ONE WAY DESIGN S.R.L.
ONE WAY DESIGN S.R.L.: firmă în funcțiune din Municipiul Satu Mare, Satu Mare, CUI 37739100. Cifră de afaceri 2025: 152.205 lei, 2 salariați. Date ONRC, MF, ANA
Registru
- CUI
- 37739100
- Denumire
- ONE WAY DESIGN S.R.L.
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|30|677|2017
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 12.06.2017
- Sediu
- MARSILIA, nr. 3, ap. 3, Municipiul Satu Mare, Satu Mare
- Activități autorizate (CAEN)
- 4619 Intermedieri în comerțul cu produse diverse · rev. 3
- 7411 Activități de design industrial și vestimentar · rev. 3
- 7412 Design grafic și activități de comunicare vizuală · rev. 3
- 7413 Activități de design de interior · rev. 3
- 7414 Alte activități de design specializat · rev. 3
- 9012 Activități de creație în domeniul artelor vizuale · rev. 3
Arată toate (8)
- 9013 Alte activități de creație artistică · rev. 3
- 9130 Activități de conservare, restaurare și alte activități suport pentru patrimoniul cultural · rev. 3
Fiscal
- Plătitor de TVA
- nu
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 27.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2017–2025 · 9 bilanțuri
Financiar · 2017–2025 · 9 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 152.205 lei (-37% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2017 75,3 mii lei · 2025 152,2 mii lei · maxim 2024 240,3 mii lei · minim 2017 75,3 mii lei.
Rezultat net (lei): 2017 52,7 mii lei · 2025 6,6 mii lei · maxim 2024 112,7 mii lei · minim 2019 3,8 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2017 1 · 2025 2 · maxim 2019 3 · minim 2017 1.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||||||
| Cifră de afaceri netă | 152.205 lei | 240.258 lei | 123.612 lei | 117.195 lei | 98.993 lei | 102.898 lei | 119.629 lei | 129.829 lei | 75.265 lei |
| Venituri totale | 152.256 lei | 240.259 lei | 128.409 lei | 154.694 lei | 116.235 lei | 136.334 lei | 165.400 lei | 172.989 lei | 75.265 lei |
| Cheltuieli totale | 144.300 lei | 125.235 lei | 119.296 lei | 137.597 lei | 109.439 lei | 130.359 lei | 160.355 lei | 135.485 lei | 21.812 lei |
| Rezultat | |||||||||
| Profit net | 6.617 lei | 112.670 lei | 8.024 lei | 15.948 lei | 5.826 lei | 4.974 lei | 3.848 lei | 36.280 lei | 52.700 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | 6.617 lei | 112.670 lei | 8.024 lei | 15.948 lei | 5.826 lei | 4.974 lei | 3.848 lei | 36.280 lei | 52.700 lei |
| Bilanț | |||||||||
| Active totale | 397.027 lei | 124.319 lei | 77.628 lei | 82.202 lei | 108.244 lei | 165.272 lei | 160.504 lei | 213.259 lei | 54.760 lei |
| Datorii | 164.490 lei | 11.409 lei | 25.978 lei | 33.778 lei | 8.269 lei | 36.230 lei | 8.549 lei | 14.044 lei | 1.860 lei |
| Capitaluri proprii | 85.067 lei | 112.910 lei | 51.650 lei | 43.627 lei | 57.679 lei | 69.505 lei | 64.532 lei | 66.021 lei | 52.900 lei |
| Oameni | |||||||||
| Număr mediu de salariați | 2 | 2 | — | 2 | 2 | 3 | 3 | — | 1 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este ONE WAY DESIGN S.R.L. activă?
În registrul ONRC din 19.10.2026, ONE WAY DESIGN S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 27.10.2026, era neplătitoare de TVA.
Unde are sediul ONE WAY DESIGN S.R.L.?
Sediul înregistrat la ONRC e în Municipiul Satu Mare, județul Satu Mare (MARSILIA, nr. 3, ap. 3); numărul de înmatriculare e J|30|677|2017, din 12.06.2017.
Ce cifră de afaceri a avut ONE WAY DESIGN S.R.L. în 2025?
152.205 lei, cu 37% sub 2024 (240.258 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 6.617 lei.
Câți salariați are ONE WAY DESIGN S.R.L.?
2 salariați în medie în 2025 (2 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre ONE WAY DESIGN S.R.L.?
Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (27.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.