FOOD FOR SQUAD SRL
FOOD FOR SQUAD SRL: firmă în funcțiune din Municipiul Buzău, Buzău, CUI 37768955. Cifră de afaceri 2025: 42.000 lei, 1 salariați. Date ONRC, MF, ANAF.
Registru
- CUI
- 37768955
- Denumire
- FOOD FOR SQUAD SRL
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|10|764|2017
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 15.06.2017
- Sediu
- LUCEAFĂRULUI, nr. 71, Biroul nr. 4, Municipiul Buzău, Buzău
- Activități autorizate (CAEN)
- 7499 Alte activități profesionale, stiințifice și tehnice n.c.a. · rev. 3
Fiscal
- Plătitor de TVA
- nu
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- da
- Verificat la ANAF
- 27.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2017–2025 · 9 bilanțuri
Financiar · 2017–2025 · 9 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 42.000 lei (+9% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2017 0 lei · 2025 42 mii lei · maxim 2021 69,6 mii lei · minim 2017 0 lei.
Rezultat net (lei): 2017 −13,4 mii lei · 2025 −1,4 mii lei · maxim 2021 26,4 mii lei · minim 2018 −41,9 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2018 2 · 2025 1 · maxim 2018 2 · minim 2019 1.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||||||
| Cifră de afaceri netă | 42.000 lei | 38.500 lei | 42.000 lei | 19.500 lei | 69.600 lei | 41.600 lei | 23.100 lei | 7.300 lei | 0 lei |
| Venituri totale | 64.948 lei | 61.487 lei | 64.953 lei | 42.448 lei | 92.550 lei | 83.052 lei | 44.159 lei | 24.317 lei | 0 lei |
| Cheltuieli totale | 65.951 lei | 65.747 lei | 65.802 lei | 65.500 lei | 65.479 lei | 94.979 lei | 72.378 lei | 66.099 lei | 13.412 lei |
| Rezultat | |||||||||
| Profit net | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 26.375 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Pierdere netă | 1.423 lei | 4.645 lei | 1.269 lei | 23.247 lei | 0 lei | 12.320 lei | 28.450 lei | 41.855 lei | 13.412 lei |
| Rezultat net | -1.423 lei | -4.645 lei | -1.269 lei | -23.247 lei | 26.375 lei | -12.320 lei | -28.450 lei | -41.855 lei | -13.412 lei |
| Bilanț | |||||||||
| Active totale | 5.860 lei | 30.084 lei | 57.704 lei | 81.965 lei | 128.152 lei | 126.595 lei | 148.876 lei | 168.672 lei | 190.833 lei |
| Datorii | 100.208 lei | 100.061 lei | 100.048 lei | 100.093 lei | 100.085 lei | 101.954 lei | 70.466 lei | 40.755 lei | 4.045 lei |
| Capitaluri proprii | -100.046 lei | -98.623 lei | -93.978 lei | -92.710 lei | -69.463 lei | -95.837 lei | -83.517 lei | -55.067 lei | -13.212 lei |
| Oameni | |||||||||
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 1 | 2 | — |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este FOOD FOR SQUAD SRL activă?
În registrul ONRC din 19.10.2026, FOOD FOR SQUAD SRL figurează în funcțiune. La ANAF, pe 27.10.2026, era neplătitoare de TVA și inactivă fiscal.
Unde are sediul FOOD FOR SQUAD SRL?
Sediul înregistrat la ONRC e în Municipiul Buzău, județul Buzău (LUCEAFĂRULUI, nr. 71, Biroul nr. 4); numărul de înmatriculare e J|10|764|2017, din 15.06.2017.
Ce cifră de afaceri a avut FOOD FOR SQUAD SRL în 2025?
42.000 lei, cu 9% peste 2024 (38.500 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost o pierdere de 1.423 lei.
Câți salariați are FOOD FOR SQUAD SRL?
1 salariat în medie în 2025 (1 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre FOOD FOR SQUAD SRL?
Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (27.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.