HOLY RULERS SRL
HOLY RULERS SRL: firmă în funcțiune din Oraș Voluntari, Ilfov, CUI 37766962. Cifră de afaceri 2025: 83.306 lei. Date ONRC, MF, ANAF.
Registru
- CUI
- 37766962
- Denumire
- HOLY RULERS SRL
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|23|2965|2017
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 15.06.2017
- Sediu
- EROILOR, nr. 118, bl. B, sc. 1, et. 5, ap. 31, Oraș Voluntari, Ilfov
- Activități autorizate (CAEN)
- 1071 Fabricarea pâinii; fabricarea prăjiturilor și a produselor proaspete de patiserie · rev. 2
- 1072 Fabricarea biscuiților și pișcoturilor; fabricarea prăjiturilor și a produselor conservate de patiserie · rev. 2
- 1089 Fabricarea altor produse alimentare n.c.a. · rev. 2
- 4110 Dezvoltare (promovare) imobiliară · rev. 2
- 5510 Hoteluri și alte facilități de cazare similare · rev. 2
- 5520 Facilități de cazare pentru vacanțe și perioade de scurtă durată · rev. 2
Arată toate (14)
- 5590 Alte servicii de cazare · rev. 2
- 6810 Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii · rev. 2
- 6820 Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate · rev. 2
- 6831 Agenții imobiliare · rev. 2
- 6832 Administrarea imobilelor pe bază de comision sau contract · rev. 2
- 7022 Activități de consultanță pentru afaceri și management · rev. 2
- 7911 Activități ale agențiilor turistice · rev. 2
- 7990 Alte servicii de rezervare și asistență turistică · rev. 2
Fiscal
- Plătitor de TVA
- da
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 27.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2017–2025 · 9 bilanțuri
Financiar · 2017–2025 · 9 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 83.306 lei (+1% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2019 107,1 mii lei · 2025 83,3 mii lei · maxim 2019 107,1 mii lei · minim 2021 50,4 mii lei.
Rezultat net (lei): 2017 −12,4 mii lei · 2025 28,2 mii lei · maxim 2020 50 mii lei · minim 2018 −17,7 mii lei.
Număr mediu de salariați: nu se raportează pentru acest tip de situație.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||||||
| Cifră de afaceri netă | 83.306 lei | 82.781 lei | 82.157 lei | 82.122 lei | 50.377 lei | 90.231 lei | 107.096 lei | — | — |
| Venituri totale | 86.325 lei | 82.781 lei | 82.161 lei | 88.757 lei | 53.664 lei | 100.308 lei | 113.892 lei | 0 lei | 0 lei |
| Cheltuieli totale | 53.716 lei | 41.071 lei | 46.179 lei | 45.899 lei | 64.512 lei | 47.553 lei | 107.050 lei | 17.688 lei | 12.376 lei |
| Rezultat | |||||||||
| Profit net | 28.174 lei | 36.037 lei | 31.044 lei | 40.331 lei | 0 lei | 49.980 lei | 3.427 lei | 0 lei | 0 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 12.265 lei | 0 lei | 0 lei | 17.688 lei | 12.376 lei |
| Rezultat net | 28.174 lei | 36.037 lei | 31.044 lei | 40.331 lei | -12.265 lei | 49.980 lei | 3.427 lei | -17.688 lei | -12.376 lei |
| Bilanț | |||||||||
| Active totale | 1.263.369 lei | 1.229.637 lei | 1.188.621 lei | 1.149.440 lei | 1.109.230 lei | 1.117.432 lei | 1.073.891 lei | 1.045.324 lei | 1.033.323 lei |
| Datorii | 1.113.029 lei | 1.107.496 lei | 1.102.521 lei | 1.094.432 lei | 1.094.520 lei | 1.093.888 lei | 1.095.236 lei | 1.075.188 lei | 1.045.499 lei |
| Capitaluri proprii | 146.865 lei | 118.691 lei | 82.654 lei | 51.610 lei | 11.279 lei | 23.544 lei | -26.437 lei | -29.864 lei | -12.176 lei |
| Oameni | |||||||||
| Număr mediu de salariați | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este HOLY RULERS SRL activă?
În registrul ONRC din 19.10.2026, HOLY RULERS SRL figurează în funcțiune. La ANAF, pe 27.10.2026, era plătitoare de TVA.
Unde are sediul HOLY RULERS SRL?
Sediul înregistrat la ONRC e în Oraș Voluntari, județul Ilfov (EROILOR, nr. 118, bl. B, sc. 1, et. 5, ap. 31); numărul de înmatriculare e J|23|2965|2017, din 15.06.2017.
Ce cifră de afaceri a avut HOLY RULERS SRL în 2025?
83.306 lei, cu 1% peste 2024 (82.781 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 28.174 lei.
De unde vin datele despre HOLY RULERS SRL?
Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (27.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.