ROENER LTD SRL
ROENER LTD SRL: firmă în funcțiune din Sat Măneuți, Comuna Frătăuții Vechi, Suceava, CUI 37649873. Cifră de afaceri 2025: 687.285 lei, 1 salariați. Date ONRC, M
Registru
- CUI
- 37649873
- Denumire
- ROENER LTD SRL
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|33|913|2017
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 25.05.2017
- Sediu
- nr. 350, Sat Măneuți, Comuna Frătăuții Vechi, Suceava
- Activități autorizate (CAEN)
- 3311 Repararea articolelor fabricate din metal · rev. 2
- 3313 Repararea echipamentelor electronice și optice · rev. 2
- 3314 Repararea echipamentelor electrice · rev. 2
- 3319 Repararea altor echipamente · rev. 2
- 3320 Instalarea mașinilor și echipamentelor industriale · rev. 2
- 3831 Demontarea (dezasamblarea) mașinilor și echipamentelor scoase din uz pentru recuperarea materialelor · rev. 2
Arată toate (55)
- 3832 Recuperarea materialelor reciclabile sortate · rev. 2
- 3900 Activități și servicii de decontaminare · rev. 2
- 4110 Dezvoltare (promovare) imobiliară · rev. 2
- 4120 Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale · rev. 2
- 4211 Lucrări de construcții a drumurilor și autostrăzilor · rev. 2
- 4212 Lucrări de construcții a căilor ferate de suprafață și subterane · rev. 2
- 4213 Construcția de poduri și tuneluri · rev. 2
- 4221 Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru fluide · rev. 2
- 4222 Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru electricitate și telecomunicații · rev. 2
- 4291 Construcții hidrotehnice · rev. 2
- 4299 Lucrări de construcții a altor proiecte inginerești n.c.a · rev. 2
- 4311 Lucrări de demolare a construcțiilor · rev. 2
- 4312 Lucrări de pregătire a terenului · rev. 2
- 4313 Lucrări de foraj și sondaj pentru construcții · rev. 2
- 4321 Lucrări de instalații electrice · rev. 2
- 4322 Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat · rev. 2
- 4329 Alte lucrări de instalații pentru construcții · rev. 2
- 4612 Intermedieri în comerțul cu combustibili, minereuri, metale și produse chimice pentru industrie · rev. 2
- 4618 Intermedieri în comerțul specializat în vânzarea produselor cu caracter specific, n.c.a. · rev. 2
- 4619 Intermedieri în comerțul cu produse diverse · rev. 2
- 4799 Comerț cu amănuntul efectuat în afara magazinelor, standurilor, chioșcurilor și piețelor · rev. 2
- 4941 Transporturi rutiere de mărfuri · rev. 2
- 5210 Depozitări · rev. 2
- 5224 Manipulări · rev. 2
- 5229 Alte activități anexe transporturilor · rev. 2
- 6201 Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client) · rev. 2
- 6202 Activități de consultanță în tehnologia informației · rev. 2
- 6203 Activități de management (gestiune și exploatare) a mijloacelor de calcul · rev. 2
- 6209 Alte activități de servicii privind tehnologia informației · rev. 2
- 6810 Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii · rev. 2
- 6831 Agenții imobiliare · rev. 2
- 6832 Administrarea imobilelor pe bază de comision sau contract · rev. 2
- 7112 Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea · rev. 2
- 7120 Activități de testări și analize tehnice · rev. 2
- 7211 Cercetare- dezvoltare în biotehnologie · rev. 2
- 7219 Cercetare- dezvoltare în alte științe naturale și inginerie · rev. 2
- 7732 Activități de închiriere și leasing cu mașini și echipamente pentru construcții · rev. 2
- 7739 Activități de închiriere și leasing cu alte mașini, echipamente și bunuri tangibile n.c.a. · rev. 2
- 7820 Activități de contractare, pe baze temporare, a personalului · rev. 2
- 7830 Servicii de furnizare și management a forței de muncă · rev. 2
- 8110 Activități de servicii suport combinate · rev. 2
- 8121 Activități generale de curățenie a clădirilor · rev. 2
- 8122 Activități specializate de curățenie · rev. 2
- 8129 Alte activități de curățenie · rev. 2
- 8130 Activități de întreținere peisagistică · rev. 2
- 9511 Repararea calculatoarelor și a echipamentelor periferice · rev. 2
- 9512 Repararea echipamentelor de comunicații · rev. 2
- 9521 Repararea aparatelor electronice de uz casnic · rev. 2
- 9522 Repararea dispozitivelor de uz gospodăresc și a echipamentelor pentru casă și grădină · rev. 2
Fiscal
- Plătitor de TVA
- da
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 17.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2017–2025 · 9 bilanțuri
Financiar · 2017–2025 · 9 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 687.285 lei (-25% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2017 189,6 mii lei · 2025 687,3 mii lei · maxim 2023 1,3 mil. lei · minim 2017 189,6 mii lei.
Rezultat net (lei): 2017 123,6 mii lei · 2025 414,3 mii lei · maxim 2020 814,5 mii lei · minim 2017 123,6 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2017 1 · 2025 1 · maxim 2022 3 · minim 2017 1.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||||||
| Cifră de afaceri netă | 687.285 lei | 920.232 lei | 1.253.404 lei | 809.135 lei | 767.022 lei | 1.088.490 lei | 761.505 lei | 558.593 lei | 189.560 lei |
| Venituri totale | 722.468 lei | 924.755 lei | 1.281.148 lei | 852.788 lei | 784.791 lei | 1.110.542 lei | 776.886 lei | 562.629 lei | 190.487 lei |
| Cheltuieli totale | 287.345 lei | 326.556 lei | 478.994 lei | 258.311 lei | 327.512 lei | 287.239 lei | 172.437 lei | 41.757 lei | 65.023 lei |
| Rezultat | |||||||||
| Profit net | 414.331 lei | 578.506 lei | 790.291 lei | 586.374 lei | 449.641 lei | 814.512 lei | 596.630 lei | 511.711 lei | 123.560 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | 414.331 lei | 578.506 lei | 790.291 lei | 586.374 lei | 449.641 lei | 814.512 lei | 596.630 lei | 511.711 lei | 123.560 lei |
| Bilanț | |||||||||
| Active totale | 1.611.638 lei | 2.321.882 lei | 2.598.919 lei | 2.189.311 lei | 2.011.189 lei | 1.609.153 lei | 951.544 lei | 562.320 lei | 211.062 lei |
| Datorii | 391.532 lei | 105.761 lei | 961.304 lei | 530.908 lei | 105.946 lei | 153.550 lei | 50.981 lei | 22.997 lei | 86.502 lei |
| Capitaluri proprii | 1.220.106 lei | 2.216.121 lei | 1.637.615 lei | 1.658.403 lei | 1.905.243 lei | 1.455.603 lei | 886.395 lei | 539.323 lei | 124.560 lei |
| Oameni | |||||||||
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 3 | 3 | 2 | 2 | 2 | 1 | 1 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este ROENER LTD SRL activă?
În registrul ONRC din 02.09.2026, ROENER LTD SRL figurează în funcțiune. La ANAF, pe 17.10.2026, era plătitoare de TVA.
Unde are sediul ROENER LTD SRL?
Sediul înregistrat la ONRC e în Sat Măneuți, Comuna Frătăuții Vechi, județul Suceava (nr. 350); numărul de înmatriculare e J|33|913|2017, din 25.05.2017.
Ce cifră de afaceri a avut ROENER LTD SRL în 2025?
687.285 lei, cu 25% sub 2024 (920.232 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 414.331 lei.
Câți salariați are ROENER LTD SRL?
1 salariat în medie în 2025 (1 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre ROENER LTD SRL?
Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (17.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.