GUSTĂRI SAVUROASE SRL
GUSTĂRI SAVUROASE SRL: firmă în funcțiune din Municipiul Craiova, Dolj, CUI 37691193. Cifră de afaceri 2023: 599 lei. Date ONRC, MF, ANAF.
Registru
- CUI
- 37691193
- Denumire
- GUSTĂRI SAVUROASE SRL
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|16|1442|2017
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 31.05.2017
- Sediu
- DÎMBOVIȚA, nr. 10, bl. B21, sc. 1, ap. 8, Municipiul Craiova, Dolj
- Activități autorizate (CAEN)
- 1071 Fabricarea pâinii; fabricarea prăjiturilor și a produselor proaspete de patiserie · rev. 2
- 3320 Instalarea mașinilor și echipamentelor industriale · rev. 2
- 4614 Intermedieri în comerțul cu mașini, echipamente industriale, nave și avioane · rev. 2
- 4615 Intermedieri în comerțul cu mobilă, articole de menaj și de fierărie · rev. 2
- 4618 Intermedieri în comerțul specializat în vânzarea produselor cu caracter specific, n.c.a. · rev. 2
- 4619 Intermedieri în comerțul cu produse diverse · rev. 2
Arată toate (28)
- 4643 Comerț cu ridicata al aparatelor electrice de uz gospodăresc, al aparatelor de radio și televizoarelor · rev. 2
- 4644 Comerț cu ridicata al produselor din ceramică, sticlărie, și produse de întreținere · rev. 2
- 4647 Comerț cu ridicata al mobilei, covoarelor și a articolelor de iluminat · rev. 2
- 4649 Comerț cu ridicata al altor bunuri de uz gospodăresc · rev. 2
- 4651 Comerț cu ridicata al calculatoarelor, echipamentelor periferice și software- ului · rev. 2
- 4652 Comerț cu ridicata de componente și echipamente electronice și de telecomunicații · rev. 2
- 4661 Comerț cu ridicata al mașinilor agricole, echipamentelor și furniturilor · rev. 2
- 4662 Comerț cu ridicata al mașinilor- unelte · rev. 2
- 4663 Comerț cu ridicata al mașinilor pentru industria minieră și construcții · rev. 2
- 4664 Comerț cu ridicata al mașinilor pentru industria textilă și al mașinilor de cusut și de tricotat · rev. 2
- 4665 Comerț cu ridicata al mobilei de birou · rev. 2
- 4666 Comerț cu ridicata al altor mașini și echipamente de birou · rev. 2
- 4669 Comerț cu ridicata al altor mașini și echipamente · rev. 2
- 4674 Comerț cu ridicata al echipamentelor și furniturilor de fierărie pentru instalații sanitare și de încălzire · rev. 2
- 4676 Comerț cu ridicata al altor produse intermediare · rev. 2
- 4690 Comerț cu ridicata nespecializat · rev. 2
- 4791 Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet · rev. 2
- 6202 Activități de consultanță în tehnologia informației · rev. 2
- 6203 Activități de management (gestiune și exploatare) a mijloacelor de calcul · rev. 2
- 6209 Alte activități de servicii privind tehnologia informației · rev. 2
- 6311 Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe · rev. 2
- 7311 Activități ale agențiilor de publicitate · rev. 2
Fiscal
- Plătitor de TVA
- nu
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- da
- Verificat la ANAF
- 27.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2017–2023 · 7 bilanțuri
Financiar · 2017–2023 · 7 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2023, față de 2022.
În 2023, cifra de afaceri netă a fost 599 lei.
Cifră de afaceri netă (lei): 2017 0 lei · 2023 599 lei · maxim 2020 2,5 mil. lei · minim 2017 0 lei.
Rezultat net (lei): 2017 0 lei · 2023 −9,1 mii lei · maxim 2020 35,1 mii lei · minim 2022 −19,5 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2018 2 · 2021 2 · maxim 2018 2 · minim 2018 2.
| Indicator | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||||
| Cifră de afaceri netă | 599 lei | 0 lei | 2.280.071 lei | 2.513.969 lei | 1.681.317 lei | 1.000.143 lei | 0 lei |
| Venituri totale | 26.503 lei | 11.394 lei | 2.280.071 lei | 2.513.969 lei | 1.681.317 lei | 1.000.143 lei | 0 lei |
| Cheltuieli totale | 35.572 lei | 30.512 lei | 2.267.570 lei | 2.453.801 lei | 1.643.868 lei | 975.276 lei | — |
| Rezultat | |||||||
| Profit net | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 35.066 lei | 20.634 lei | 14.865 lei | 0 lei |
| Pierdere netă | 9.069 lei | 19.461 lei | 10.307 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | -9.069 lei | -19.461 lei | -10.307 lei | 35.066 lei | 20.634 lei | 14.865 lei | 0 lei |
| Bilanț | |||||||
| Active totale | 421.457 lei | 686.454 lei | 511.488 lei | 625.463 lei | 422.346 lei | 230.797 lei | 200 lei |
| Datorii | 36.770 lei | 216.608 lei | 274.378 lei | 378.045 lei | 209.994 lei | 39.079 lei | 0 lei |
| Capitaluri proprii | -44.163 lei | 40.996 lei | 60.457 lei | 70.765 lei | 35.699 lei | 15.065 lei | 200 lei |
| Oameni | |||||||
| Număr mediu de salariați | — | — | 2 | 2 | 2 | 2 | — |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este GUSTĂRI SAVUROASE SRL activă?
În registrul ONRC din 19.10.2026, GUSTĂRI SAVUROASE SRL figurează în funcțiune. La ANAF, pe 27.10.2026, era neplătitoare de TVA și inactivă fiscal.
Unde are sediul GUSTĂRI SAVUROASE SRL?
Sediul înregistrat la ONRC e în Municipiul Craiova, județul Dolj (DÎMBOVIȚA, nr. 10, bl. B21, sc. 1, ap. 8); numărul de înmatriculare e J|16|1442|2017, din 31.05.2017.
Ce cifră de afaceri a avut GUSTĂRI SAVUROASE SRL în 2023?
599 lei, conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost o pierdere de 9.069 lei.
De unde vin datele despre GUSTĂRI SAVUROASE SRL?
Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (27.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2023). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.