CONTENDER FOR LIFE SRL
CONTENDER FOR LIFE SRL: firmă în funcțiune din Comuna Cornetu, Ilfov, CUI 37600586. Cifră de afaceri 2025: 45.249 lei. Date ONRC, MF, ANAF.
Registru
- CUI
- 37600586
- Denumire
- CONTENDER FOR LIFE SRL
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|23|2339|2017
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 18.05.2017
- Sediu
- FLACARA, nr. 38, CAM 6, Comuna Cornetu, Ilfov
Fiscal
- Plătitor de TVA
- nu
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 17.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2017–2025 · 9 bilanțuri
Financiar · 2017–2025 · 9 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 45.249 lei (+35% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2017 270 lei · 2025 45,2 mii lei · maxim 2025 45,2 mii lei · minim 2017 270 lei.
Rezultat net (lei): 2017 −223 lei · 2025 −10,8 mii lei · maxim 2022 25,7 mii lei · minim 2024 −68,3 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2020 1 · 2022 1 · maxim 2020 1 · minim 2020 1.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||||||
| Cifră de afaceri netă | 45.249 lei | 33.486 lei | 3.000 lei | 28.328 lei | 39.767 lei | 7.168 lei | 18.250 lei | — | 270 lei |
| Venituri totale | 45.339 lei | 41.530 lei | 3.000 lei | 28.328 lei | 39.767 lei | 7.168 lei | 18.250 lei | 0 lei | 270 lei |
| Cheltuieli totale | 56.124 lei | 109.824 lei | 5.568 lei | 1.794 lei | 15.097 lei | 9.168 lei | 13.220 lei | 2.341 lei | 485 lei |
| Rezultat | |||||||||
| Profit net | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 25.701 lei | 23.498 lei | 0 lei | 4.482 lei | 0 lei | 0 lei |
| Pierdere netă | 10.785 lei | 68.294 lei | 2.568 lei | 0 lei | 0 lei | 2.193 lei | 0 lei | 2.341 lei | 223 lei |
| Rezultat net | -10.785 lei | -68.294 lei | -2.568 lei | 25.701 lei | 23.498 lei | -2.193 lei | 4.482 lei | -2.341 lei | -223 lei |
| Bilanț | |||||||||
| Active totale | 63.213 lei | 53.132 lei | 52.888 lei | 55.399 lei | 38.197 lei | 18.274 lei | 11.358 lei | 1.645 lei | 1.556 lei |
| Datorii | 91.279 lei | 70.413 lei | 1.875 lei | 1.818 lei | 10.317 lei | 14.149 lei | 5.039 lei | 4.009 lei | 1.579 lei |
| Capitaluri proprii | -28.066 lei | -17.281 lei | 51.013 lei | 53.581 lei | 27.880 lei | 4.125 lei | 6.319 lei | -2.364 lei | -23 lei |
| Oameni | |||||||||
| Număr mediu de salariați | — | — | — | 1 | 1 | 1 | — | — | — |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este CONTENDER FOR LIFE SRL activă?
În registrul ONRC din 02.09.2026, CONTENDER FOR LIFE SRL figurează în funcțiune. La ANAF, pe 17.10.2026, era neplătitoare de TVA.
Unde are sediul CONTENDER FOR LIFE SRL?
Sediul înregistrat la ONRC e în Comuna Cornetu, județul Ilfov (FLACARA, nr. 38, CAM 6); numărul de înmatriculare e J|23|2339|2017, din 18.05.2017.
Ce cifră de afaceri a avut CONTENDER FOR LIFE SRL în 2025?
45.249 lei, cu 35% peste 2024 (33.486 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost o pierdere de 10.785 lei.
De unde vin datele despre CONTENDER FOR LIFE SRL?
Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (17.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.