JUNIOR BEJI SRL — dosare în instanță
Numele JUNIOR BEJI SRL apare în 1 dosare publice la 1 instanță; ultima activitate: 29 octombrie 2026.
- Dosare publice
- 1
- Instanțe
- 1
- Primul dosar
- 27 februarie 2024
- Ultima activitate
- 29 octombrie 2026
- Rol dominant
- Terţ poprit — 1 din 1 dosare cu calitate cunoscută (100%)
Din registrul firmelor (CUI 37582480)
- CUI
- 37582480
- Denumire
- JUNIOR BEJI SRL
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|12|2577|2017
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 16.05.2017
- Sediu
- AVRAM IANCU, nr. 25, ap. 1, Municipiul Turda, Cluj
- Activități autorizate (CAEN)
- 4120 Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale · rev. 2
- 4311 Lucrări de demolare a construcțiilor · rev. 2
- 4312 Lucrări de pregătire a terenului · rev. 2
- 4321 Lucrări de instalații electrice · rev. 2
- 4322 Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat · rev. 2
- 4329 Alte lucrări de instalații pentru construcții · rev. 2
Arată toate (24)
- 4331 Lucrări de ipsoserie · rev. 2
- 4332 Lucrări de tâmplărie și dulgherie · rev. 2
- 4333 Lucrări de pardosire și placare a pereților · rev. 2
- 4334 Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri · rev. 2
- 4339 Alte lucrări de finisare · rev. 2
- 4391 Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții · rev. 2
- 4399 Alte lucrări speciale de construcții n.c.a. · rev. 2
- 4781 Comerț cu amănuntul al produselor alimentare, băuturilor și produselor din tutun efectuat prin standuri, chioșcuri și piețe · rev. 2
- 4782 Comerț cu amănuntul al textilelor, îmbrăcămintei și încălțămintei efectuat prin standuri, chioșcuri și piețe · rev. 2
- 4789 Comerț cu amănuntul prin standuri, chioșcuri și piețe al altor produse · rev. 2
- 4791 Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet · rev. 2
- 4799 Comerț cu amănuntul efectuat în afara magazinelor, standurilor, chioșcurilor și piețelor · rev. 2
- 7711 Activități de închiriere și leasing cu autoturisme și autovehicule rutiere ușoare · rev. 2
- 7712 Activități de închiriere și leasing cu autovehicule rutiere grele · rev. 2
- 7731 Activități de închiriere și leasing cu mașini și echipamente agricole · rev. 2
- 7732 Activități de închiriere și leasing cu mașini și echipamente pentru construcții · rev. 2
- 7739 Activități de închiriere și leasing cu alte mașini, echipamente și bunuri tangibile n.c.a. · rev. 2
- 8130 Activități de întreținere peisagistică · rev. 2
Fiscal
- Plătitor de TVA
- nu
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 27.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar
Financiar · 2017–2024 · 7 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2024, față de 2023.
În 2024, cifra de afaceri netă a fost 133.348 lei (+143% față de 2023).
Cifră de afaceri netă (lei): 2017 14 mii lei · 2024 133,3 mii lei · maxim 2020 214,5 mii lei · minim 2017 14 mii lei.
Rezultat net (lei): 2017 2,2 mii lei · 2024 103,3 mii lei · maxim 2024 103,3 mii lei · minim 2017 2,2 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2017 1 · 2024 1 · maxim 2020 4 · minim 2017 1.
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | ||||||||
| Cifră de afaceri netă | 133.348 lei | 54.955 lei | fără bilanț | 116.619 lei | 214.453 lei | 198.285 lei | 102.250 lei | 13.973 lei |
| Venituri totale | 133.348 lei | 54.956 lei | fără bilanț | 116.619 lei | 226.491 lei | 212.160 lei | 102.250 lei | 13.973 lei |
| Cheltuieli totale | 28.794 lei | 47.813 lei | fără bilanț | 63.903 lei | 179.057 lei | 125.399 lei | 52.960 lei | 11.758 lei |
| Rezultat | ||||||||
| Profit net | 103.327 lei | 6.609 lei | fără bilanț | 51.779 lei | 45.463 lei | 84.783 lei | 48.446 lei | 2.215 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei | fără bilanț | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | 103.327 lei | 6.609 lei | fără bilanț | 51.779 lei | 45.463 lei | 84.783 lei | 48.446 lei | 2.215 lei |
| Bilanț | ||||||||
| Active totale | 423.430 lei | 281.524 lei | fără bilanț | 295.193 lei | 243.012 lei | 160.727 lei | 57.700 lei | 12.593 lei |
| Datorii | 217.987 lei | 186.017 lei | fără bilanț | 135.117 lei | 88.405 lei | 25.083 lei | 6.839 lei | 10.178 lei |
| Capitaluri proprii | 205.443 lei | 95.507 lei | fără bilanț | 160.076 lei | 154.607 lei | 135.644 lei | 50.861 lei | 2.415 lei |
| Oameni | ||||||||
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | fără bilanț | 1 | 4 | 2 | 2 | 1 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Calitate procesuală
- Terţ poprit: 1
Categorii de dosare
- Civil: 1
Stadii procesuale
- Fond: 1
Dosare pe ani
- 2024: 1
Cifrele de mai sus sunt calculate din cele 1 dosare analizate.
Dosare recente
| Dosar | Instanță | Categorie | Stadiu | Calitate |
|---|---|---|---|---|
| 1905/328/2024 | Judecătoria Turda | Civil | Fond | Terţ poprit |
Pagina agregă dosarele publice în care apare acest nume de persoană juridică. Nu confirmă identitatea juridică (datele ECRIS nu conțin CUI). Sursa: portal.just.ro.
Întrebări frecvente
În câte dosare apare JUNIOR BEJI SRL?
JUNIOR BEJI SRL apare în 1 dosare publice la 1 instanță; ultima activitate: 29 octombrie 2026.
În ce calitate apare cel mai des JUNIOR BEJI SRL?
Cel mai des ca terţ poprit (1 din 1 dosare cu calitate cunoscută), în special în materia civil (1 dosare). Cifrele sunt calculate din dosarele analizate.
Confirmă această pagină că este firma pe care o căutați? De unde vin datele?
Nu. Pagina grupează dosarele publice în care apare acest nume de persoană juridică; datele din portalul instanțelor (ECRIS) nu conțin CUI, deci nu putem confirma identitatea juridică. Sursa: portal.just.ro.