MALEDAMO TOP SRL
MALEDAMO TOP SRL: firmă în funcțiune din Oraș Bragadiru, Ilfov, CUI 37760609. Cifră de afaceri 2025: 161.579 lei, 1 salariați. Date ONRC, MF, ANAF.
Registru
- CUI
- 37760609
- Denumire
- MALEDAMO TOP SRL
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|23|2952|2017
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 14.06.2017
- Sediu
- SMÎRDAN, nr. 30, bl. C2, sc. 1, ap. 1, Parter, cam.1, Oraș Bragadiru, Ilfov
- Activități autorizate (CAEN)
- 4711 Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun · rev. 2
- 4722 Comerț cu amănuntul al cărnii și al produselor din carne, în magazine specializate · rev. 2
- 4723 Comerț cu amănuntul al peștelui, crustaceelor și moluștelor, în magazine specializate · rev. 2
- 4724 Comerț cu amănuntul al pâinii, produselor de patiserie și produselor zaharoase, în magazine specializate · rev. 2
- 4725 Comerț cu amănuntul al băuturilor, în magazine specializate · rev. 2
- 4726 Comerț cu amănuntul al produselor din tutun, în magazine specializate · rev. 2
Arată toate (11)
- 4729 Comerț cu amănuntul al altor produse alimentare, în magazine specializate · rev. 2
- 4751 Comerț cu amănuntul al textilelor, în magazine specializate · rev. 2
- 4762 Comerț cu amănuntul al ziarelor și articolelor de papetărie, în magazine specializate · rev. 2
- 4775 Comerț cu amănuntul al produselor cosmetice și de parfumerie, în magazine specializate · rev. 2
- 4776 Comerț cu amănuntul al florilor, plantelor și semințelor; comerț cu amănuntul al animalelor de companie și a hranei pentru acestea, în magazine specializate · rev. 2
Fiscal
- Plătitor de TVA
- nu
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- da
- Verificat la ANAF
- 27.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2017–2025 · 9 bilanțuri
Financiar · 2017–2025 · 9 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 161.579 lei (+3% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2017 16,1 mii lei · 2025 161,6 mii lei · maxim 2023 178,7 mii lei · minim 2017 16,1 mii lei.
Rezultat net (lei): 2017 −6,4 mii lei · 2025 −36,8 mii lei · maxim 2018 7,1 mii lei · minim 2025 −36,8 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2017 1 · 2025 1 · maxim 2017 1 · minim 2017 1.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||||||
| Cifră de afaceri netă | 161.579 lei | 156.257 lei | 178.650 lei | 153.921 lei | 122.989 lei | 104.797 lei | 140.959 lei | 83.451 lei | 16.050 lei |
| Venituri totale | 161.579 lei | 156.257 lei | 178.650 lei | 153.921 lei | 122.989 lei | 104.797 lei | 140.959 lei | 83.451 lei | 16.050 lei |
| Cheltuieli totale | 198.348 lei | 164.867 lei | 192.062 lei | 145.702 lei | 114.662 lei | 95.871 lei | 134.975 lei | 74.488 lei | 22.277 lei |
| Rezultat | |||||||||
| Profit net | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 5.023 lei | 5.388 lei | 6.277 lei | 1.751 lei | 7.081 lei | 0 lei |
| Pierdere netă | 36.769 lei | 8.610 lei | 13.412 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 6.388 lei |
| Rezultat net | -36.769 lei | -8.610 lei | -13.412 lei | 5.023 lei | 5.388 lei | 6.277 lei | 1.751 lei | 7.081 lei | -6.388 lei |
| Bilanț | |||||||||
| Active totale | 923.799 lei | 848.793 lei | 834.066 lei | 676.630 lei | 577.912 lei | 447.753 lei | 301.817 lei | 210.238 lei | 64.227 lei |
| Datorii | 963.257 lei | 851.483 lei | 828.146 lei | 657.298 lei | 563.603 lei | 438.832 lei | 299.173 lei | 209.345 lei | 70.415 lei |
| Capitaluri proprii | -39.458 lei | -2.690 lei | 5.920 lei | 19.332 lei | 14.309 lei | 8.921 lei | 2.644 lei | 893 lei | -6.188 lei |
| Oameni | |||||||||
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este MALEDAMO TOP SRL activă?
În registrul ONRC din 19.10.2026, MALEDAMO TOP SRL figurează în funcțiune. La ANAF, pe 27.10.2026, era neplătitoare de TVA și inactivă fiscal.
Unde are sediul MALEDAMO TOP SRL?
Sediul înregistrat la ONRC e în Oraș Bragadiru, județul Ilfov (SMÎRDAN, nr. 30, bl. C2, sc. 1, ap. 1, Parter, cam.1); numărul de înmatriculare e J|23|2952|2017, din 14.06.2017.
Ce cifră de afaceri a avut MALEDAMO TOP SRL în 2025?
161.579 lei, cu 3% peste 2024 (156.257 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost o pierdere de 36.769 lei.
Câți salariați are MALEDAMO TOP SRL?
1 salariat în medie în 2025 (1 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre MALEDAMO TOP SRL?
Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (27.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.