MOROȘAN PARTNERS SRL
MOROȘAN PARTNERS SRL: firmă în funcțiune din Sat Florești, Comuna Florești, Cluj, CUI 37756853. Cifră de afaceri 2025: 126.450 lei, 1 salariați. Date ONRC, MF,
Registru
- CUI
- 37756853
- Denumire
- MOROȘAN PARTNERS SRL
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|12|3679|2017
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 14.06.2017
- Sediu
- EROILOR, nr. 206, et. 2, ap. 10, Sat Florești, Comuna Florești, Cluj
- Activități autorizate (CAEN)
- 4110 Dezvoltare (promovare) imobiliară · rev. 2
- 4222 Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru electricitate și telecomunicații · rev. 2
- 4311 Lucrări de demolare a construcțiilor · rev. 2
- 4312 Lucrări de pregătire a terenului · rev. 2
- 4313 Lucrări de foraj și sondaj pentru construcții · rev. 2
- 4322 Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat · rev. 2
Arată toate (25)
- 4329 Alte lucrări de instalații pentru construcții · rev. 2
- 4331 Lucrări de ipsoserie · rev. 2
- 4332 Lucrări de tâmplărie și dulgherie · rev. 2
- 4333 Lucrări de pardosire și placare a pereților · rev. 2
- 4334 Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri · rev. 2
- 4339 Alte lucrări de finisare · rev. 2
- 4391 Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții · rev. 2
- 4399 Alte lucrări speciale de construcții n.c.a. · rev. 2
- 4519 Comerț cu alte autovehicule · rev. 2
- 4531 Comerț cu ridicata de piese și accesorii pentru autovehicule · rev. 2
- 4532 Comerț cu amănuntul de piese și accesorii pentru autovehicule · rev. 2
- 4942 Servicii de mutare · rev. 2
- 5210 Depozitări · rev. 2
- 5224 Manipulări · rev. 2
- 6810 Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii · rev. 2
- 6820 Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate · rev. 2
- 6831 Agenții imobiliare · rev. 2
- 6832 Administrarea imobilelor pe bază de comision sau contract · rev. 2
- 8130 Activități de întreținere peisagistică · rev. 2
Fiscal
- Plătitor de TVA
- nu
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 27.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2017–2025 · 9 bilanțuri
Financiar · 2017–2025 · 9 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 126.450 lei (-44% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2017 4,6 mii lei · 2025 126,5 mii lei · maxim 2021 272,9 mii lei · minim 2017 4,6 mii lei.
Rezultat net (lei): 2017 −1,9 mii lei · 2025 −37 mii lei · maxim 2021 115,1 mii lei · minim 2025 −37 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2019 1 · 2025 1 · maxim 2019 1 · minim 2019 1.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||||||
| Cifră de afaceri netă | 126.450 lei | 225.360 lei | 77.400 lei | 270.000 lei | 272.860 lei | 137.340 lei | 170.967 lei | 16.370 lei | 4.582 lei |
| Venituri totale | 126.450 lei | 225.360 lei | 77.400 lei | 270.000 lei | 272.875 lei | 137.367 lei | 170.977 lei | 16.370 lei | 4.582 lei |
| Cheltuieli totale | 162.153 lei | 186.774 lei | 74.609 lei | 200.338 lei | 155.029 lei | 134.699 lei | 84.143 lei | 2.808 lei | 6.336 lei |
| Rezultat | |||||||||
| Profit net | 0 lei | 36.332 lei | 2.017 lei | 66.962 lei | 115.117 lei | 1.294 lei | 85.124 lei | 13.070 lei | 0 lei |
| Pierdere netă | 36.968 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 1.891 lei |
| Rezultat net | -36.968 lei | 36.332 lei | 2.017 lei | 66.962 lei | 115.117 lei | 1.294 lei | 85.124 lei | 13.070 lei | -1.891 lei |
| Bilanț | |||||||||
| Active totale | 84.839 lei | 132.282 lei | 109.092 lei | 114.756 lei | 239.265 lei | 142.871 lei | 113.630 lei | 17.514 lei | 3.732 lei |
| Datorii | 45.688 lei | 56.162 lei | 69.304 lei | 47.553 lei | 26.351 lei | 45.074 lei | 17.127 lei | 6.135 lei | 5.423 lei |
| Capitaluri proprii | 39.151 lei | 76.120 lei | 39.788 lei | 67.203 lei | 212.914 lei | 97.797 lei | 96.503 lei | 11.379 lei | -1.691 lei |
| Oameni | |||||||||
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | — | — |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este MOROȘAN PARTNERS SRL activă?
În registrul ONRC din 19.10.2026, MOROȘAN PARTNERS SRL figurează în funcțiune. La ANAF, pe 27.10.2026, era neplătitoare de TVA.
Unde are sediul MOROȘAN PARTNERS SRL?
Sediul înregistrat la ONRC e în Sat Florești, Comuna Florești, județul Cluj (EROILOR, nr. 206, et. 2, ap. 10); numărul de înmatriculare e J|12|3679|2017, din 14.06.2017.
Ce cifră de afaceri a avut MOROȘAN PARTNERS SRL în 2025?
126.450 lei, cu 44% sub 2024 (225.360 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost o pierdere de 36.968 lei.
Câți salariați are MOROȘAN PARTNERS SRL?
1 salariat în medie în 2025 (1 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre MOROȘAN PARTNERS SRL?
Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (27.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.