GRAPES STUDIO S.R.L.
GRAPES STUDIO S.R.L.: firmă în funcțiune din Loc. Mărășești, Oraș Mărășești, Vrancea, CUI 37765169. Cifră de afaceri 2025: 183.508 lei, 1 salariați. Date ONRC,
Registru
- CUI
- 37765169
- Denumire
- GRAPES STUDIO S.R.L.
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|39|577|2017
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 15.06.2017
- Sediu
- REPUBLICII, bl. M1, sc. A, et. 2, ap. 6, Loc. Mărășești, Oraș Mărășești, Vrancea
- Activități autorizate (CAEN)
- 6202 Activități de consultanță în tehnologia informației · rev. 2
- 7311 Activități ale agențiilor de publicitate · rev. 2
- 7420 Activități fotografice · rev. 2
- 7739 Activități de închiriere și leasing cu alte mașini, echipamente și bunuri tangibile n.c.a. · rev. 2
- 8230 Activități de organizare a expozițiilor, târgurilor și congreselor · rev. 2
- 8552 Învățământ în domeniul cultural (limbi străine, muzică, teatru, dans, arte plastice, etc.) · rev. 2
Fiscal
- Plătitor de TVA
- nu
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 27.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2021–2025 · 5 bilanțuri
Financiar · 2021–2025 · 5 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 183.508 lei (-21% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2021 172,7 mii lei · 2025 183,5 mii lei · maxim 2023 264,1 mii lei · minim 2021 172,7 mii lei.
Rezultat net (lei): 2021 95,2 mii lei · 2025 77 mii lei · maxim 2022 145,6 mii lei · minim 2024 −1,7 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2022 1 · 2025 1 · maxim 2022 1 · minim 2022 1.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||
| Cifră de afaceri netă | 183.508 lei | 231.330 lei | 264.116 lei | 231.172 lei | 172.733 lei |
| Venituri totale | 183.509 lei | 231.330 lei | 264.152 lei | 231.174 lei | 172.733 lei |
| Cheltuieli totale | 104.664 lei | 230.818 lei | 226.032 lei | 81.305 lei | 72.321 lei |
| Rezultat | |||||
| Profit net | 77.046 lei | 0 lei | 35.788 lei | 145.555 lei | 95.230 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 1.652 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | 77.046 lei | -1.652 lei | 35.788 lei | 145.555 lei | 95.230 lei |
| Bilanț | |||||
| Active totale | 161.243 lei | 252.235 lei | 249.736 lei | 204.901 lei | 100.020 lei |
| Datorii | 47.180 lei | 45.218 lei | 41.068 lei | 32.021 lei | 4.590 lei |
| Capitaluri proprii | 114.063 lei | 207.017 lei | 208.668 lei | 172.880 lei | 95.430 lei |
| Oameni | |||||
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | — |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este GRAPES STUDIO S.R.L. activă?
În registrul ONRC din 19.10.2026, GRAPES STUDIO S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 27.10.2026, era neplătitoare de TVA.
Unde are sediul GRAPES STUDIO S.R.L.?
Sediul înregistrat la ONRC e în Loc. Mărășești, Oraș Mărășești, județul Vrancea (REPUBLICII, bl. M1, sc. A, et. 2, ap. 6); numărul de înmatriculare e J|39|577|2017, din 15.06.2017.
Ce cifră de afaceri a avut GRAPES STUDIO S.R.L. în 2025?
183.508 lei, cu 21% sub 2024 (231.330 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 77.046 lei.
Câți salariați are GRAPES STUDIO S.R.L.?
1 salariat în medie în 2025 (1 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre GRAPES STUDIO S.R.L.?
Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (27.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.