SALEROME GROUP SRL

SALEROME GROUP SRL: firmă în funcțiune din București Sectorul 4, București, CUI 37648681. Cifră de afaceri 2025: 802.565 lei. Date ONRC, MF, ANAF.

Registru

CUI
37648681
Denumire
SALEROME GROUP SRL
Formă juridică
societate cu răspundere limitată
Număr de înmatriculare
J|05|1381|2017
Stare în registru
în funcțiune
Data înmatriculării
25.05.2017
Sediu
VITAN BÂRZEȘTI, nr. 7D, bl. 4, sc. B, et. 1, ap. 497, București Sectorul 4, București
Activități autorizate (CAEN)
  • 4100 Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale · rev. 3
  • 4211 Lucrări de construcții ale drumurilor și autostrăzilor · rev. 3
  • 4311 Lucrări de demolare a construcțiilor · rev. 3
  • 4322 Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat · rev. 3
  • 4323 Lucrări de izolații · rev. 3
  • 4324 Alte lucrări de instalații pentru construcții · rev. 3
Arată toate (28)
  • 4350 Lucrări speciale de construcții pentru proiecte de geniu civil · rev. 3
  • 4643 Comerț cu ridicata al aparatelor electrice de uz gospodăresc, al aparatelor de radio și televizoarelor · rev. 3
  • 4644 Comerț cu ridicata al produselor din ceramică, sticlărie, și produse de întreținere · rev. 3
  • 4647 Comerț cu ridicata al mobilei (inclusiv de birou și pentru magazine), covoarelor și a articolelor de iluminat · rev. 3
  • 4649 Comerț cu ridicata al altor bunuri de uz gospodăresc · rev. 3
  • 4650 Comerț cu ridicata al echipamentului informatic și de telecomunicații · rev. 3
  • 4664 Comerț cu ridicata al altor mașini și echipamente · rev. 3
  • 4690 Comerț cu ridicata nespecializat · rev. 3
  • 4712 Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare · rev. 3
  • 4752 Comerț cu amănuntul al articolelor de fierărie, al materialelor de construcții, al articolelor din sticlă și a celor pentru vopsit · rev. 3
  • 4754 Comerț cu amănuntul al articolelor și aparatelor electrocasnice · rev. 3
  • 4755 Comerț cu amănuntul al mobilei, al articolelor de iluminat și al altor articole de uz casnic n.c.a. · rev. 3
  • 4778 Comerț cu amănuntul al altor bunuri noi · rev. 3
  • 4791 Intermedieri în comerțul cu amănuntul nespecializat · rev. 3
  • 5520 Facilități de cazare pentru vacanțe și perioade de scurtă durată · rev. 3
  • 7020 Activități de consultanță în afaceri și management · rev. 3
  • 7111 Activități de arhitectură · rev. 3
  • 7112 Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea · rev. 3
  • 7330 Activități în domeniul relațiilor publice și al comunicării · rev. 3
  • 9020 Activități de interpretare artistică (spectacole) · rev. 3
  • 9039 Alte activități suport pentru creație și interpretare artistică · rev. 3
  • 9130 Activități de conservare, restaurare și alte activități suport pentru patrimoniul cultural · rev. 3

Fiscal

Plătitor de TVA
da
TVA la încasare
da
Inactiv fiscal
nu
Verificat la ANAF
27.10.2026
Stare la Ministerul Finanțelor
TRANSFER(SOSIRE)

Financiar · 2017–2025 · 9 bilanțuri

Financiar · 2017–2025 · 9 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.

În 2025, cifra de afaceri netă a fost 802.565 lei (+33% față de 2024).

Cifră de afaceri netă (lei): 2017 27,2 mii lei · 2025 802,6 mii lei · maxim 2023 2,2 mil. lei · minim 2017 27,2 mii lei.

Rezultat net (lei): 2017 −6,3 mii lei · 2025 594 mii lei · maxim 2025 594 mii lei · minim 2017 −6,3 mii lei.

Număr mediu de salariați (persoane): 2017 1 · 2024 1 · maxim 2023 5 · minim 2017 1.

Indicator202520242023202220212020201920182017
Activitate
Cifră de afaceri netă802.565 lei604.166 lei2.178.571 lei991.750 lei668.700 lei337.980 lei233.353 lei124.500 lei27.200 lei
Venituri totale826.258 lei633.217 lei2.313.626 lei996.105 lei668.757 lei338.019 lei233.378 lei124.507 lei27.216 lei
Cheltuieli totale121.769 lei40.211 lei2.121.552 lei839.003 lei370.808 lei154.293 lei101.992 lei47.823 lei32.717 lei
Rezultat
Profit net593.987 lei504.295 lei182.777 lei140.817 lei277.886 lei173.615 lei124.385 lei72.949 lei0 lei
Pierdere netă0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei6.318 lei
Rezultat net593.987 lei504.295 lei182.777 lei140.817 lei277.886 lei173.615 lei124.385 lei72.949 lei-6.318 lei
Bilanț
Active totale735.934 lei756.298 lei1.281.883 lei658.459 lei576.437 lei373.150 lei196.740 lei70.234 lei5.275 lei
Datorii141.706 lei251.763 lei955.857 lei201.894 lei113.720 lei8.319 lei5.524 lei3.403 lei11.393 lei
Capitaluri proprii594.228 lei504.535 lei326.026 lei456.565 lei462.717 lei364.831 lei191.216 lei66.831 lei-6.118 lei
Oameni
Număr mediu de salariați—153—11—1

„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.

Dosare

Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.

Întrebări frecvente

Este SALEROME GROUP SRL activă?

În registrul ONRC din 19.10.2026, SALEROME GROUP SRL figurează în funcțiune. La ANAF, pe 27.10.2026, era plătitoare de TVA.

Unde are sediul SALEROME GROUP SRL?

Sediul înregistrat la ONRC e în București Sectorul 4, județul București (VITAN BÂRZEȘTI, nr. 7D, bl. 4, sc. B, et. 1, ap. 497); numărul de înmatriculare e J|05|1381|2017, din 25.05.2017.

Ce cifră de afaceri a avut SALEROME GROUP SRL în 2025?

802.565 lei, cu 33% peste 2024 (604.166 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 593.987 lei.

De unde vin datele despre SALEROME GROUP SRL?

Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (27.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.

Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.