CMN DECORART BUILDING CONSTRUCT SRL

CMN DECORART BUILDING CONSTRUCT SRL: firmă în funcțiune din București Sectorul 1, București, CUI 37762162. Cifră de afaceri 2025: 182.113 lei, 2 salariați. Date

Registru

CUI
37762162
Denumire
CMN DECORART BUILDING CONSTRUCT SRL
Formă juridică
societate cu răspundere limitată
Număr de înmatriculare
J|40|9265|2017
Stare în registru
în funcțiune
Data înmatriculării
14.06.2017
Sediu
ALDENI, nr. 77A, camera 1, București Sectorul 1, București
Activități autorizate (CAEN)
  • 4110 Dezvoltare (promovare) imobiliară · rev. 2
  • 4120 Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale · rev. 2
  • 4211 Lucrări de construcții a drumurilor și autostrăzilor · rev. 2
  • 4212 Lucrări de construcții a căilor ferate de suprafață și subterane · rev. 2
  • 4213 Construcția de poduri și tuneluri · rev. 2
  • 4221 Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru fluide · rev. 2
Arată toate (23)
  • 4222 Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru electricitate și telecomunicații · rev. 2
  • 4291 Construcții hidrotehnice · rev. 2
  • 4299 Lucrări de construcții a altor proiecte inginerești n.c.a · rev. 2
  • 4311 Lucrări de demolare a construcțiilor · rev. 2
  • 4312 Lucrări de pregătire a terenului · rev. 2
  • 4313 Lucrări de foraj și sondaj pentru construcții · rev. 2
  • 4321 Lucrări de instalații electrice · rev. 2
  • 4322 Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat · rev. 2
  • 4329 Alte lucrări de instalații pentru construcții · rev. 2
  • 4331 Lucrări de ipsoserie · rev. 2
  • 4332 Lucrări de tâmplărie și dulgherie · rev. 2
  • 4334 Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri · rev. 2
  • 4339 Alte lucrări de finisare · rev. 2
  • 4775 Comerț cu amănuntul al produselor cosmetice și de parfumerie, în magazine specializate · rev. 2
  • 6810 Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii · rev. 2
  • 6820 Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate · rev. 2
  • 9602 Coafură și alte activități de înfrumusețare · rev. 2

Fiscal

Plătitor de TVA
da
TVA la încasare
nu
Inactiv fiscal
nu
Verificat la ANAF
12.10.2026
Stare la Ministerul Finanțelor
INREGISTRAT

Financiar · 2017–2025 · 9 bilanțuri

Financiar · 2017–2025 · 9 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.

În 2025, cifra de afaceri netă a fost 182.113 lei (-46% față de 2024).

Cifră de afaceri netă (lei): 2017 146 mii lei · 2025 182,1 mii lei · maxim 2019 2,3 mil. lei · minim 2023 32,4 mii lei.

Rezultat net (lei): 2017 33,6 mii lei · 2025 −6,4 mii lei · maxim 2019 1,2 mil. lei · minim 2024 −279,7 mii lei.

Număr mediu de salariați (persoane): 2017 4 · 2025 2 · maxim 2019 10 · minim 2023 2.

Indicator202520242023202220212020201920182017
Activitate
Cifră de afaceri netă182.113 lei334.208 lei32.355 lei101.637 lei57.242 lei1.135.385 lei2.292.089 lei316.910 lei146.020 lei
Venituri totale182.113 lei337.357 lei32.671 lei102.187 lei57.242 lei1.135.385 lei2.292.089 lei316.910 lei146.092 lei
Cheltuieli totale186.675 lei610.937 lei279.136 lei348.776 lei312.141 lei405.307 lei1.069.829 lei184.561 lei111.051 lei
Rezultat
Profit net0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei719.724 lei1.199.339 lei129.180 lei33.580 lei
Pierdere netă6.417 lei279.660 lei246.776 lei247.561 lei255.466 lei0 lei0 lei0 lei0 lei
Rezultat net-6.417 lei-279.660 lei-246.776 lei-247.561 lei-255.466 lei719.724 lei1.199.339 lei129.180 lei33.580 lei
Bilanț
Active totale459.101 lei90.935 lei1.425.355 lei1.893.668 lei2.098.030 lei2.224.073 lei1.513.158 lei201.051 lei45.509 lei
Datorii1.373.079 lei998.496 lei93.134 lei314.671 lei271.472 lei142.049 lei150.859 lei38.091 lei11.729 lei
Capitaluri proprii-913.978 lei-907.561 lei1.332.221 lei1.578.997 lei1.826.558 lei2.082.024 lei1.362.299 lei162.960 lei33.780 lei
Oameni
Număr mediu de salariați2324441054

„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.

Dosare

Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.

Întrebări frecvente

Este CMN DECORART BUILDING CONSTRUCT SRL activă?

În registrul ONRC din 02.09.2026, CMN DECORART BUILDING CONSTRUCT SRL figurează în funcțiune. La ANAF, pe 12.10.2026, era plătitoare de TVA.

Unde are sediul CMN DECORART BUILDING CONSTRUCT SRL?

Sediul înregistrat la ONRC e în București Sectorul 1, județul București (ALDENI, nr. 77A, camera 1); numărul de înmatriculare e J|40|9265|2017, din 14.06.2017.

Ce cifră de afaceri a avut CMN DECORART BUILDING CONSTRUCT SRL în 2025?

182.113 lei, cu 46% sub 2024 (334.208 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost o pierdere de 6.417 lei.

Câți salariați are CMN DECORART BUILDING CONSTRUCT SRL?

2 salariați în medie în 2025 (3 în 2024), după situația financiară depusă.

De unde vin datele despre CMN DECORART BUILDING CONSTRUCT SRL?

Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (12.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.

Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.