VLARALPEX SRL
VLARALPEX SRL: firmă în funcțiune din Municipiul Târgu Jiu, Gorj, CUI 37620214. Cifră de afaceri 2025: 57.378 lei, 0 salariați. Date ONRC, MF, ANAF.
Registru
- CUI
- 37620214
- Denumire
- VLARALPEX SRL
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|18|512|2017
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 22.05.2017
- Sediu
- CASTANILOR, bl. 3, sc. 1, et. 4, ap. 16, Municipiul Târgu Jiu, Gorj
- Activități autorizate (CAEN)
- 4799 Comerț cu amănuntul efectuat în afara magazinelor, standurilor, chioșcurilor și piețelor · rev. 2
- 4941 Transporturi rutiere de mărfuri · rev. 2
Fiscal
- Plătitor de TVA
- nu
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 27.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2017–2025 · 9 bilanțuri
Financiar · 2017–2025 · 9 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 57.378 lei (-54% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2017 66,8 mii lei · 2025 57,4 mii lei · maxim 2024 124,2 mii lei · minim 2021 41,1 mii lei.
Rezultat net (lei): 2017 −3,3 mii lei · 2025 3,1 mii lei · maxim 2020 25,4 mii lei · minim 2019 −18,3 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2017 1 · 2025 0 · maxim 2017 1 · minim 2021 0.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||||||
| Cifră de afaceri netă | 57.378 lei | 124.244 lei | 57.970 lei | 52.093 lei | 41.089 lei | 123.820 lei | 65.810 lei | 75.218 lei | 66.830 lei |
| Venituri totale | 57.378 lei | 124.244 lei | 57.970 lei | 52.093 lei | 41.089 lei | 123.820 lei | 65.810 lei | 77.897 lei | 69.209 lei |
| Cheltuieli totale | 53.308 lei | 94.109 lei | 56.352 lei | 45.638 lei | 34.429 lei | 97.383 lei | 83.496 lei | 90.039 lei | 71.852 lei |
| Rezultat | |||||||||
| Profit net | 3.096 lei | 25.082 lei | 1.048 lei | 4.892 lei | 5.619 lei | 25.420 lei | — | — | — |
| Pierdere netă | 0 lei | — | — | — | — | — | 18.343 lei | 12.894 lei | 3.311 lei |
| Rezultat net | 3.096 lei | 25.082 lei | 1.048 lei | 4.892 lei | 5.619 lei | 25.420 lei | -18.343 lei | -12.894 lei | -3.311 lei |
| Bilanț | |||||||||
| Active totale | 32.729 lei | 32.030 lei | 48.759 lei | 44.880 lei | 35.903 lei | 30.812 lei | 26.187 lei | 19.686 lei | 9.473 lei |
| Datorii | 1.920 lei | 4.317 lei | 46.127 lei | 43.297 lei | 39.211 lei | 39.739 lei | 60.534 lei | 35.691 lei | 12.584 lei |
| Capitaluri proprii | 30.809 lei | 27.713 lei | 2.632 lei | 1.583 lei | -3.308 lei | -8.927 lei | -34.347 lei | -16.005 lei | -3.111 lei |
| Oameni | |||||||||
| Număr mediu de salariați | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este VLARALPEX SRL activă?
În registrul ONRC din 19.10.2026, VLARALPEX SRL figurează în funcțiune. La ANAF, pe 27.10.2026, era neplătitoare de TVA.
Unde are sediul VLARALPEX SRL?
Sediul înregistrat la ONRC e în Municipiul Târgu Jiu, județul Gorj (CASTANILOR, bl. 3, sc. 1, et. 4, ap. 16); numărul de înmatriculare e J|18|512|2017, din 22.05.2017.
Ce cifră de afaceri a avut VLARALPEX SRL în 2025?
57.378 lei, cu 54% sub 2024 (124.244 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 3.096 lei.
Câți salariați are VLARALPEX SRL?
0 salariați în medie în 2025 (0 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre VLARALPEX SRL?
Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (27.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.