DACRIS FRESH SRL

DACRIS FRESH SRL: firmă în funcțiune din Municipiul Constanța, Constanța, CUI 37694041. Cifră de afaceri 2025: 188.013 lei, 4 salariați. Date ONRC, MF, ANAF.

Registru

CUI
37694041
Denumire
DACRIS FRESH SRL
Formă juridică
societate cu răspundere limitată
Număr de înmatriculare
J|13|1796|2017
Stare în registru
în funcțiune
Data înmatriculării
06.06.2017
Sediu
SOVEJA, nr. 77, SPATIU COMERCIAL NR.5, Municipiul Constanța, Constanța
Activități autorizate (CAEN)
  • 1071 Fabricarea pâinii; fabricarea prăjiturilor și a produselor proaspete de patiserie · rev. 2
  • 1072 Fabricarea biscuiților și pișcoturilor; fabricarea prăjiturilor și a produselor conservate de patiserie · rev. 2
  • 4724 Comerț cu amănuntul al pâinii, produselor de patiserie și produselor zaharoase, în magazine specializate · rev. 2
  • 4725 Comerț cu amănuntul al băuturilor, în magazine specializate · rev. 2
  • 5610 Restaurante · rev. 2

Fiscal

Plătitor de TVA
nu
TVA la încasare
nu
Inactiv fiscal
nu
Verificat la ANAF
22.10.2026
Stare la Ministerul Finanțelor
INREGISTRAT

Financiar · 2017–2025 · 9 bilanțuri

Financiar · 2017–2025 · 9 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.

În 2025, cifra de afaceri netă a fost 188.013 lei (-26% față de 2024).

Cifră de afaceri netă (lei): 2018 119 mii lei · 2025 188 mii lei · maxim 2022 299,3 mii lei · minim 2018 119 mii lei.

Rezultat net (lei): 2017 −2,3 mii lei · 2025 −87 mii lei · maxim 2019 26,1 mii lei · minim 2025 −87 mii lei.

Număr mediu de salariați (persoane): 2018 3 · 2025 4 · maxim 2021 4 · minim 2018 3.

Indicator202520242023202220212020201920182017
Activitate
Cifră de afaceri netă188.013 lei252.563 lei295.174 lei299.315 lei205.221 lei198.547 lei295.013 lei119.003 lei—
Venituri totale188.013 lei252.696 lei295.174 lei299.484 lei205.221 lei198.547 lei295.062 lei120.105 lei0 lei
Cheltuieli totale273.175 lei265.448 lei374.885 lei322.181 lei224.372 lei209.533 lei265.963 lei149.605 lei2.274 lei
Rezultat
Profit net0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei26.148 lei0 lei0 lei
Pierdere netă87.042 lei15.278 lei82.663 lei25.692 lei21.203 lei12.918 lei0 lei30.701 lei2.274 lei
Rezultat net-87.042 lei-15.278 lei-82.663 lei-25.692 lei-21.203 lei-12.918 lei26.148 lei-30.701 lei-2.274 lei
Bilanț
Active totale244.000 lei223.238 lei221.847 lei278.289 lei301.538 lei265.144 lei263.931 lei225.394 lei200.230 lei
Datorii295.424 lei187.620 lei170.951 lei144.730 lei142.287 lei84.690 lei70.559 lei58.170 lei202.304 lei
Capitaluri proprii-251.423 lei-164.381 lei-149.103 lei-66.440 lei-40.748 lei-19.545 lei-6.627 lei-32.775 lei-2.074 lei
Oameni
Număr mediu de salariați44444333—

„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.

Dosare

Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.

Întrebări frecvente

Este DACRIS FRESH SRL activă?

În registrul ONRC din 19.10.2026, DACRIS FRESH SRL figurează în funcțiune. La ANAF, pe 22.10.2026, era neplătitoare de TVA.

Unde are sediul DACRIS FRESH SRL?

Sediul înregistrat la ONRC e în Municipiul Constanța, județul Constanța (SOVEJA, nr. 77, SPATIU COMERCIAL NR.5); numărul de înmatriculare e J|13|1796|2017, din 06.06.2017.

Ce cifră de afaceri a avut DACRIS FRESH SRL în 2025?

188.013 lei, cu 26% sub 2024 (252.563 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost o pierdere de 87.042 lei.

Câți salariați are DACRIS FRESH SRL?

4 salariați în medie în 2025 (4 în 2024), după situația financiară depusă.

De unde vin datele despre DACRIS FRESH SRL?

Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (22.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.

Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.