TARA FBH CONSTRUCT SRL
TARA FBH CONSTRUCT SRL: firmă în funcțiune din Municipiul Cluj-Napoca, Cluj, CUI 37679734. Cifră de afaceri 2021: 0 lei, 1 salariați. Date ONRC, MF, ANAF.
Registru
- CUI
- 37679734
- Denumire
- TARA FBH CONSTRUCT SRL
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|12|3206|2017
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 30.05.2017
- Sediu
- TRAIAN VUIA, nr. 54, Municipiul Cluj-Napoca, Cluj
- Activități autorizate (CAEN)
- 2361 Fabricarea produselor din beton pentru construcții · rev. 2
- 2362 Fabricarea produselor din ipsos pentru construcții · rev. 2
- 2363 Fabricarea betonului · rev. 2
- 2364 Fabricarea mortarului · rev. 2
- 2369 Fabricarea altor articole din beton, ciment și ipsos · rev. 2
- 4120 Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale · rev. 2
Arată toate (9)
- 4312 Lucrări de pregătire a terenului · rev. 2
- 4399 Alte lucrări speciale de construcții n.c.a. · rev. 2
- 4941 Transporturi rutiere de mărfuri · rev. 2
Fiscal
- Plătitor de TVA
- nu
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- da
- Verificat la ANAF
- 27.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2017–2021 · 5 bilanțuri
Financiar · 2017–2021 · 5 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2021, față de 2020.
În 2021, cifra de afaceri netă a fost 0 lei (-100% față de 2020).
Cifră de afaceri netă (lei): 2017 0 lei · 2021 0 lei · maxim 2018 301,7 mii lei · minim 2017 0 lei.
Rezultat net (lei): 2017 −8,3 mii lei · 2021 −237,6 mii lei · maxim 2018 123,5 mii lei · minim 2021 −237,6 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2017 2 · 2021 1 · maxim 2018 6 · minim 2021 1.
| Indicator | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||
| Cifră de afaceri netă | 0 lei | 68.556 lei | 254.017 lei | 301.703 lei | 0 lei |
| Venituri totale | 12.017 lei | 70.237 lei | 254.017 lei | 301.713 lei | 0 lei |
| Cheltuieli totale | 249.538 lei | 143.998 lei | 283.095 lei | 175.174 lei | 8.322 lei |
| Rezultat | |||||
| Profit net | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 123.505 lei | 0 lei |
| Pierdere netă | 237.641 lei | 74.463 lei | 31.618 lei | 0 lei | 8.322 lei |
| Rezultat net | -237.641 lei | -74.463 lei | -31.618 lei | 123.505 lei | -8.322 lei |
| Bilanț | |||||
| Active totale | 222.537 lei | 419.795 lei | 485.478 lei | 338.645 lei | 734 lei |
| Datorii | 450.875 lei | 210.492 lei | 201.713 lei | 23.262 lei | 8.856 lei |
| Capitaluri proprii | -228.338 lei | 9.303 lei | 83.765 lei | 115.383 lei | -8.122 lei |
| Oameni | |||||
| Număr mediu de salariați | 1 | 2 | 4 | 6 | 2 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este TARA FBH CONSTRUCT SRL activă?
În registrul ONRC din 19.10.2026, TARA FBH CONSTRUCT SRL figurează în funcțiune. La ANAF, pe 27.10.2026, era neplătitoare de TVA și inactivă fiscal.
Unde are sediul TARA FBH CONSTRUCT SRL?
Sediul înregistrat la ONRC e în Municipiul Cluj-Napoca, județul Cluj (TRAIAN VUIA, nr. 54); numărul de înmatriculare e J|12|3206|2017, din 30.05.2017.
Ce cifră de afaceri a avut TARA FBH CONSTRUCT SRL în 2021?
0 lei, cu 100% sub 2020 (68.556 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost o pierdere de 237.641 lei.
Câți salariați are TARA FBH CONSTRUCT SRL?
1 salariat în medie în 2021 (2 în 2020), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre TARA FBH CONSTRUCT SRL?
Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (27.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2021). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.