRL în 2024?
559.551 lei, cu 620% peste 2023 (77.684 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 420.736 lei.
De unde vin datele despre FAHRENHEIT STUDIO SRL?
Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (27.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2024). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.