DACRIM CONSTRUCT SRL
DACRIM CONSTRUCT SRL: firmă în funcțiune din Loc. Comănești, Oraș Comănești, Bacău, CUI 37620273. Cifră de afaceri 2025: 223.200 lei, 1 salariați. Date ONRC, MF
Registru
- CUI
- 37620273
- Denumire
- DACRIM CONSTRUCT SRL
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|04|821|2017
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 22.05.2017
- Sediu
- LICEULUI, nr. 14, bl. 14, sc. B, ap. 18, Loc. Comănești, Oraș Comănești, Bacău
- Activități autorizate (CAEN)
- 4120 Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale · rev. 2
- 4311 Lucrări de demolare a construcțiilor · rev. 2
- 4312 Lucrări de pregătire a terenului · rev. 2
- 4321 Lucrări de instalații electrice · rev. 2
- 4322 Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat · rev. 2
- 4332 Lucrări de tâmplărie și dulgherie · rev. 2
Arată toate (11)
- 4333 Lucrări de pardosire și placare a pereților · rev. 2
- 4334 Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri · rev. 2
- 4339 Alte lucrări de finisare · rev. 2
- 4391 Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții · rev. 2
- 7410 Activități de design specializat · rev. 2
Fiscal
- Plătitor de TVA
- nu
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 12.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2017–2025 · 9 bilanțuri
Financiar · 2017–2025 · 9 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 223.200 lei (+85% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2017 47,6 mii lei · 2025 223,2 mii lei · maxim 2021 240,5 mii lei · minim 2017 47,6 mii lei.
Rezultat net (lei): 2017 25 mii lei · 2025 23,8 mii lei · maxim 2021 58 mii lei · minim 2024 −60,4 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2017 1 · 2025 1 · maxim 2021 6 · minim 2017 1.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||||||
| Cifră de afaceri netă | 223.200 lei | 120.759 lei | 213.540 lei | 145.585 lei | 240.500 lei | 113.952 lei | 96.840 lei | 101.740 lei | 47.600 lei |
| Venituri totale | 223.200 lei | 120.759 lei | 213.540 lei | 211.345 lei | 330.698 lei | 154.452 lei | 123.840 lei | 101.740 lei | 47.600 lei |
| Cheltuieli totale | 197.267 lei | 179.929 lei | 203.941 lei | 203.632 lei | 270.561 lei | 145.571 lei | 155.019 lei | 95.604 lei | 22.151 lei |
| Rezultat | |||||||||
| Profit net | 23.813 lei | 0 lei | 7.720 lei | 6.475 lei | 58.021 lei | 7.741 lei | 0 lei | 5.119 lei | 24.973 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 60.378 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 32.193 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | 23.813 lei | -60.378 lei | 7.720 lei | 6.475 lei | 58.021 lei | 7.741 lei | -32.193 lei | 5.119 lei | 24.973 lei |
| Bilanț | |||||||||
| Active totale | 116.297 lei | 119.779 lei | 189.512 lei | 98.691 lei | 142.785 lei | 82.963 lei | 73.584 lei | 115.142 lei | 29.521 lei |
| Datorii | 74.806 lei | 102.101 lei | 111.456 lei | 28.355 lei | 78.924 lei | 77.123 lei | 75.485 lei | 84.850 lei | 4.348 lei |
| Capitaluri proprii | 41.491 lei | 17.678 lei | 78.056 lei | 70.336 lei | 63.861 lei | 5.840 lei | -1.901 lei | 30.292 lei | 25.173 lei |
| Oameni | |||||||||
| Număr mediu de salariați | 1 | 2 | 3 | 5 | 6 | 3 | 3 | 2 | 1 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este DACRIM CONSTRUCT SRL activă?
În registrul ONRC din 02.09.2026, DACRIM CONSTRUCT SRL figurează în funcțiune. La ANAF, pe 12.10.2026, era neplătitoare de TVA.
Unde are sediul DACRIM CONSTRUCT SRL?
Sediul înregistrat la ONRC e în Loc. Comănești, Oraș Comănești, județul Bacău (LICEULUI, nr. 14, bl. 14, sc. B, ap. 18); numărul de înmatriculare e J|04|821|2017, din 22.05.2017.
Ce cifră de afaceri a avut DACRIM CONSTRUCT SRL în 2025?
223.200 lei, cu 85% peste 2024 (120.759 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 23.813 lei.
Câți salariați are DACRIM CONSTRUCT SRL?
1 salariat în medie în 2025 (2 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre DACRIM CONSTRUCT SRL?
Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (12.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.