TERABYTE AI SOFTWARE SRL
TERABYTE AI SOFTWARE SRL: firmă în funcțiune din București Sectorul 3, București, CUI 37588644. Cifră de afaceri 2025: 940.108 lei, 1 salariați. Date ONRC, MF,
Registru
- CUI
- 37588644
- Denumire
- TERABYTE AI SOFTWARE SRL
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|40|7159|2017
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 17.05.2017
- Sediu
- CĂLUGĂRENI, nr. 10, ap. 42, ETAJ 4/MANSARDA, București Sectorul 3, București
- Activități autorizate (CAEN)
- 3299 Fabricarea altor produse manufacturiere n.c.a. · rev. 2
- 4791 Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet · rev. 2
- 6201 Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client) · rev. 2
- 6311 Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe · rev. 2
- 6312 Activități ale portalurilor web · rev. 2
- 6399 Alte activități de servicii informaționale n.c.a. · rev. 2
Arată toate (7)
- 9003 Activități de creație artistică · rev. 2
Fiscal
- Plătitor de TVA
- da
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 22.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2017–2025 · 9 bilanțuri
Financiar · 2017–2025 · 9 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 940.108 lei (+2% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2017 55,3 mii lei · 2025 940,1 mii lei · maxim 2025 940,1 mii lei · minim 2017 55,3 mii lei.
Rezultat net (lei): 2017 33,1 mii lei · 2025 180,5 mii lei · maxim 2024 425,9 mii lei · minim 2017 33,1 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2017 1 · 2025 1 · maxim 2018 2 · minim 2017 1.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||||||
| Cifră de afaceri netă | 940.108 lei | 919.539 lei | 724.319 lei | 373.181 lei | 416.702 lei | 476.583 lei | 506.446 lei | 174.416 lei | 55.338 lei |
| Venituri totale | 952.384 lei | 938.708 lei | 728.915 lei | 382.954 lei | 417.145 lei | 493.889 lei | 582.552 lei | 248.372 lei | 55.338 lei |
| Cheltuieli totale | 743.933 lei | 485.295 lei | 613.184 lei | 311.015 lei | 166.804 lei | 325.467 lei | 388.961 lei | 169.739 lei | 21.720 lei |
| Rezultat | |||||||||
| Profit net | 180.459 lei | 425.879 lei | 109.501 lei | 68.878 lei | 246.174 lei | 164.322 lei | 188.526 lei | 76.889 lei | 33.065 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | 180.459 lei | 425.879 lei | 109.501 lei | 68.878 lei | 246.174 lei | 164.322 lei | 188.526 lei | 76.889 lei | 33.065 lei |
| Bilanț | |||||||||
| Active totale | 522.549 lei | 1.091.326 lei | 720.378 lei | 467.606 lei | 480.422 lei | 398.926 lei | 250.322 lei | 188.251 lei | 58.097 lei |
| Datorii | 333.692 lei | 637.244 lei | 190.138 lei | 44.673 lei | 17.735 lei | 29.350 lei | 30.945 lei | 4.406 lei | 24.832 lei |
| Capitaluri proprii | 180.699 lei | 445.624 lei | 519.745 lei | 410.245 lei | 446.630 lei | 353.088 lei | 188.766 lei | 77.129 lei | 33.265 lei |
| Oameni | |||||||||
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | 2 | 1 | 2 | 2 | 2 | 1 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este TERABYTE AI SOFTWARE SRL activă?
În registrul ONRC din 19.10.2026, TERABYTE AI SOFTWARE SRL figurează în funcțiune. La ANAF, pe 22.10.2026, era plătitoare de TVA.
Unde are sediul TERABYTE AI SOFTWARE SRL?
Sediul înregistrat la ONRC e în București Sectorul 3, județul București (CĂLUGĂRENI, nr. 10, ap. 42, ETAJ 4/MANSARDA); numărul de înmatriculare e J|40|7159|2017, din 17.05.2017.
Ce cifră de afaceri a avut TERABYTE AI SOFTWARE SRL în 2025?
940.108 lei, cu 2% peste 2024 (919.539 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 180.459 lei.
Câți salariați are TERABYTE AI SOFTWARE SRL?
1 salariat în medie în 2025 (1 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre TERABYTE AI SOFTWARE SRL?
Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (22.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.