MACRI EADS CONSTRUCT SRL
MACRI EADS CONSTRUCT SRL: firmă în funcțiune din Municipiul Galați, Galați, CUI 37668450. Cifră de afaceri 2019: 30.200 lei. Date ONRC, MF, ANAF.
Registru
- CUI
- 37668450
- Denumire
- MACRI EADS CONSTRUCT SRL
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|17|883|2017
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 29.05.2017
- Sediu
- IONEL FERNIC, nr. 14, bl. N19, sc. 3, et. 1, ap. 57, CAMERA 3, Municipiul Galați, Galați
- Activități autorizate (CAEN)
- 2211 Fabricarea anvelopelor și a camerelor de aer; reșaparea și refacerea anvelopelor · rev. 2
- 4222 Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru electricitate și telecomunicații · rev. 2
- 4299 Lucrări de construcții a altor proiecte inginerești n.c.a · rev. 2
- 4311 Lucrări de demolare a construcțiilor · rev. 2
- 4312 Lucrări de pregătire a terenului · rev. 2
- 4321 Lucrări de instalații electrice · rev. 2
Arată toate (29)
- 4322 Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat · rev. 2
- 4329 Alte lucrări de instalații pentru construcții · rev. 2
- 4331 Lucrări de ipsoserie · rev. 2
- 4332 Lucrări de tâmplărie și dulgherie · rev. 2
- 4333 Lucrări de pardosire și placare a pereților · rev. 2
- 4334 Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri · rev. 2
- 4339 Alte lucrări de finisare · rev. 2
- 4391 Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții · rev. 2
- 4399 Alte lucrări speciale de construcții n.c.a. · rev. 2
- 4511 Comerț cu autoturisme și autovehicule ușoare (sub 3,5 tone) · rev. 2
- 4520 Întreținerea și repararea autovehiculelor · rev. 2
- 4531 Comerț cu ridicata de piese și accesorii pentru autovehicule · rev. 2
- 4532 Comerț cu amănuntul de piese și accesorii pentru autovehicule · rev. 2
- 4711 Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun · rev. 2
- 4724 Comerț cu amănuntul al pâinii, produselor de patiserie și produselor zaharoase, în magazine specializate · rev. 2
- 4725 Comerț cu amănuntul al băuturilor, în magazine specializate · rev. 2
- 4781 Comerț cu amănuntul al produselor alimentare, băuturilor și produselor din tutun efectuat prin standuri, chioșcuri și piețe · rev. 2
- 4932 Transporturi cu taxiuri · rev. 2
- 5630 Baruri și alte activități de servire a băuturilor · rev. 2
- 8121 Activități generale de curățenie a clădirilor · rev. 2
- 8122 Activități specializate de curățenie · rev. 2
- 8129 Alte activități de curățenie · rev. 2
- 9524 Repararea mobilei și a furniturilor casnice · rev. 2
Fiscal
- Plătitor de TVA
- nu
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- da
- Verificat la ANAF
- 27.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2017–2019 · 3 bilanțuri
Financiar · 2017–2019 · 3 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2019, față de 2018.
În 2019, cifra de afaceri netă a fost 30.200 lei (-39% față de 2018).
Cifră de afaceri netă (lei): 2017 13,7 mii lei · 2019 30,2 mii lei · maxim 2018 49,7 mii lei · minim 2017 13,7 mii lei.
Rezultat net (lei): 2017 10,7 mii lei · 2019 23,9 mii lei · maxim 2018 40,8 mii lei · minim 2017 10,7 mii lei.
Număr mediu de salariați: nu se raportează pentru acest tip de situație.
| Indicator | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|
| Activitate | |||
| Cifră de afaceri netă | 30.200 lei | 49.650 lei | 13.700 lei |
| Venituri totale | 30.200 lei | 49.650 lei | 13.700 lei |
| Cheltuieli totale | 5.370 lei | 7.725 lei | 2.556 lei |
| Rezultat | |||
| Profit net | 23.924 lei | 40.795 lei | 10.733 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | 23.924 lei | 40.795 lei | 10.733 lei |
| Bilanț | |||
| Active totale | 78.339 lei | 52.909 lei | 11.344 lei |
| Datorii | 2.687 lei | 1.181 lei | 411 lei |
| Capitaluri proprii | 75.652 lei | 51.728 lei | 10.933 lei |
| Oameni | |||
| Număr mediu de salariați | — | — | — |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este MACRI EADS CONSTRUCT SRL activă?
În registrul ONRC din 19.10.2026, MACRI EADS CONSTRUCT SRL figurează în funcțiune. La ANAF, pe 27.10.2026, era neplătitoare de TVA și inactivă fiscal.
Unde are sediul MACRI EADS CONSTRUCT SRL?
Sediul înregistrat la ONRC e în Municipiul Galați, județul Galați (IONEL FERNIC, nr. 14, bl. N19, sc. 3, et. 1, ap. 57, CAMERA 3); numărul de înmatriculare e J|17|883|2017, din 29.05.2017.
Ce cifră de afaceri a avut MACRI EADS CONSTRUCT SRL în 2019?
30.200 lei, cu 39% sub 2018 (49.650 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 23.924 lei.
De unde vin datele despre MACRI EADS CONSTRUCT SRL?
Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (27.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2019). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.