CAKE LAB SRL
CAKE LAB SRL: firmă în funcțiune din București Sectorul 1, București, CUI 37655468. Cifră de afaceri 2025: 1.098.233 lei, 6 salariați. Date ONRC, MF, ANAF.
Registru
- CUI
- 37655468
- Denumire
- CAKE LAB SRL
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|40|7893|2017
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 26.05.2017
- Sediu
- MONTREAL, nr. 10, PARTER, CLADIREA PRINCIPALA, ÎNCĂPEREA 0.07/0.08, București Sectorul 1, București
- Activități autorizate (CAEN)
- 1013 Fabricarea produselor din carne (inclusiv din carne de pasăre) · rev. 2
- 1032 Fabricarea sucurilor de fructe și legume · rev. 2
- 1039 Prelucrarea și conservarea fructelor și legumelor n.c.a. · rev. 2
- 1052 Fabricarea înghețatei · rev. 2
- 1071 Fabricarea pâinii; fabricarea prăjiturilor și a produselor proaspete de patiserie · rev. 2
- 1072 Fabricarea biscuiților și pișcoturilor; fabricarea prăjiturilor și a produselor conservate de patiserie · rev. 2
Arată toate (40)
- 1073 Fabricarea macaroanelor, tăițeilor, cuș-cuș-ului și a altor produse făinoase similare · rev. 2
- 1082 Fabricarea produselor din cacao, a ciocolatei și a produselor zaharoase · rev. 2
- 1085 Fabricarea de mâncăruri preparate · rev. 2
- 1086 Fabricarea preparatelor alimentare omogenizate și alimentelor dietetice · rev. 2
- 1089 Fabricarea altor produse alimentare n.c.a. · rev. 2
- 1107 Producția de băuturi răcoritoare nealcoolice; producția de ape minerale și alte ape îmbuteliate · rev. 2
- 4321 Lucrări de instalații electrice · rev. 2
- 4322 Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat · rev. 2
- 4329 Alte lucrări de instalații pentru construcții · rev. 2
- 4619 Intermedieri în comerțul cu produse diverse · rev. 2
- 4622 Comerț cu ridicata al florilor și al plantelor · rev. 2
- 4631 Comerț cu ridicata al fructelor și legumelor · rev. 2
- 4632 Comerț cu ridicata al cărnii și produselor din carne · rev. 2
- 4633 Comerț cu ridicata al produselor lactate, ouălor, uleiurilor și grăsimilor comestibile · rev. 2
- 4634 Comerț cu ridicata al băuturilor · rev. 2
- 4635 Comerț cu ridicata al produselor din tutun · rev. 2
- 4636 Comerț cu ridicata al zahărului, ciocolatei și produselor zaharoase · rev. 2
- 4637 Comerț cu ridicata cu cafea, ceai, cacao și condimente · rev. 2
- 4638 Comerț cu ridicata specializat al altor alimente, inclusiv pește, crustacee și moluște · rev. 2
- 4711 Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun · rev. 2
- 4719 Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse nealimentare · rev. 2
- 4721 Comerț cu amănuntul al fructelor și legumelor proaspete, în magazine specializate · rev. 2
- 4722 Comerț cu amănuntul al cărnii și al produselor din carne, în magazine specializate · rev. 2
- 4723 Comerț cu amănuntul al peștelui, crustaceelor și moluștelor, în magazine specializate · rev. 2
- 4724 Comerț cu amănuntul al pâinii, produselor de patiserie și produselor zaharoase, în magazine specializate · rev. 2
- 4725 Comerț cu amănuntul al băuturilor, în magazine specializate · rev. 2
- 4726 Comerț cu amănuntul al produselor din tutun, în magazine specializate · rev. 2
- 4729 Comerț cu amănuntul al altor produse alimentare, în magazine specializate · rev. 2
- 4791 Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet · rev. 2
- 5210 Depozitări · rev. 2
- 5629 Alte servicii de alimentație n.c.a. · rev. 2
- 6820 Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate · rev. 2
- 8292 Activități de ambalare · rev. 2
- 9609 Alte activități de servicii n.c.a. · rev. 2
Fiscal
- Plătitor de TVA
- da
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 27.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2017–2025 · 9 bilanțuri
Financiar · 2017–2025 · 9 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 1.098.233 lei (-6% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2018 494,9 mii lei · 2025 1,1 mil. lei · maxim 2024 1,2 mil. lei · minim 2020 298,2 mii lei.
Rezultat net (lei): 2017 −29,5 mii lei · 2025 128,7 mii lei · maxim 2021 200,2 mii lei · minim 2018 −202,6 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2017 2 · 2025 6 · maxim 2019 9 · minim 2017 2.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||||||
| Cifră de afaceri netă | 1.098.233 lei | 1.171.549 lei | 1.095.082 lei | 1.034.443 lei | 893.269 lei | 298.248 lei | 954.699 lei | 494.888 lei | — |
| Venituri totale | 1.104.932 lei | 1.171.554 lei | 1.095.082 lei | 1.034.443 lei | 930.705 lei | 354.375 lei | 1.029.535 lei | 495.637 lei | 0 lei |
| Cheltuieli totale | 952.106 lei | 1.027.511 lei | 1.052.681 lei | 952.528 lei | 730.457 lei | 412.146 lei | 962.024 lei | 697.883 lei | 29.460 lei |
| Rezultat | |||||||||
| Profit net | 128.671 lei | 125.759 lei | 36.563 lei | 72.443 lei | 200.248 lei | 0 lei | 67.511 lei | 0 lei | 0 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 57.771 lei | 0 lei | 202.553 lei | 29.460 lei |
| Rezultat net | 128.671 lei | 125.759 lei | 36.563 lei | 72.443 lei | 200.248 lei | -57.771 lei | 67.511 lei | -202.553 lei | -29.460 lei |
| Bilanț | |||||||||
| Active totale | 298.354 lei | 311.111 lei | 346.952 lei | 404.946 lei | 473.188 lei | 374.254 lei | 548.119 lei | 562.669 lei | 142.923 lei |
| Datorii | 115.443 lei | 101.065 lei | 214.771 lei | 309.328 lei | 450.013 lei | 513.909 lei | 573.876 lei | 581.101 lei | 172.183 lei |
| Capitaluri proprii | 182.911 lei | 210.046 lei | 132.181 lei | 95.618 lei | 23.175 lei | -177.073 lei | -119.302 lei | -186.813 lei | -29.260 lei |
| Oameni | |||||||||
| Număr mediu de salariați | 6 | 7 | 8 | 6 | 5 | 3 | 9 | 6 | 2 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este CAKE LAB SRL activă?
În registrul ONRC din 19.10.2026, CAKE LAB SRL figurează în funcțiune. La ANAF, pe 27.10.2026, era plătitoare de TVA.
Unde are sediul CAKE LAB SRL?
Sediul înregistrat la ONRC e în București Sectorul 1, județul București (MONTREAL, nr. 10, PARTER, CLADIREA PRINCIPALA, ÎNCĂPEREA 0.07/0.08); numărul de înmatriculare e J|40|7893|2017, din 26.05.2017.
Ce cifră de afaceri a avut CAKE LAB SRL în 2025?
1.098.233 lei, cu 6% sub 2024 (1.171.549 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 128.671 lei.
Câți salariați are CAKE LAB SRL?
6 salariați în medie în 2025 (7 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre CAKE LAB SRL?
Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (27.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.