SASS PERFORMANCE S.R.L.
SASS PERFORMANCE S.R.L.: firmă în funcțiune din București Sectorul 2, București, CUI 37597316. Cifră de afaceri 2025: 506.650 lei, 4 salariați. Date ONRC, MF, A
Registru
- CUI
- 37597316
- Denumire
- SASS PERFORMANCE S.R.L.
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|40|7235|2017
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 18.05.2017
- Sediu
- TELIA, nr. 2A, București Sectorul 2, București
- Activități autorizate (CAEN)
- 2511 Fabricarea de construcții metalice și părți componente ale structurilor metalice · rev. 2
- 2521 Producția de radiatoare și cazane pentru încălzire centrală · rev. 2
- 2529 Producția de rezervoare, cisterne și containere metalice · rev. 2
- 2562 Operațiuni de mecanică generală · rev. 2
- 2812 Fabricarea de motoare hidraulice · rev. 2
- 2813 Fabricarea de pompe și compresoare · rev. 2
Arată toate (39)
- 2815 Fabricarea lagărelor, angrenajelor, cutiilor de viteză și a elementelor mecanice de transmisie · rev. 2
- 2899 Fabricarea altor mașini și utilaje specifice n.c.a. · rev. 2
- 2910 Fabricarea autovehiculelor de transport rutier · rev. 2
- 2920 Producția de caroserii pentru autovehicule; fabricarea de remorci și semiremorci · rev. 2
- 2931 Fabricarea de echipamente electrice și electronice pentru autovehicule și pentru motoare de autovehicule · rev. 2
- 2932 Fabricarea altor piese și accesorii pentru autovehicule și pentru motoare de autovehicule · rev. 2
- 3099 Fabricarea altor mijloace de transport n.c.a. · rev. 2
- 3311 Repararea articolelor fabricate din metal · rev. 2
- 3312 Repararea mașinilor · rev. 2
- 3314 Repararea echipamentelor electrice · rev. 2
- 3317 Repararea și întreținerea altor echipamente de transport n.c.a. · rev. 2
- 3319 Repararea altor echipamente · rev. 2
- 3831 Demontarea (dezasamblarea) mașinilor și echipamentelor scoase din uz pentru recuperarea materialelor · rev. 2
- 3832 Recuperarea materialelor reciclabile sortate · rev. 2
- 4511 Comerț cu autoturisme și autovehicule ușoare (sub 3,5 tone) · rev. 2
- 4519 Comerț cu alte autovehicule · rev. 2
- 4520 Întreținerea și repararea autovehiculelor · rev. 2
- 4531 Comerț cu ridicata de piese și accesorii pentru autovehicule · rev. 2
- 4532 Comerț cu amănuntul de piese și accesorii pentru autovehicule · rev. 2
- 4540 Comerț cu motociclete, piese și accesorii aferente; întreținerea și repararea motocicletelor · rev. 2
- 4618 Intermedieri în comerțul specializat în vânzarea produselor cu caracter specific, n.c.a. · rev. 2
- 4619 Intermedieri în comerțul cu produse diverse · rev. 2
- 4791 Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet · rev. 2
- 4941 Transporturi rutiere de mărfuri · rev. 2
- 5210 Depozitări · rev. 2
- 6311 Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe · rev. 2
- 6312 Activități ale portalurilor web · rev. 2
- 7112 Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea · rev. 2
- 7120 Activități de testări și analize tehnice · rev. 2
- 7410 Activități de design specializat · rev. 2
- 7711 Activități de închiriere și leasing cu autoturisme și autovehicule rutiere ușoare · rev. 2
- 7721 Activități de închiriere și leasing cu bunuri recreaționale și echipament sportiv · rev. 2
- 7739 Activități de închiriere și leasing cu alte mașini, echipamente și bunuri tangibile n.c.a. · rev. 2
Fiscal
- Plătitor de TVA
- da
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 27.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2017–2025 · 9 bilanțuri
Financiar · 2017–2025 · 9 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 506.650 lei (+16% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2018 30,4 mii lei · 2025 506,7 mii lei · maxim 2023 552,8 mii lei · minim 2018 30,4 mii lei.
Rezultat net (lei): 2017 −2,7 mii lei · 2025 37,2 mii lei · maxim 2021 134,4 mii lei · minim 2018 −15,7 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2018 2 · 2025 4 · maxim 2024 4 · minim 2018 2.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||||||
| Cifră de afaceri netă | 506.650 lei | 436.589 lei | 552.842 lei | 419.740 lei | 473.728 lei | 307.911 lei | 352.343 lei | 30.384 lei | — |
| Venituri totale | 535.163 lei | 437.198 lei | 638.466 lei | 440.004 lei | 493.856 lei | 329.396 lei | 379.748 lei | 83.269 lei | 0 lei |
| Cheltuieli totale | 487.857 lei | 413.974 lei | 608.857 lei | 449.998 lei | 355.291 lei | 306.803 lei | 266.689 lei | 98.572 lei | 2.737 lei |
| Rezultat | |||||||||
| Profit net | 37.182 lei | 17.129 lei | 23.707 lei | 0 lei | 134.396 lei | 19.649 lei | 109.536 lei | 0 lei | 0 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 13.981 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 15.691 lei | 2.737 lei |
| Rezultat net | 37.182 lei | 17.129 lei | 23.707 lei | -13.981 lei | 134.396 lei | 19.649 lei | 109.536 lei | -15.691 lei | -2.737 lei |
| Bilanț | |||||||||
| Active totale | 465.654 lei | 485.092 lei | 541.974 lei | 421.894 lei | 540.801 lei | 193.396 lei | 240.398 lei | 164.546 lei | 192.491 lei |
| Datorii | 349.056 lei | 354.336 lei | 428.347 lei | 331.974 lei | 282.383 lei | 49.254 lei | 37.219 lei | 43.498 lei | 2.867 lei |
| Capitaluri proprii | 116.598 lei | 79.415 lei | 62.286 lei | 38.579 lei | 186.956 lei | 52.560 lei | 91.308 lei | -18.228 lei | -2.537 lei |
| Oameni | |||||||||
| Număr mediu de salariați | 4 | 4 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 2 | — |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este SASS PERFORMANCE S.R.L. activă?
În registrul ONRC din 19.10.2026, SASS PERFORMANCE S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 27.10.2026, era plătitoare de TVA.
Unde are sediul SASS PERFORMANCE S.R.L.?
Sediul înregistrat la ONRC e în București Sectorul 2, județul București (TELIA, nr. 2A); numărul de înmatriculare e J|40|7235|2017, din 18.05.2017.
Ce cifră de afaceri a avut SASS PERFORMANCE S.R.L. în 2025?
506.650 lei, cu 16% peste 2024 (436.589 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 37.182 lei.
Câți salariați are SASS PERFORMANCE S.R.L.?
4 salariați în medie în 2025 (4 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre SASS PERFORMANCE S.R.L.?
Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (27.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.