FABRICA DE ALBUME SRL
FABRICA DE ALBUME SRL: firmă în funcțiune din Sat Tomești, Comuna Tomești, Iași, CUI 37612629. Cifră de afaceri 2025: 253.190 lei, 1 salariați. Date ONRC, MF, A
Registru
- CUI
- 37612629
- Denumire
- FABRICA DE ALBUME SRL
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|22|1408|2017
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 19.05.2017
- Sediu
- NR. CADASTRAL 648, Sat Tomești, Comuna Tomești, Iași
- Activități autorizate (CAEN)
- 7420 Activități fotografice · rev. 2
Fiscal
- Plătitor de TVA
- nu
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 27.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2018–2025 · 8 bilanțuri
Financiar · 2018–2025 · 8 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 253.190 lei (-9% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2018 35,9 mii lei · 2025 253,2 mii lei · maxim 2024 279,4 mii lei · minim 2018 35,9 mii lei.
Rezultat net (lei): 2018 766 lei · 2025 3,8 mii lei · maxim 2023 9,5 mii lei · minim 2018 766 lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2018 2 · 2025 1 · maxim 2018 2 · minim 2023 1.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | ||||||||
| Cifră de afaceri netă | 253.190 lei | 279.369 lei | 159.399 lei | 237.178 lei | 161.038 lei | 73.520 lei | 126.129 lei | 35.872 lei |
| Venituri totale | 232.782 lei | 297.697 lei | 232.224 lei | 235.511 lei | 179.496 lei | 119.212 lei | 123.500 lei | 82.103 lei |
| Cheltuieli totale | 226.416 lei | 287.116 lei | 221.122 lei | 226.232 lei | 173.115 lei | 116.050 lei | 120.716 lei | 80.978 lei |
| Rezultat | ||||||||
| Profit net | 3.831 lei | 7.783 lei | 9.508 lei | 6.907 lei | 4.963 lei | 2.426 lei | 1.523 lei | 766 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | 3.831 lei | 7.783 lei | 9.508 lei | 6.907 lei | 4.963 lei | 2.426 lei | 1.523 lei | 766 lei |
| Bilanț | ||||||||
| Active totale | 130.719 lei | 189.523 lei | 227.425 lei | 200.333 lei | 191.800 lei | 200.160 lei | 173.641 lei | 203.161 lei |
| Datorii | 69.138 lei | 113.450 lei | 140.813 lei | 104.907 lei | 84.959 lei | 79.961 lei | 37.547 lei | 50.268 lei |
| Capitaluri proprii | 37.907 lei | 34.077 lei | 26.294 lei | 16.786 lei | 9.879 lei | 4.915 lei | 2.489 lei | 966 lei |
| Oameni | ||||||||
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este FABRICA DE ALBUME SRL activă?
În registrul ONRC din 19.10.2026, FABRICA DE ALBUME SRL figurează în funcțiune. La ANAF, pe 27.10.2026, era neplătitoare de TVA.
Unde are sediul FABRICA DE ALBUME SRL?
Sediul înregistrat la ONRC e în Sat Tomești, Comuna Tomești, județul Iași (NR. CADASTRAL 648); numărul de înmatriculare e J|22|1408|2017, din 19.05.2017.
Ce cifră de afaceri a avut FABRICA DE ALBUME SRL în 2025?
253.190 lei, cu 9% sub 2024 (279.369 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 3.831 lei.
Câți salariați are FABRICA DE ALBUME SRL?
1 salariat în medie în 2025 (1 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre FABRICA DE ALBUME SRL?
Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (27.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.